Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Cиликоновая пищевая cмазка для кофемашины CX-80 Coffee Machines Silicone Grease 40 г (48267)

Код:  431502560
Оценка пользователей 4.89/5
на основе 28 отзывов
  • 5 звезд
    26 оценок
  • 4 звезд
    1 оценок
  • 3 звезд
    1 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Ірина Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: RED-HOUSE

    Товар прийшов згідно опису

    Достоинства:
    Дуже швидка відправка
  • Максим Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: RED-HOUSE

    Відповідає опису. Можу рекомендувати.

  • Никита Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: RED-HOUSE

    Кавомашині майже 2,5 року тож вирішив розібрати почистити та змастити. А хоча у людей і по 10 років машини працюють з заводською змаскою. Цього силікону вистачить надовго. Густенький. Липкенький. Не рідкий. Смастив все що було смащене з заводу.

    Достоинства:
    Плюси
    Недостатки:
    Мінуси
  • Александр Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: RED-HOUSE

    Отличное средство! Густое, расход очень маленьки! Хватит на очень долгое использование! Рекомендую!

  • Василь П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: RED-HOUSE

    гарна смазка, будем брати ще

  • Олександр А***
    Отзыв от покупателя. Продавец: RED-HOUSE

    Хорошая смазка. Закончиться ещё буду брать.

    Достоинства:
    Цена , качество
    Недостатки:
    Не нашел
  • Олег К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: RED-HOUSE

    Користувався. Змащував заварний блок кавомашини.

  • Геннадій Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: RED-HOUSE

    Купував для обслуговування кавомашини (змазка заварювального блоку). Повністю задоволений. Консистенція ідеальна – не рідка і не надто густа, наноситься легко і рівномірно. Після використання механізм почав працювати значно тихіше і плавніше.

    Достоинства:
    Важливий плюс – це харчова силіконова змазка (NSF H1), тому безпечна і не впливає на смак кави. Запаху практично немає. Використовується дуже економно – вистачить надовго.
    Недостатки:
    З мінусів – трохи дорожча за аналоги, але якість того варта. Головне не наносити забагато, бо може збирати пил.
  • Едуард К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: RED-HOUSE

    Все добре.

    Достоинства:
    Дата виготовлення - 18.02.2026. Менше місяця до покупки.
    Недостатки:
    Не має.
  • Інна Р***
    Отзыв от покупателя. Продавец: RED-HOUSE

    Брала гель для обслуговування рухливих частин кавоварки, гель густий, добре розноситься по поверхні, пишу відгук вже після двох чисток та змащення, дуже задоволена, рекомендую магазин!

    Достоинства:
    Зручна туба з носиком
    Недостатки:
    Нема
  • Валерій Ч***
    Отзыв от покупателя. Продавец: RED-HOUSE

    Все добре...!

  • Игорь Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: RED-HOUSE

    оптимально для мастера (объем/цена/качество)

  • Олімп
    Отзыв от покупателя. Продавец: RED-HOUSE

    Те, що треба, кому треба

  • Антон З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: RED-HOUSE

    Швидка реакція і доставка молодці. Поки не використовував, але судячи з характеристик і відгуків все гуд!

    Достоинства:
    40gr
    Недостатки:
    Поки немає
  • Александр К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: RED-HOUSE

    Поки не користувався.

    Достоинства:
    Все гарно
    Недостатки:
    Немає
  • Андрій О***
    Отзыв от покупателя. Продавец: RED-HOUSE

    Хороша змазка, все відповідає опису

  • Валентина К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: RED-HOUSE

    Після замовлення товару, все швидко оформили та доставили, добре упаковано, нічого не пошкоджено. Скористалася харчовою змаскою для змащування кавомашини, перед тим мені провели якісну консультацію по телефону. Дякую!

    Достоинства:
    Добре упаковано. Якісний товар. Приємне спілкування з консультантом. Швидке оформлення та доставка.
    Недостатки:
    Немає
  • Сергій С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: RED-HOUSE

    Зі своїми функціями справляється

  • Володимир
    Отзыв от покупателя. Продавец: RED-HOUSE

    Хороша змазка,використав у Philips 800. Хватить на довго.У порівнянні із заводським трохи густіший.Прозорий і без запаху.

    Достоинства:
    Все
    Недостатки:
    Немає
  • Капля І***
    Отзыв от покупателя. Продавец: RED-HOUSE

    Гарна змазка для кавомашин. Придбали в офіс нову кавомашину Делангі, коли чистили в перший раз, дістав заварювальний блок. А він не змащений, сама шахта. І аж скрепить від тертя. Подивився декілька відео, всі майстри радять змащувати харчовим силіконом цю шахту, щоб поршень вільно по ній ходив. Тож, якщо у вас навіть нова кавомашина, обов'язково перевіряйте, чи змащений заварний блок і обслуговуйте його раз на місяць. Бо навіть у новій техніці можуть бути такі проблеми. Після змащення кавомашина почала працювати набагато тихіше, зник скрип, який з'являвся під час заварювання кави.

    Достоинства:
    Великий тюбик, ціна, якість
    Недостатки:
    Немає
  • Андрій М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: RED-HOUSE

    Гарне мастило з оптимальним показником ціна-якість

    Достоинства:
    Ціна, досить велике фасування
    Недостатки:
    Вартість доставки 105 грн в поштомат, з мінімальним показником ваги/габариту та при ціні товару 260 грн - це неподобство. Оптимізація вартості доставки таки товарів - це питання до продавця
  • Степан С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: RED-HOUSE

    вибирав за відгуками, отримав швидко

    Достоинства:
    виконує заявлені характеристики
    Недостатки:
    відсутні
  • Лідія Ж***
    Отзыв от покупателя. Продавец: RED-HOUSE

    Замовлення оформлено та відправлено швидко, замовлення було гарно упаковане і прийшло без пошкоджень. Дякую продавцю.

    Достоинства:
    Ціна, об'єм та якість
    Недостатки:
    Не виявлено
  • Юрій М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: RED-HOUSE

    Все ок

  • Володимир П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: RED-HOUSE

    Все,як очікував.Все чудово.

  • Василь Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: RED-HOUSE

    Швидко відправили!

    Достоинства:
    Змазує
    Недостатки:
    Не виявив
  • Галина Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: RED-HOUSE

    Продавець погано запакував товар, пошкодився корок.
    80 грн.за пересилку.

  • Демидов Ю***
    Отзыв от покупателя. Продавец: RED-HOUSE

    Отлично!Быстро,качественно!