Отзывы покупателей о Мультиварка-скороварка PHILIPS All-in-One Cooker HD2151/40

57 отзывов Код:  345055816
Оставьте свой отзыв об этом товаре
 • Наталя Корнієнко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  За книгою рецептів, обжарила м'ясо з усією супутньою начинкой, завантажила рис, додала воду. Закрила щоб включити режим, згадала що забула сіль, а вона мені каже усьо треба менше жерти. НЕ ВІДКРИВАЄТЬСЯ, кнопку як заклинило. Доведеться викидати разом з сирим пловом у середині. Бо поки вона доїде до сервісу там все протухне. В 2022 на одній старенькій відготували пів року майже для 20 людей тобто працювала сутками і жива, а ця навіть разів 10 не готувала і таке, дуже розчарована.

  Достоинства:
  Готує
  Недостатки:
  Не відкривається
  • Представник бренду

   Добрий день, Наталю! Дякуємо за Ваш відгук! Якщо Не вдається відкрити верхню кришку перевірте, будь ласка, чи ручка знаходиться у положенні "відкрито". Якщо прилад нен встиг нагрітися, то кілька разів повертайте ручку вперед і назад. Для додаткової консультації Ви також можете звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips Home Living: 0 800 40-40-04 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку PhilipsHomeLivingUkraine у Фейсбук. Будемо раді допомогти!

  • Наталя Корнієнко

   Враховуючи те що мій випадок не єдиний, ви б краще звернули на цю проблему увагу, бо мультіварка за 200євро має відкриватись і закриватись без додаткових танців з бубном. Врешті решт чоловік її відкрив, але після цього ще декілька разів закривали і відкривали і кнопку переодично клинило.

 • Володимир Коробка
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Гарний зовнішній вигляд, що трохи нівелюється наліпками. Документи дублюються на всіх мовах, але дійсно документація для російського митного союзу. Компанії чисто начхати на все, що відбувається у нас і жене до нас продукцію, яка для країн СНД. Безглузді програми "як у печі" які чисто маркетинговий хід - ні в книзі рецептів, ні в застосунку немає немає жодного рецепту для цієї програми, за 12 годин низького тиску навіть попередньо підготовлено м'ясо з картоплею залишилось недоготовленим. Можливо великий тиск покращить стан речей. Додаткові 15 хвилин під високим тиском на звичайних налаштуваннях швидко вирішили проблему готовності. Треба бути обережним з вівсяними кашами, адже при спусканні тиску інколи опиняються на кришці пристрою. Немає проблеми E4, яка останнім часом постійно виникала в попередніх версіях мультиварок.

  Достоинства:
  Зовнішній вигляд, стандартний функціонал дуже надійний
  Недостатки:
  Документи для Митного союзу, абсолютна зневага. Режим "як у печі"
  • Представник бренду

   Добрий день, Володимире! Дякуємо за Ваш вибір, а також коментар! Сертифікатами відповідності єдиного зразка комплектуються товари, що можуть бути продані на території Євразійського економічного союзу. До нього входить низка країн, в тому числі Вірменія та Казахстан. Компанія Versuni, яка виробляє та постачає товари для дому під ТМ Philips для багатьох країн світу, в перші тижні повномасштабної війни зупинила всі поставки у росію товарів споживчої електроніки. В інші країни, що входять у Євразійський економічний союз, імпорт продовжуються через альтернативні ланцюги поставок. Компанія Версуні Україна не бере участі процесах імпорту товарів у країни Євразійського економічного союзу. Для реалізації товарів в Україні, Компанія проходить оцінку відповідності та оформлює Декларації про відповідність за Технічними регламентами №1067 та №1077. Дані Технічні регламенти не вимагають вкладати декларації в пакування. При цьому ми надаємо документи по першому запиту як споживачам, так і юридичним особам.

   Для додаткової консультації стосовно характеристик мультиварки-скороварки, а також стосовно її використання рекомендуємо звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips Home Living: 0 800 40-40-04 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку PhilipsHomeLivingUkraine у Фейсбук. Будемо раді допомогти!

