- Елена М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Нержавеющая сталь
когда отщелкивается тост - каждый раз подпрыгиваю... но это нервное, а не претензия к тостеру :-)
- Достоинства:
- Тостер понравился, соответствует описанию и заявленным характеристикам. Можно сделать как почти не прожаренный хлеб, так и хорошо пропеченный сухарик ))
- Недостатки:
- не обнаружены
- Владислав О***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Нержавеющая сталь
Отличный тостер
- Достоинства:
- цена-качество
- Недостатки:
- нет
- Валентин Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Нержавеющая сталь
Ручка регулятора виставляє час роботи, фактично таймер на 1-6 хвилин! Не помітив електронного керування підсмажуванням з датчиком температури! Якщо ставити одину скибку у відсік - тост може вилетіти. Потужність за ватметром складає 1,25 кВт. Смажить пекельно - виставляю таймер від 2 до 3,5 хв залежить від кількості та товщини скибок !!! Тільки двостороннє підсмажування!
- Достоинства:
- Потужний! Нержавіюча сталь з подвійними стінками (зовні - холодний/всередині - гарячий ), піддон для крихт
- Недостатки:
- Відсутні регулювання потужності та заявлені 6 режимів, два відсіки опускаються одним важелем
- Серёжа С***
Ніхто і не заявляв регулювання потужності!
Заявленно с 6-ю режимами обсмаження.
Це дійсно той самиий таймер, чим довше тим темніше, так само як і в усіх тостерах! - Серёжа С***
1400Вт це на 240В, 1260Вт то на 220В
то у Вас слабкий тоансформатор.
- LeonidОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Нержавеющая сталь
Есть ли в данной модели одностороннее обжаривание?
- Павел Р***
в данной модели отсутствует эта функция
- Дубинский А***Продавец: Rozetka. Цвет: Нержавеющая сталь
Грішить не буду, пропрацював декілька років. Але - НЕРЕМОНТНОПРИДАТНИЙ взагалі! Перестав підсмажувати внутрішню частину хлібців. Думаю - десь ніхромова нитка перегоріла, заміню сам... Розібрав , а там всередині такий Китай...!!! На шурупах лише верхній корпус, всередині все на загнутих вушках, яке ледь торкнув і воно зламалось...а розібрати щоб до внутрішньої пластини з ниткою добратись - не реально взагалі... Плюнув і викинув... Зараз би повторно не купив, є моделі дешевше...
