Навіщо потрібні електропростирадла та як вони працюють

Неймовірними темпами зростає популярність електропростирадла — ноу-хау 21-го століття. Це унікальні предмети постільної білизни, які незамінні в облаштуванні спальних місць, особливо взимку. Вироби забезпечують комфортні умови та дарують радість від перебування в теплі, даючи змогу одночасно насолоджуватися свіжою прохолодою повітря.

Такий ефект можливий завдяки вбудованим нагрівальним елементам, які відповідальні за підтримання певної температури матеріалу для обігрівання. Під час під'єднання приладу до електричної мережі вони починають віддавати тепло, у такий спосіб нагріваючи ліжко всього за 10-30 хвилин. До стандартної конструкції входить кабель із вилкою й регулятор потужності. У багатьох моделях є пульт керування для регулювання температури. Останні модифікації належать до високотехнологічних речей, програмованих і максимально зручних у щоденному застосуванні.

Електрика в ліжко… Купувати?

Під час першого знайомства словосполучення «електричне простирадло» може викликати побоювання. Але всі вони не мають обґрунтування, тому що насправді пристрої абсолютно безпечні. Якісний нагрівальний прилад працює на низькій напрузі 12/24 В і не становить загрози для здоров'я людини. Теплова енергія рівномірно розподіляється на всій площі. Крім того, передбачена особлива ізоляція нагрівальних елементів, режим автовимкнення, захист від перегрівання та від перенапруги. Матеріали, які використовуються у виробництві, не містять і не виділяють шкідливих речовин під час нагрівання. У разі найменших несправностей простирадло з підігрівом перестає працювати, виключаючи ризик травмування.

Особливості електропростирадла

За виглядом та тактильними відчуттями електропростирадла не відрізняються від звичайної постільної білизни, тільки щільнішої. Завдяки сучасним технологіям, нагрівальні елементи дуже маленькі, тонкі та непомітні, дають змогу складати, згортати та навіть прати деякі моделі. Електричний струм проходить через вуглецеві волокна під певним напруженням, сприяючи нагріванню виробів до потрібної температури.

Через те, що нагрівальні елементи не можна розміщувати біля краю, площа нагрівання трохи менша, ніж повний розмір приладів. У середньому такі пристрої споживають 50-100 Вт на годину. Деякі з них вирізняються набором додаткових опцій — від автовимкнення і функції таймера до турборежиму для швидкого підігрівання.

Переваги використання

Головна перевага електропростирадла полягає в здатності дарувати тепло та швидко зігрівати, огортаючи комфортом. Водночас вони абсолютно не сушать повітря, у чому велика перевага текстилю перед електронагрівачами. Також вироби полегшують стан у разі остеохондрозу та болів у суглобах, у разі ревматизму, особливо якщо мають функцію локального нагрівання. Крім того, добре розслаблюють м'язи та знімають напруження, активізують обмінні процеси в організмі.

Ще одна важлива перевага — універсальність і практичність. Використовувати електропростирадла можна не тільки в домашньому ліжку. Вони чудово підходять для відпочинку на природі та холодних наметів, для дачі та заміського будинку. З їхньою допомогою можна виконувати різні побутові завдання, наприклад, просушувати вологі меблі.

Різновиди електропростирадла в інтернет-магазині ROZETKA

На сайті можна вибрати найрізноманітніші пристосування з підігрівом для абсолютного комфорту, серед яких:

  • простирадло — найпоширеніша та найзатребуваніша модель, що гарантує міцний солодкий сон;
  • ковдра — легкий, багатофункціональний електроприлад, який використовується для накривання та нагрівання ліжка, а також для обгортання в косметичних або медичних цілях;
  • матрац — забезпечує не тільки ідеальні умови для сну, але і приємний масаж, має прекрасний терапевтичний ефект;
  • електроподушка — знахідка у разі різних неврологічних болів, проблем із кровообігом, а також для людей, які просто люблять затишок і максимум задоволення під час відпочинку;
  • електрична грілка — спеціальне розроблення для обігрівання тіла або окремих частин, для профілактики або лікування;
  • грілка для ніг — ідеальне рішення для зняття втоми й больових відчуттів, чудова можливість запобігти розвитку застудних захворювань.

На що звернути увагу під час вибору

Підібрати та купити електропростирадло в Україні можна з різним матеріалом покриття. Він буває як натуральним, так і синтетичним. У дорожчих моделях використовується бавовна, яка дуже приємна шкірі, добре пропускає повітря, не викликає алергію, але швидше забруднюється. Також добре себе зарекомендували якісні синтетичні тканини — поліамід, поліестер, фліс і полікотон. Таке покриття не мнеться, менше забруднюється, не вибагливе у догляді, міцне та довговічне. Крім матеріалу, потрібно визначитися з розміром електропростирадла для відповідного ліжка:

  • односпального,
  • півторачного,
  • двоспального,
  • дитячого.

Під час вибору важливо звернути увагу на можливість прання (є чи ні, ручне або машинне) й особливості моделі, наприклад, з акумулятором, з таймером, з РК-дисплеєм і підсвіткою.

Запобіжні заходи

Виріб має бути обов'язково сухим, добре розпрямленим, не зім'ятим і не згорнутим. Не можна обертати його навколо матраца, затискати будь-яку частину. Якщо Ваш пристрій приєднаний до мережі, забороняється класти зверху пульт керування і всілякі електричні предмети. Загалом потрібно стежити за тим, щоб прилад не використовували діти до трьох років, не дряпали та не рвали свійські тварини. Також серед протипоказань до застосування — активна форма туберкульозу, онкологічні захворювання, важкі форми серцево-судинної недостатності. У разі встановленого кардіостимулятора обов'язкова консультація фахівця.

Показати ще 60 товарів