 • Виталий
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Мечта женщины!!! Подарок к НГ удался!

  Достоинства:
  Пока все отлично
  Недостатки:
  Не выявили
  • Дмитрий

   Почему же женщины?) Я как мужчина тоже рад подобной вещи, так как люблю готовить)

 • Євтушенко Павло
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
 • Антон Кузнецов
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Удобная, красивая и быстрая

 • Аліна Калініна
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Ще нічого не готувала в ній. Скажіть будь ласка нашо ви клалете такі " негаразди" в коробку? Якщо такі документи покладені ще до війни , то чому ж їх не викинути?

  Достоинства:
  Гарний вигляд.
  Недостатки:
  Непотрібні дратуючі документи у коробці.
 • Юрій Донцов
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Доставили швидко. Задоволений

  Достоинства:
  Ціна
  Недостатки:
  Немає
 • Арсен Гаджимагомедов
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Все супер, користуюсь вже більше року, жодного разу не підвела)
  із мінусів:
  не зрозуміло як просто накип'ятити воду, вона в режимі нагрівання 40-45хв гріється:((

  Достоинства:
  Супер річ, купа режимів, автоскидання тиски та багато іншого
  Недостатки:
  Вареників в неї нормально не звариш))
 • Олег Ляшенко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Через две недели периодически не закрывается клапан из-за чего давление не нагнетается

  Достоинства:
  Мультиварка классная
  Недостатки:
  Как скороварка не работает из-за незакрывающегося клапана
  • Представник бренду

   Добрий день, Олеже! Дякуємо за Ваш вибір, а також коментар. Для уточнення деталей описаної Вами ситуації із клапаном, а також для додаткової консультації рекомендуємо звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips: 0 800 40-40-04 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку PhilipsHomeLivingUkraine у Фейсбук. Будемо раді допомогти!

  • Ярослав Грицишин

   У меня тоже так. Уже собрался нести обратно в розетку, проверил- работает. и потом может месяц а то и больше работать. в принципе в режиме пароварки работает всегда. не закрывается , бывает, когда воды вот в прям в притык.

 • тарас леочко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Всё супер работает правда есть два важных вопроса, первое почему пищит крышка после готовки(после длительной готовки открывающаяся крышка тихо пищит) и как отмывать пятна от воды на поверхности под казаном(после готовки открываю крышку и часть воды с нее попадает за казан от чего под ним пятна остаются)?

  • Представник бренду

   Добрий день, Тарасе! Дякуємо за Ваш вибір, а також запитання! 1. Після приготування з використання тиску може бути чутно звук - це звук скидання тиску. Адже прилад "стравлюватиме"/скидатиме тиск протягом певного часу, після скидання тиску кришку буде розблоковано. Також переконайтеся, будь ласка, що ущільнююче кільце встановлено належним чином: перевірте, чи його добре встановлено навколо знімної внутрішньої кришки. Перевірте, чи ущільнююче кільце чисте. Почистьте плаваючий клапан та регулятор тиску. 2. Нагрівальний елемент (під чашею) рекомендується очищати за допомогою вологої ганчірки.

  • Помазан Геннадий

   Надо чистить влажной тряпочкой и немножко пищевой соды.

 • ольга сак
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Кастрюля закрилась і не відкривається Сім'я хоче їсти, а я стою, кліпаю очима Ні, вона не на замку. Просто кнопка не натискається

  Недостатки:
  Не відкривається зовсім
  • Представник бренду

   Добрий день, Ольго! Дякуємо за Ваш вибір, а також коментар. Причиною представленої Вами ситуації, є те, що можливо, на дні плаваючого клапана є залишки їжі. Не відкривайте, оскільки
   можна обпектися. Зачекайте, поки пристрій охолоне (прибл. 30 хвилин), а потім кілька разів повертайте ручку вперед і назад. Для уточнення деталей описаної Вами ситуації, а також додаткової консультації Ви можете звернутися звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips Home Living : 0 800 40-40-04 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку PhilipsHomeLivingUkraine у Фейсбук. Будемо раді допомогти!

