• Бесплатная доставка до дверей на выбранные товары!

Эпилятор Braun Silk-epil 3 SE 3-000

304 отзыва Код:  424848000
Источник питания
Тип эпиляции

Эпилятор Braun Silk-epil 3 SE 3-000

304 отзыва Код:  424848000

Год выпуска: 2024 год

Продавец:

1 999

Есть в наличии

2

Бесплатная доставка до дверей на выбранные товары!

Гарантия. 24 месяца официальной гарантии от производителя Законом о защите прав потребителей не предусмотрено возвращение этого товара надлежащего качества. 

Описание

Фиолетовый женский эпилятор Braun Silk-épil 3 SE 3-000 используется для деликатного устранения нежелательных волосков. Эпилятор Braun Silk-épil 3 SE 3-000 поражает своей полностью эргономичной формой. Эпилятор сохранит вашу кожу мягкой в течение 3-4 недель. Простота в использовании и практичные возможности эпилятора BRAUN. После процедуры удаления волос можно очистить прибор, используя специальную щеточку, имеющуюся в комплекте.

Характеристики

Серия
Источник питания
Количество пинцетов, шт
Тип эпилятора
Количество скоростей
Смотреть все характеристики →

Отзывы покупателей 304

 • Єрохін Тимофій
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Год выпуска: 2020 год

  Куплялося на подарунок, без нарікань.

 • Наталія
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Год выпуска: 2020 год

  Епілятор дуже корисна річ для кожної жінки. Все індивілуально.

  Достоинства:
  Ламочка(добре видно де треба пройти) та длінний шнур
  Недостатки:
  Вростає волосся
 • Анастасія Войтюк
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Год выпуска: 2020 год

  Даний епілятор придбала ще у 2020 році. Це була вже друга позиція в моєму житті. Першу купляла ще у 2017-16 році, але він з часом почав дуже боляче опрацьовувати зону пахви. Виривати на стільки сильно, що в мене були травми та руки не могла зігнути. Думаю це через те, що ним користувалися дуже часто. Тоді він був для 5 дівчат. Можливо через це й був такий ефект, але в мене одної, в інших все ок.
  Придбала аналогічну модель та за 3 роки мого користування все було ок, навіть шикарно. Я одна його використовувала, на зону пахв, ноги повністю, руки та навіть на глибоке бікіні (не робіть таких експіріансів, ще ті відчуття).
  Бачила питання які часто повторюються, тому можу відповісти на них, оскільки маю не малий досвід користування епілятором:
  1. Чи є насадка на інтимні зони та чи можна там використовувати ?
  Насадка лише одна (принаймні було ще у 2020 році) складається з 20 пінцетів. Вони виривають волоски з коренем, а не зголюють. Тому не рекомендую використовувати на глибоке бікіні. На звичайне можна, але це залежить від вашого больового порогу.
  2. Час безперервної роботи ?
  Я працювала ним по 2 та 4 години з легкою перервою в 5-7 хвилин, бо сама втомлювалася та це ніяк не вплинуло на його подальшу роботу. Хоча трішки він нагрівався (це в принципі логічно)
  3. Догляд
  В комплектації є щіточка для прибирання волосся з насадки. Також рекомендую звернути увагу на стан насадки під пінцетами. Потрібно з епілятора зняти цю насадку та перевірити з іншої сторони. Дуже часто волосся накручується на колесико (не знаю як називається правильно)

  Достоинства:
  Легкий, не передає сильно вібрації на руки, якійсний, має підсвічування
  Недостатки:
  -
Смотреть все отзывы к товару →

* Согласно ЗУ "О защите прав потребителей" данное изделие надлежащего качества не подлежит возврату и обмену.