Перша згадка про швейні машини датується XIV століттям. Ці швейні машини з'явилися в Голландії, їх використовували для зшивання полотен вітрил. Приводили їх у дію з допомогою колісної тяги, і вони були досить громіздкими. Швейну машину для побутових потреб було винайдено 1755 року. Ці швейні машини повністю копіювали ручний спосіб створення стібків. Проте багато хто вважає «батьком» вказаного пристрою І. Зінгера. І це не безпідставно. Принцип роботи запропонованої ним моделі (1851 рік) став базовим. Сучасні швейні машини працюють саме за цим принципом.
За наступні півтора з лишком століття швейні машини не тільки змінили свій вигляд, а й набули чимало нових необхідних функцій. Сучасна швейна машина мало чим схожа на своїх прабатьків. Так, запропоновані сьогодні на ринку швейні машини діляться на три основні типи. Це електромеханічні швейні машини, електронно-комп'ютерні та швейно-вишивальні машини. Вони різняться як ціною, так і кількістю здійснюваних операцій. І якщо вам необхідна швейна машина, не поспішайте купувати її. Для початку визначтеся з метою її використання. Для щоденної експлуатації підійдуть дорогі швейні машини. Недорога швейна машина стане чудовим варіантом для нечастого використання. Звичайно, швейні машини відрізняються і своїм функціоналом. Тому попередньо варто зібрати певний обсяг інформації. Не завадить вивчити характеристики обраної вами моделі, а також прочитати відгуки інших покупців про швейні машини. Вибрану вами швейну машину вже напевно використовують господині. Дізнайтеся, яка думка склалася в них у процесі її використання.
Все це ви можете зробити на сайті інтернет-магазину ROZETKA У нашому асортименті ви знайдете побутові швейні машини, ціни на які вас приємно здивують. Безсумнівно, купити швейні машини сьогодні можна у багатьох місцях. Побутові швейні машини (Харків, Донецьк, Дніпро) пропонують до продажу в усіх магазинах побутової техніки. Проте, замовляючи швейні машини у нас, ви дістаєте низку незаперечних переваг. Головне – це можливість купити, не виходячи з дому. Швейні машини в Києві чи Дніпрі купити в нашому магазині так само просто, як в Одесі чи Житомирі. Усе, що вам потрібно зробити, – це оформити у віртуальному режимі відповідну форму заявки. По-друге, купуючи швейні машини на нашому сайті, ви заощадите чималі кошти. Крім того, ми забезпечуємо кур'єрську доставку всієї купленої в нас техніки. При цьому терміни доставки швейних машин (Київ, Донецьк, Харків) мінімальні. Так, швейні машини в Харкові, Донецьку, Дніпрі та інших великих містах доставляємо покупцям протягом буквально кількох годин. Сподіваємося, куплені в нас швейні машини допоможуть вам.

Показати ще 60 товарів