  • ольга сак

   Ок, відкрилася на другий день

  • Наталя Корнієнко

   Вітаю, таж сама фігня, завантажила рис для плову і усьо. Кнопка не натискається. Користувалась до цього разів п'ять.

 • ольга сак
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Незадоволена, що додаток не пропонує рецепти для мультиварки. Чому??? Можливо, тому що ми в іншій країні??? Купили, зробили доставку за 5000км, а користуватися по повній неможливо

  Достоинства:
  Функція пароварки. Стильна
  Недостатки:
  Додаток не пропонує рецепти для мультиварки
  • Представник бренду

   Добрий день, Ольго! Дякуємо за Ваш вибір, а також коментар. Для уточнення деталей представленої Вами ситуації із застосунком, а також для додаткової консультації рекомендуємо звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips Home Living : 0 800 40-40-04 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку PhilipsHomeLivingUkraine у Фейсбук. Будемо раді допомогти!

 • Тарас Чіпак
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Жінка задоволена.дальше побачим що і як

  Недостатки:
  нема
 • Константин Бородай
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Скороварка стильна, все працює. Але в комплекті не було силіконових рукавичок, при розпаковці не помітив.

  Достоинства:
  Все працює, є рецепти в додатку з описом.
  Недостатки:
  Не повний комплект, як вказано в описі.
 • Назарій Хоружий
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Хороший апарат. Але є одне але... Не вистачає хорошої збірки рецептів. Книга рецептів на 10страв у комплекті. Та додаток на такі страви, що інгредієнти не знаєш де купувати та що воно таке...
  Хотіли пррготувати бісвіт, але що нажимати, де шукати інформації ніде немає.
  В загальному: поки знаю як готувати - холодець

  Достоинства:
  Гарно запакована
  Захист від дітей
  Знаю, що вміє готовити холодець
  Недостатки:
  Все що не вистачає це хорошої збірки рецептів
  • Тетяна Осадчук

   Доброго дня, знайшли якісь рецепти бо стикнулася з такою ж проблемою

  • Артур Куйтан

   Такая же проблема с рецептами. Купил - и не знаю, что там готовить. Рецепты в книге из какой-то «кулинарной шедеврии». Подскажите где взять обычные рецепты? Домашние. Из всех круп нашел только как рис сварить для суш…

 • Ярослав Грицишин
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Не очень понравилась. Вроде бы и класно, что скороварка функция под давлением. Но часто с этим глюки. Было такое , что я хотел нести ее назад, нехотела набирать давление. Клапан высунулся в крышке и торчал . Тоесть всегда открыт. Потом прошло. Но периодическ все равно не набирает давление, и об этом НЕ СООБЩАЕТ. она просто ждет 9 минут. А потом продолжает готовить как готовила. Иногда ставлю на 20кПа а она и до 40 доходит. Нахрена тогда выбор не понятно. Овсянка через два раза убегает через воздушное отверстие, а мыть не очень удобно.
  Нужно снять крышку металлическую, снять с нее клапан пластамассовый. С пластиковой крышки тоже достать ту канистру. А клапан пластиковый нужно откручивать, не забыть куда поставить гровер и прокладку, чтобы обратно собрать. А если не откручивать там собирается остатки еды. если готовил рыбу это все делать , и то не факт что запах выйдет не знаю почему говорят что удобно мыть. Удобно мыть чашу. Хорошее покрвтие и просто мягкой мочалкой размоченное убирается. Крышка сап металл тоже вроде ничего, но отвнрстия ддя пара их там 3 и датчик давления, от вспенивания сильно загрязняются и потом заванивается, потому что снаружи не видно. Пока металл крышку не открутил

  Достоинства:
  Скороварка, сбрасывает дааление
  Недостатки:
  Неудобно мыть крышку. Иногда не набирает давлнние, часто пищит прлтивно
  • Представник бренду

   Добрий день, Ярославе! Дякуємо за Ваш вибір, а також коментар. Для уточнення деталей представленої Вами ситуації, а також додаткової консультації стосовно використання мультиварки-скороварки рекомендуємо звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips Home Living: 0 800 40-40-04 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку PhilipsHomeLivingUkraine у Фейсбук чи Інстаграм. Будемо раді допомогти!

