Міксери — це побутові помічники, без яких не може обійтися сьогодні жодна господиня. І, ймовірно, кожен знає, що це прилад для приготування страв із використанням ретельного змішування компонентів. У результаті виходить пишна однорідна суміш, збагачена повітрям. Міксером можна збити яйця, вершки, з його допомогою приготувати різні коктейлі, муси, смачні омлети, пюре, соуси, а також — замісити тісто. З'явилися на ринку в XX столітті.

Щоб купити міксер, треба розглянути певні характеристики товару.

Різновиди міксерів

Залежно від способу експлуатації розрізняють:

  • Ручні міксери зазвичай невеликих розмірів, без труднощів очищаються від забруднень, але не можуть працювати без вашої участі. Купуючи таку модель, зверніть увагу на ручку, щоб забезпечити зручність утримування в руці.
  • Стаціонарні звільнять вас для іншої роботи, оскільки спеціальна ємність закріплюється в підставці, і прилад не потребує постійного контролю. У деяких моделях прилад знімний, відʼєднавши його, ви отримуєте прилад ручного типу. Цей принцип зручний, якщо одночасно треба приготувати крем у різному посуді. Відмітною особливістю деяких стаціонарних міксерів є обертання не тільки вінчиків, а й самої чаші. Це сприяє ретельнішому перемішуванню продуктів.

Чаші стаціонарних міксерів відрізняються за обсягом, на це треба звернути увагу під час купівлі товару.

Якщо вас зацікавила продукція цього різновиду, і ви вирішили купити її, то вивчаючи характеристики товару, поцікавтеся про об’єм посуду. Сучасні бренди пропонують місткості чаш у межах 2-2,5 літра.

Оскільки технологія роботи приладів однакова, то для дому можуть підійти і ручні, і стаціонарні кухонні помічники. Але вони будуть відрізнятися за ціною.

Важливу роль відіграє й потужність цієї побутової техніки. Від цього параметра залежить тривалість безперервної роботи, здатність приготування тіста щільного за консистенцією. Потужність ручних побутових приладів зазвичай менша, більшість із них потребує перерви в процесі збивання. Стаціонарні — зручніші в цьому плані, не обмежені часовими параметрами, оскільки мають більшу потужність.

До комплекту цих побутових приладів входять пристрої для збивання і для замішування тіста, деякі моделі забезпечені вінчиком для пюре й насадкою-блендером, яка здатна подрібнити продукти.

Ціна міксера залежить і від можливих режимів роботи.

  • Кількість швидкостей, пропонованих виробниками, варіюється й може бути від 2 до 7. В особливо потужних стаціонарних моделях цей показник досягає 12.
  • Турборежим дає змогу на кілька секунд неабияк збільшити швидкість роботи. Функція використовується для замішування тіста.
  • Імпульсний режим допомагає поступово нарощувати темп обертання насадок, швидкість регулюється натисканням на кнопку.

Працюючи над удосконаленням побутових приладів, виробники впровадили в неї елементи техніки професійних закладів громадського харчування. Так з'явилися пристрої планетарні та з коливальним механізмом, які відрізняє спосіб з'єднання продуктів.

Механіка змішування

  • Планетарні. Насадки в них обертаються не тільки навколо осі, але й за деякою траєкторією, малюючи круги всередині ємності.
  • З коливальним механізмом. Насадки виконують коливальні рухи з плавною амплітудою.

Вирішивши купити міксер, ви маєте ознайомитися з його функціональними можливостями, характеристиками приладу, способом застосування, параметрами, розглянути пропозиції різних світових виробників. Вивчення опису товару допоможе вам зробити правильний вибір. Важливу роль можуть відіграти відгуки покупців, які ви прочитаєте на нашому сайті.

Показати ще 60 товарів