Діелектрична вставка для газу Eco-Flex 1/2"х1/2" ЗЗ – являє собою нероз'ємне з'єднання встановлюється між газовим краном і підводкою, захищає електроніку і внутрішні електричні ланцюги газових приладів та лічильників від виходу з ладу внаслідок впливу блукаючих струмів, запобігати аварійним ситуаціям, пов'язаним з попадання електричного струму на газову магістраль в результаті пошкодженої електричної частини газових приладів.
Діелектрична ізолююча вставка виготовлена із поліаміду жовтого розпізнавального кольору. Поліамід має підвищену стійкість до вогню. Внутрішня поверхня ізолюючої вставки повністю є діелектриком, що виключає контакт металевої частини шланга і газопроводу. Використовується в підведенні газу до котлів, колонок, газових плит.
При перевірці даної вставки на якість було встановлено, що вона витримує випробувальну напругу 3750 додатком змінного струму 50 Гц до металевих частин не менше 6 секунд, а також має електричний опір понад 5 МОм при 1000 В.
Вставка не вимагає перевірки та обслуговування у процесі всього терміну експлуатації, гарантійний термін служби з моменту встановлення: не менше 20 років.
Технічні дані:
- Тип: діелектрична ізоляційна вставка
- Номінальний тиск: 0,6 МПа
- Робоча температура: від -20°C до +80ºС
- Внутрішній діаметр проходу: 10 мм
- Розмір трубної різьби: 1/2"
- Тип різьби: штуцер/штуцер
- Витримує випробувальну напругу 3750 В змінного струму 50 Гц до металевих частин не менше 6 секунд
Отзывов еще нет
Станьте первым, кто поделится своим мнением!