 • Ярина Проценко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Дуже задоволена покупкою! Всі режими навіть ще не випробувала! Швидкість приготування страв -супер! Дуже гарно тушкує під тиском! Було пару випадків блокування кришки з готовими стравами всередині… вирішили питання утримуванням кнопки «назад» декілька секунд ( може кому стане у нагоді). І один раз не набирала тиск ( як виявилось невірно встановили резинку на кришці мультиварки після миття).

  Достоинства:
  Смачні страви
  Недостатки:
  Періодичне блокування кришки
 • Ольга Беседина
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Одна з найкращих мультиварок якими я користувалася.
  Готує швидко й ефективно завдяки технології швидкого скидання тиску.
  Також сподобався додаток NutriU від Philips, де багато рецептів.

  Достоинства:
  справляється зі своєю роботою
  Недостатки:
  Поки ще не знайшла
 • Тетяна
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Нещодавно купили дане чудо. Варили супчик та запіканку, все виходить дуже смачне і швидко. Перед цим була Молюнекс, теж хороша але коли готуєш під тиском довго чекати потрібно, щоб відкрити кришку, а в дані моделі є функція скидання пару. Приготував супчик і зразу можна насипати ласувати, хороша річ

  Достоинства:
  Компактна і зручна
  Недостатки:
  Поки зо невиявила
  • Представник бренду

   Добрий день, Тетяно! Щиро вдячні Вам за відгук!
   Дуже раді, що Ви задоволені роботою приладу. Бажаємо смачних страв!

 • Юлія
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Я користуюсь даною моделлю майже рік, і цілком задоволена. Спочатку в користуванні були базові програми(рис, крупи, суп, плов, на пару, бобові, борщ) зі всім справляється, м'ясо виходить теж дуже смачне.
  Коли налагодилось все зі світлом спробувала ще й повільноварку. Ціла курочка, реберця виходять супер. Зранку закинула і смачна вечеря робить себе сама)
  Читаю коменти про випічку, скажу відверто, я не тестила цю програму, я люблю пекти в духовці.

  Достоинства:
  Функція повільноварки.
  Є додаток в плей маркеті, багато рецептів, там можна черпати нові ідеї.
  Зовнішній вигляд.
  Недостатки:
  Вода скапує, але для мене це не проблема.
  Коли довго працює від мережі може видавати писклявий звук.
  • Представник бренду

   Добрий день, Юліє!
   Щиро вдячні Вам за відгук та бажаємо смачних страв!

 • Іванна
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Зручна, стильна (акуратно виглядає, легко мити), супер-швидка. Це моя третя мультиварка і поки найулюбленіша. Перед тим мала Moulinex (прослужила 5 років) і Instant Pot Pro (незручна і повільна)

  • Представник бренду

   Добрий день, Іванно!
   Щиро вдячні Вам за вибір та відгук! Дуже раді, що Ви задоволені мультиваркою та бажаємо смачних страв!

 • Скалецкий Владимир
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Техніка ростест, ви серйозно???

  • Представник бренду

   Добрий день, Володимире!
   Дякуємо за вибір продукції Philips та Ваш коментар!

   Хочемо повідомити, що компанія Royal Philips та Philips Domestic Appliances з першого тижня повномасштабного вторгнення зупинили поставки в росію товарів споживчої електроніки. Діяльність офіційного онлайн-магазину Philips у цій країні також припинено.

