Якими бувають кулери для води

Кулери для води являють собою спеціальні прилади, які використовуються для роздавання й охолодження води. Таке обладнання широко використовується в офісних приміщеннях, приймальних офісах, державних і банківських структурах, а також в інших місцях із великим потоком клієнтів. Така техніка використовується й у різноманітних медичних установах для оперативного постачання чистої питної води пацієнтам. Крім того, її часто купують для будинку, адже користування таким пристроєм приносить максимальну зручність усім мешканцям.

Кулер привертає увагу не тільки, як роздавальник питної води. Більшість моделей таких пристроїв виробляються з охолодженням. Спеціальні системи дають змогу підтримувати температуру води, якою заправляється кулер, на злегка прохолодному рівні. Такий набір опцій дуже актуальний у літню пору року, коли кожному хочеться охолодитися.

Більш рідкісними та нестандартними моделями є кулери для води з нагріванням. У конструкцію такої техніки входять спеціальні технічні елементи, які допомагають підігрівати воду до потрібного температурного режиму. Такі пристрої не призначаються для кип'ятіння рідини, проте вони цілком можуть привести її температуру до цілком високого рівня.

Кулери відрізняються між собою й за типом свого встановлення. За цим принципом вони бувають таких типів:

  • Підлоговий кулер для води відзначається досить великими розмірами. Така техніка оптимально підходить для місць, у яких вода є найчастіше потрібною. Основною перевагою цих пристроїв вважається їхня збільшена місткість. До того ж, на такі потужні моделі можуть встановлювати більш продуктивні нагрівальні або охолоджувальні елементи. Завдяки їм техніка набагато швидше справляється з відповідними процесами.
  • Настільний кулер для води вважається найоптимальнішим варіантом для дому або ж для більш вузького використання в офісних умовах. Зокрема, вони стають гарним вибором для використання в конкретному офісному кабінеті. Найчастіше така техніка не набагато менш продуктивна, ніж підлогові моделі.

За типом свого керування такі пристрої поділяються на електричні та механічні. Керування електричними здійснюється завдяки дотикам до сенсорних кнопок. Механічні моделі передбачають натискання звичайних клавіш. Керувати обома варіантами досить зручно та комфортно.

Водночас кожен кулер для води має індивідуальні витрати на споживання електроенергії. Насамперед це залежить від загальної продуктивності апарата, а також від набору його основних робочих опцій. За цим принципом дуже продуктивні моделі споживають більше енергії, ніж компактні варіанти з мінімальним набором опцій.

Як вибрати кулер для води

Вибір кулера для води викликає в потенційних покупців певні труднощі. Це можна пояснити тим, що подібна техніка є звичною для офісних працівників, однак не надто поширена в домашньому використанні. Найбільш дієвою порадою є пошук техніки такого виду від перевірених виробників. Апарати для газування від перевірених і популярних торгових марок завжди отримували винятково позитивні відгуки своїх покупців.

Крім цього, завжди потрібно орієнтуватися на свої індивідуальні вимоги до техніки такого сегменту. Для цього важливо вирішити, які саме опції має виконувати такий прилад, як багато води має в нього вміщатися і яку продуктивність він мусить мати загалом.

Показати ще 60 товарів