Топи продажів
Нагнітач з балоном (груша) для механічного тонометра з залізним клапаном Bokang ВК 2001-3001 - зображення 1

Нагнітач з балоном (груша) для механічного тонометра з залізним клапаном Bokang ВК 2001-3001

Код :  147520318

Немає в наявності

55

 
Гарантія. 6 місяців офіційної гарантії від виробника. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 

Опис

Груша (нагнітач) для тонометра з металевим клапаном призначена для використання з тонометром механічного типу. Пристосування оснащене спеціальним клапаном з сіточкою, а також регулює потік повітря голчастим клапаном. Особливості конструкції Виготовлена з високоякісного латексного матеріалу груша (нагнітач) для тонометра з металевим клапаном відноситься до пневматичному типу нагнітачів (серед яких груші, балони тощо). Груша оснащена вентилем з бічним розміщенням, і застосовується в якості змінної запасний частини тонометрів механічного принципу дії. Нагнітач використовується в якості механічного нагнітача тиску повітря в манжеті, яка служить компресійним елементом у приладах з механічним вимірюванням артеріального тиску. Інші переваги Завдяки діючій на грушу (нагнітач) для тонометра з металевим клапаном ціною, запчастину є доступною і може широко застосовуватися з метою ремонту, а також комплектації механічних тонометрів або іншої аналогічної техніки. Нагнітач обладнаний спеціальною сіточкою, яка розміщена на задньому клапані. Вона забезпечує фільтрацію повітря, що потрапляє в грушу, відфільтровуючи потрапляє разом з повітрям пил, що забезпечує збільшення термін служби пристосування в 2-3 рази.

Характеристики

Особливості
  • Матеріал: латекс/сталь
Комплектація
  • Груша із клапаном
Габарити (ВхШхГ)
  • 12х8х5 см см
Країна-виробник
  • Китай
Колір
  • Чорний
Країна реєстрації бренда
  • Китай
Гарантія
  • 6 місяців офіційної гарантії від виробника

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 1/5
на основі 1 відгук
  • 5 зiрок
    0 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
  • Александра Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Med Hub company

    У описі товару було зазначено, що нагнітач для механічного тонометра. До механічного він не підійшов, а продавець зазначив (у телефонній розмові) що він для напівавтоматичного тонометра. Нагнітач був відправлений продавцю.

    Переваги:
    Невідомо
    Недоліки:
    Невідомо