   При цьому продовжуються поставки продукції до країн Євроазійського економічного союзу (наприклад, Вірменії та Казахстану). Згідно імпортного законодавства Євроазійського економічного союзу товари, що ввозяться на його територію мають обов’язково містити інформацію рос. мовою, навіть якщо товар імпортується, наприклад, у Вірменію. У випадку Казахстану додатково подається інформація казахською мовою, як цього вимагає місцеве законодавство.

   На етапі виробництва не завжди заздалегідь відомо, на який саме ринок потрапить той чи інший товар. Часто готова продукція потрапляє на склади, наприклад, в ЄС, а вже звідти відправляється невеликими партіями на ринки різних держав, проте ми суворо дотримуємося міжнародних та локальних вимог і стандартів, що регулюють процес створення та введення в обіг продуктів.

   Система менеджменту якості Philips спрямована на контроль відповідності наших продуктів і рішень високим очікуванням споживачів і законодавчим нормам всіх країн-отримувачів продукції. Тому в маркуванні і супровідній документації можливі документи та інформація, що призначені для інших юрисдикцій, що не заборонено законодавством України. Відповідно до українського законодавства, Декларації про відповідність не вкладаються у пакування, при цьому можуть бути надані по першому запиту споживача.

  • Сергей Жачко

   Газ в конфорке чей?Для начала ответь себе на этот вопрос

 • Руслан
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Дешевий пластик та чаша, немає збору для конденсату, виливається на борт мультиварки при відкритті кришки. Скористувався програмою варка рису: таймер на 14 хв як передбачено автоматично не включився, проте мультиварка набрала необхідний тиск та почала готувати, прийшлось засікати час окремо та виключати штекер з розетки, виключити або зупинити програму кнопками було неможливо, вони просто були неактивні на панелі. Чекати поки спаде тиск та відкрити кришку - потрібно багато часу, вечеря була зіпсована.

  Достоинства:
  Симпатичний товар
  Недостатки:
  Все виглядає дешево, пластик, чаша, програмне забезпечення теж могло бути кращим та включати таймер автоматично як і передбачено. Товар дуже переоцінений.
  • Вікторія Панасюк

   Якщо у вас не запустився таймер, щось пішло не так. Жодного разу подібного не траплялось, користуюсь кожен день скороваркою, різні режими.
   Тиск не може бути скинутий миттєво, потрібно закладати приблизно плюс хвилину до часу готування. Хіба це проблема при постійному користуванні, коли кожна дія доведена до автоматики? І якщо вам хвилина-дві зіпсували вечерю, то можливо справа зовсім не цьому.

 • Виктория Шенкаренко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Все подобається,окрім випічки,поки спробувала рецепт хліба з книги ,все робила як написано,але ж через 35 хвилин(як зазначено по готові)програма разогріву і все сире тісто повністю програма ,добавила ще 30хв- сире ,добавила ще 30хв та чекаю .Чому в книзі неперевірені рецепти і чи пече вона взагалі?Хтось пік бісквіти чи пироги? На скільки хвилин ставить ?

  Достоинства:
  Вигляд,без шуму
  Недостатки:
  З випічкою поки незрозуміло
 • Світлана Кіценюк
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  У когось є перевірений рецепт плову з індички, але без попереднього обсмажування мяса? Бо з такими пропорціями, як в книзі рецептів, вийшла каша

  • Виктория КРАВЧЕНКО

   Обратитесь к ютубу там есть сайт Марины Петрушенко Ана спец по рецептам для мультиварок, большинство рецептов у нее адаптированы почти под большинство мультиварок.

  • Помазан Геннадий

   Все зависит от риса, попробуйте воды 1:1.

  • Помазан Геннадий

   Попробуйте на программе ,рис ,и все зависит от качества риса ,надо пропорцию рис вода делать ,1:1.

 • Ігор Бабій
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Впевнений, що товар хороший і якісний.
  Але сюрпризом було знайти всередині сертифікат від Євразійського союзу. Ми з ними воюємо, а нам підсовують товари, вироблені для держави-терориста? Соромно, розчарований.

