Мультиварка YUMMY YMC-510B

55 отзывов Код:  147441604
Тип управления
Тип нагрева
 • ТЭН-нагрев
Количество автоматических программ
 • 10

Мультиварка YUMMY YMC-510B

55 отзывов Код:  147441604

Продавец:365дом

4.8/5  ( 15 оценок )

1 290

Есть в наличии

153

Гарантия. 24 месяца официальной гарантии от производителя Обмен/возврат товара в течение 14 дней 

Описание

Мультиварка Yummy YMC-510B - являє собою мультиварку, оснащену електронним LED дисплеєм, 10 автоматичними програмами, таймером, регулюванням температури приготування. Японське антипригарне покриття SUNA Japan створено з натуральних, екологічно чистих матеріалів і має підвищену зносостійкість. Мультиварка Yummy YMC-510B самостійно приготує страву в певний час і буде підтримувати її в режимі підігріву. Достатньо просто покласти інгредієнти, вибрати програму, натиснути кнопку "Старт" і дочекатися приємного звукового сигналу, що сповіщає про приготування страви. Або встановити таймер відстрочки приготування і спокійно лягти спати. Принцип роботи: всередині розташована ємність (спеціальна "каструля") з продуктами, які піддаються термічній обробці в різних режимах. В мультиварці нагрів відбувається не тільки знизу, але і по всьому периметру ємності, в якій знаходяться продукти. Це забезпечує рівномірне приготування їжі. Вдобавок до оптимального всебічного нагріву в мультиварці знаходяться датчики, які контролюють весь процес приготування. Датчики стежать за підтриманням постійної температури, що відповідає обраному режиму, і за тиском - щоб не сталося вскипання і википання їжі. Також датчики визначають вагу продуктів для розрахунку часу приготування та ступеню нагріву. Варто звернути увагу, що ємність зроблена з матеріалів з високою теплопровідністю для оптимального і рівномірного нагріву. За всім, що відбувається, стежить мікропроцесор, в який закладені кілька програм приготування їжі.

Отзывы покупателей 55

 • Петр Петров
  Отзыв от покупателя. Продавец: 365дом

  Через пару дней перестала работать,перевернул посмотреть а там только один винтик(на один винтик всё закрутили)кто то ремонтировал и даже лень было винтики искать...Пустил все напрямую,через неделю резистор сгорел -подсоединил все напрямую,как печка просто работает...

 • Анжела Маєрчук
  Отзыв от покупателя. Продавец: 365дом

  Вчора отримала посилку. Задаала програму каша і запустила старт , а мультиварка тільки час вцдраховує. Таймер тікає, а диск нагрівальний холодний. Каші не довелося скуштувати. Як обміняти товар.?

 • Сергій
  Отзыв от покупателя. Продавец: 365дом

  Гарний бюджетний варіант. Поки що всім задоволений як сервісом продавця, так і самим товаром. За термін працездатності, доки нічого не можу сказати, час покаже.

  Невеликі недоліки звичайно є, як на мене, краще б кришка відкривалася і мережевий шнур встромлявся в лівий бік, а то якось зручніше для лівши (для помішування при смаженні), і на лопатці з ложкою ребра не пророблені до гладкості, довелося самому зашкурювати дрібною наждачкою, щоб не подряпати покриття чаші.

  Достоинства:
  Гарний бюджетний варіант
Смотреть все отзывы к товару у продавца →

* Обратите внимание! В характеристиках указан общий объем чаши (до краев). Фактический объем загружаемых продуктов будет меньше на 0.5 - 1 л.