- Ирина А***Отзыв от покупателя. Продавец: Світло Є. Цвет: Белый
Я повторяю ещё раз. Температурный режим никак не регулируется. Есть только таймер по времени.
Пишите в характеристики одно, а по факту получается другое.... надписи о градусах и времени и приготовлении пустой звук, так как температура не выставляется от слова совсем, ее просто нечем выставлять.
А отсутствие инструкции усиливает негатив.
Если вы не можете написать в чем дело и как минимум прислать инструкцию, то не надо в ответ копипастить то, что написано в характеристике, тем более что описание не соответствует действительности- Недостатки:
- Ужасный запах, нет инструкции и регулировки температуры
- Продавец Світло Є
Ірина, добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Приносимо вибачення за незручності, з якими ви зіткнулися під час використання фритюрниці.
Ми щиро шкодуємо, але постачальник не надав інструкції на українській мові. Даний пристрій має фіксовані температурні налаштування, ми внесемо зміни до опису товару.
Що стосується запаху, це може бути нормальним явищем для нового обладнання, оскільки при перших використанняхі можуть виділятися залишкові речовини з виробництва. Ми рекомендуємо провести декілька циклів прогріву без їжі, щоб запах поступово зник. Дякуємо вам за вибір нашого магазину.
- Ирина А***Отзыв от покупателя. Продавец: Світло Є. Цвет: Белый
Отсутствует инструкция, нет регулировки температуры и смены режима работы. По факту переключается только временной твймер и все
- Продавец Світло Є
Ірина, добрий день! Дякуємо вам за відгук. Аерогриль SuTai із ручним регулятором. Температурні режими, вони регулюються вручну поворотом регулятора, який ви бачите на передній панелі. Ви вибираєте потрібну температуру відповідно до типу страви.
Обертанням регулятора ви також можете встановити час приготування, вказаний на шкалі поруч (до 30 хвилин). Натисніть старт або закрийте кришку для початку приготування.
- Діана С***Отзыв от покупателя. Продавец: Світло Є. Цвет: Черный
Все прийшло, але купила додатково страховку від розетка… бо занадто невпевнено виглядала і був запах пластмаса неприємний
- Недостатки:
- Запах неприємний
- Виктория Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Світло Є. Цвет: Черный
Не зрозуміло що і скільки готувати
Випічка виходить пиріг з манкою, запіканка все чудово але не 20 хвилин, треба час підбирати методом проб- Достоинства:
- Готує, пече, готувати можуть навіть діти, проста в використанні
- Недостатки:
- Не має книги з рецептами
- Продавец Світло Є
Вікторія, доброго дня! Дуже вдячні за відгук, що ви поділились з нами враженнями. В інструкції вказаний орієнтовний час приготування, але кожна господиня краще знає скільки треба для обраної страви, адже тісто може бути рідшим або густішим в залежності від рецепту і інгрідієнтів, так наприклад, якщо додавати в тісто ягоди або фрукти, які віддають ще більше вологив тісто. Приємного користування і гарного настрою!)
- Олександра Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Світло Є. Цвет: Черный
Тільки отримала, на вигляд норм, але на жаль, заявлених форм в комплекті немає :(
Про недоліки та переваги напишу, коли спробую- Достоинства:
- Поки не знаю
- Недостатки:
- Поки не знаю
- Продавец Світло Є
Олександра, вітаємо! Дякуємо за відгук, приносимо вибачення за відсутність форм - зробимо вам подарунок при наступному замовленні! Дякуємо, що обрали наш магазин:) Гарного дня!
- Яна П***Отзыв от покупателя. Продавец: Світло Є. Цвет: Черный
Не рівномірно прожарює, треба розвертати піднос! М'ясо крила жарило 45хв, думала що хв 20 і все, розчарувалась дуже! Не розумію, навіщо тоді це купляти!Ще й питала в менеджера про відгуки, запевняла шо всі гарні! Не вірю, що людям таке сподобалось!Купляла з ціллю, щоб швиденько можна було приготувати вечерю, а виходить як в звичайній духовці по часу
- Продавец Світло Є
Яна, доброго дня! Нам дуже прикро, що ви не задоволені покупкою, але відгуки дійсно гарні, особисто опитували користувачів. В інструкції зазначені рекомендації по приготуванню, а ви можете обирати самі яку температуру виставити і встановити час. Також час приготування залежить від розміру продукту, густини, твердості, в'язкості. Аерогриль значно компактніший і економніший за звичайну духовку до того ж є циркуляція повітря, ви можете лишити приготування страви на нього без помішування і перевертання, дістати вже готову страву. Гарного вам дня!
- Яна П***
Якщо його не помішувати,як ви кажете, то прожариться тільки верх, низ буде сирим! І страву треба розвертати, бо одна сторона приготується, а інша буде сирою знову ж таки!Неприємно, бо гроші на вітер
- Александра Щ***Отзыв от покупателя. Продавец: Світло Є. Цвет: Черный
Отримала і протестувала! Фото надаю! Шашлик відмінний! 15-20 хвилин - і мрія мого сина здійснилася! Гарна якість - гарна ціна, легко мити після використання. Буду тестувати й надалі! Окрема подяка магазину за швидкий зворотній зв'язок! Однозначно рекомендую!
- Достоинства:
- Дуже гарний аерогриль, інтуітивно зрозуміле керування, м'ясо шашлику запікалося 20 хвилин при температурі 190. Компактний, не займає багато місця. При користуванні запаху пластику не відчувається.
- Недостатки:
- Не знайшла поки.
- Продавец Світло Є
Олександра, добридень! Дякуємо за теплий відгук. Ми дуже раді, що ви залишилися задоволені покупкою! Користуйтеся із задоволенням та будьте завжди радісні! Дякуємо, що обрали наш магазин:)
- Николай А***Отзыв от покупателя. Продавец: Світло Є. Цвет: Черный
Нет обещанных форм для выпечки
- Достоинства:
- Только распаковал
- Недостатки:
- Только распаковал
- Владислав Ф***Отзыв от покупателя. Продавец: Світло Є. Цвет: Черный
Надіюсь поверну гроші за це л***о!
- Продавец Світло Є
Владистав, добрий день! Нам дуже шкода, що ви не задоволені покупкою, а для нас дуже важливо, щоб наші клієнти мали гарний настрій і позитивні враження. Приносим вибачення за ситуацію, що склалась, її можна виправити! В будь-якому випадку, дякуємо, що обрали наш магазин:)
- Ирина Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Світло Є. Цвет: Черный
Товаром и обслуживанием очень довольна. Спасибо!!!
- Продавец Світло Є
Ірина, доброго дня! Дякуємо за відгук і похвалу, дуже раді, шо вам сподобався наш сервіс і ви залишились задоволеними:) Гарного дня і настрою!
