Видео

Мультиварка ROTEX RMC508-W

102 отзыва Код:  7405343
Тип управления
Тип нагрева
 • 3D ТЭН-нагрев
Габариты (ВхШхГ), см
 • 29.5 х 28 х 28
Количество автоматических программ
 • 14

Мультиварка ROTEX RMC508-W

102 отзыва Код:  7405343

Продавец:

2 149

1 499

Есть в наличии

620

Гарантия. 24 месяца официальной гарантии от производителя Обмен/возврат товара в течение 14 дней 

Описание

Мультиварка ROTEX RMC508-W это популярная модель, укомплектованная чашей с двойным керамическим покрытием.
Мультиварка имеет весь необходимый функционал: регулировка времени и температуры, отложенный старт, таймер на 24 часа и 14 автоматических программ, в том числе, программа ШЕФ-повар, Томление, Пиво.

Чаша с двойным керамическим покрытием имеет объем 5 литров.

Доступная и надежная помощница на вашей кухне!
Rotex — украинский бренд с международными стандартами качества, миссия которого: делать доступной современную, надежную и функциональную бытовую технику. Особое внимание мы уделяем специфическим потребностям отечественного потребителя — внутренний отдел разработок Rotex постоянно расширяет функционал и совершенствует технику, чтобы удовлетворить актуальные запросы украинской семьи.

Дополнительные материалы

Отзывы покупателей 102

 • Светлана Ананьева
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Сподобалась. Поки нарікань немає. Подобається невелика кількість програм, яких цілком достатньо.

  Недостатки:
  Поки немає.
 • Осипчук Сергій
  Отзыв от покупателя. Продавец: Ер.Ті.Екс

  Мав стару мультиварку яка вже працювала 10 років та вже часто виходила з ладу. Виявилось на свій час була не бюджетним рішенням і виборі нової я не міг зрозуміти різницю між бюджетками та більш дорогими(попередня мені дісталась безкоштовно). Виявилось окрім матеріалів економія на якихось деталях і відточенні нагріву. Тому режими працюють дуже не інтуїтивно і високий шанс трохи підпартачити страву. Наприклад режим смаження, спочатку воно дико розігрівається, а потім практично відключається і на таких потужностях, що олії треба лити в рази більше ніж очікуєш на антипригарну поверхню. Чи базовий рис на попередній мультиварці це 25 хв і завжди ідеально виходив. Зараз це 1 година з гіршим результатом. Маю сумніви що мультиповар цьому зарадить. Ще бісить кришка, яка немає механізму щоб не захлопуватися з найвищого положення.

  В свою чергу скажу, що деякі конструктивні рішення по пару і воді кращі. Враховуючи, що з того часу більш дорожчі рішення не особливо змінили конструктив. Немає скільки води при відкриванні кришки. Є ємність на збір води. Цього не вистачає в інших.

  По ціні нормально. Виходить просто треба бути готовим до таких мінусів. Сказав би, якщо маєте варіант купити дорожчу купуйте, але якщо це ваш бюджет, або де вона буде працювати не хочеться витрачатися, то це нормальне рішення.

  Достоинства:
  Ціна, конструктивні рішення
  Недостатки:
  Все таки дешева мультиварка відрізняється від дорогої
 • Галина Махньова
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Отлично! Довольна!

Смотреть все отзывы к товару →

* Обратите внимание! В характеристиках указан общий объем чаши (до краев). Фактический объем загружаемых продуктов будет меньше на 0.5 - 1 л.