  Достоинства:
  Фірма, що заслужила на повагу.
  Недостатки:
  Сертифікат для/від Євразійського економічного союзу.
  • Представник бренду

   Добрий день, Ігоре! Дякуємо за Ваш коментар. Philips Україна є частиною міжнародної групи компаній Philips, яка розробляє, виробляє та постачає продукти та рішення Philips для багатьох країн світу. На етапі виробництва не завжди заздалегідь відомо, на який саме ринок потрапить той чи інший товар. Часто готова продукція потрапляє на склади, наприклад, в ЄС, а вже звідти відправляється невеликими партіями на ринки різних держав, проте ми суворо дотримуємося міжнародних та локальних вимог і стандартів, що регулюють процес створення та введення в обіг продуктів.

   Система менеджменту якості Philips спрямована на контроль відповідності наших продуктів і рішень високим очікуванням споживачів і законодавчим нормам всіх країн-отрмувачів продукції. Тому в маркуванні і супровідній документації можливі документи та інформація, що призначені для інших юрисдикцій, що не заборонено законодавством України.
   Сертифікатами відповідності комплектуються товари, що можуть бути продані на території Євразійського економічного союзу. До нього входить низка країн, в тому числі Вірменія та Казахстан.

   Щодо поставок у росію компанія Royal Philips з першого тижня повномасштабної війни зупинила всі поставки у країну товарів споживчої електроніки та комплектуючих до них, а також припинила будь-яку маркетингову активність щодо них.

  • Дмитрий Бурлаков

   Я не знаю, что вы там кому прекратили поставлять, но полки магазинов и интернет магазины на болотах забиты филипсами и тефалями. Качество неуклонно снижается, ценники тупо конские. Страховка сильно дорогая для воюющих стран? Потеряете официальный рынок, будут серый левак вдвое дешевле тащить, как на болотах.

 • Стойка Андрій
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Топова штука.

 • Виктория Шкребень
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Супер!!!

 • Андрій
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Супер девайс, мультиварки были и раньше в нашей семье, но эта покорила всех своим функционалом, видом, приложением с рецептами и конечно же вкусом тех блюд, которые получаются в итоге. Первым делом мы кинулись готовить Азию, это нечто конечно. Спасибо за реально проработанные рецепты к мультиварке! Кто может себе позволить купить эту мультиварку-даже не задумывайтесь.

  • Олеся Пономаренко

   Добрый день, подскажите пожалуйста, как вы меняете время, например у скороварки, я выбираю мясо, а потом нажимаю на галочку на три секунды, но ничего не появляется для изменения времени

  • Андрій

   Добрый день, не знаю, без проблем меняются все параметры, просто галочку удерживать (может немного дольше попробуйте подержать). Попробуйте на другой программе поменять параметры.

 • Владимир Рабченюк
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Задоволений на всі 100%

  Достоинства:
  Швидко та смачно
  Недостатки:
  Немає
 • Олена Коптева
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Гарна скороварка , задоволена . Рекомендую

 • Наталия
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Супер помічниця на кухні! Сучасна та легка у керуванні. Швидко готує, а ще, смак страв просто неперевершений! Рекомендую для тих, хто цінує час

  Достоинства:
  Швидкість приготування, смак страв, приготованих під тиском
  Недостатки:
  Нема
 • Лариса
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Мультиварку-скороварку семья оценила на «отлично»!
  Понятное управление (достаточно приготовить один раз и все становится ясно), оптимальный набор функций, миллион рецептов в мобильном приложении. Конечно, отличительной чертой, я даже сказала бы уникальностью – супер-быстрое приготовление блюд. Утка запекалась 30 мин (хотя по рецепту 15 мин), перловая каша (без замачивания) – 20 мин, рис – 14 мин, суп – 20 мин. Это ЧУДО! Мои наилучшие рекомендации!

  Достоинства:
  Одни сплошные достоинства!
  Недостатки:
  На данный момент отсутствуют, надеюсь и дальше так будет
  • Представник бренду

   Добрий день, Ларисо! Щиро дякуємо Вам за відгук та вибір продукції Philips! Раді читати, що мультиварка-скороварка сподобалася Вам! Бажаємо приємного користування та смачних страв!

 • Мілла ''
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Давно приглядалася за мультиваркою, коли побачила цю - одразу купила, і зовсім не пожаліла.
  Стильна, швидка, багатофунціональна. тихо працює. Величезним плюсом є додаток NutriU, де покроково і дуже доступно пропонується величезна кількість рецептів, деякі з них вже "затестила" і повністю задоволена результатом. Чаші вистачає цілком. З тією швидкістю, що вона готує, то краще вже кожного разу свіжа, цікава страва, ніж декілька днів одне і те ж саме. Хоча і максимального обєму приготовленої страви, вистачає на декілька днів для невелкої сім'ї. Панель керування інтуїтивно зрозуміла, і вистачає один раз приготувати, щоб зрозуміти принцип управління. Єдиний малесенький нюанс - в лопатки, що в комплекті, як на мене, трішки закоротка ручка, хотілося б довшу. А так - все влаштовує, і більше того надихає на нову кулінарні відкриття.

  Достоинства:
  Багатофункціональна, стильна, швидке приготування, книга рецептів у додатку.
  Недостатки:
  не виявлено
  • Представник бренду

   Добрий день, Міло! Щиро дякуємо Вам за відгук та вибір продукції Philips! Раді читати, що мультипіч сподобалася Вам! Бажаємо приємного користування та смачних страв!

  • Віта Томищ

   Підскажить що це за додаток такий його треба скачати на телефон ?Буду вдячна за відповідь!

  • Представник бренду

   Добрий день, Віто! Дякуємо за Ваше запитання. Додаток NutriU доступний для завантаження в Apple Store і Google Market.

 • Катерина Квятковська
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Загальний об'єм чаші 3 літра до верху. Я робила замір. Тож виправте інформацію. Або робіть мені заміну!

  • Представник бренду

   Добрий день, Катерино! Щиро дякуємо за вибір продукції Philips, а також Ваш коментар та виявлену невідповідність в цій серії товарів. Ми направили запит, щоб зробити перевірку на виробничих потужностях. Будемо вдячні, якщо поділитеся Вашим досвідом користування мультиварки-скороварки. Залишити відгук, а також отримати додаткову консультацію можна зателефонувавши за номером гарячої лінії: 0 800 50-06-97 (понеділок-п'ятниця з 9 до 18), або написавши у приватні повідомлення на сторінку Philips Ukraine у Фейсбук. Завжди раді допомогти!

 • Оксана Сиберко
  Продавец: Rozetka

  До самого товару сподіваюсь зауважень не буде . Хоча раз довелося обміняти через мʼятий корпус, на жаль .
  Маю питання і хочу пояснень чому я в коробці бачу сертифікацію країни агресора ? Коли триває другий рік війни . Одна зірка бо вперше я отримала в
  З великими вмʼятинами на корпусі і за таку документацію .

  • Представник бренду

   Добрий день, Оксано! Дякуємо за Ваш вибір, а також запитання та фото. Сертифікатами відповідності єдиного зразка комплектуються товари, що можуть бути продані на території Євразійського економічного союзу. До нього входить низка країн, в тому числі Вірменія та Казахстан. Компанія Versuni, яка виробляє та постачає товари для дому під ТМ Philips для багатьох країн світу, з першого тижня повномасштабної війни зупинила всі поставки у росію товарів споживчої електроніки. В інші країни, що входять у Євразійський економічний союз, імпорт продовжуються через альтернативні ланцюги поставок. Компанія Версуні Україна не бере участі процесах імпорту товарів у країни Євразійського економічного союзу.
   Для реалізації товарів в Україні, Компанія проходить оцінку відповідності та оформлює Декларації про відповідність за Технічними регламентами №1067 та №1077. Дані Технічні регламенти не вимагають вкладати декларації в пакування. При цьому ми надаємо документи по першому запиту як споживачам, так і юридичним особам.