Розпродаж у мобільному застосунку. Знижки до 55% з 2 до 7 липня
Сушильная машина автоматична AEG TR959M6SU - изображение 3
Сушильная машина автоматична AEG TR959M6SU - изображение 1
Сушильная машина автоматична AEG TR959M6SU - изображение 2
Сушильная машина автоматична AEG TR959M6SU - изображение 3
Сушильная машина автоматична AEG TR959M6SU - изображение 1
Максимальная загрузка белья
Количество программ сушки
  • 14

Сушильная машина автоматична AEG TR959M6SU

Код:  407135106

Есть в наличии

59 663

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
от 9944  x 6
  • Самовывоз из Новой Почты

    Тариф перевозчика

  • Курьер Новой Почты

    Тариф перевозчика

Оплата. Оплата при получении товара, Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата картой Visa/MasterCard, Оплатити зараз Карткою Rozetka
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. Обмен/возврат товара в течение 14 дней. 
 
 
 

Характеристики

Класс энергопотребления
Максимальная загрузка белья
Объём барабана
  • 118 л
Количество программ сушки
  • 14
Диаметр люка
  • 34 см

* *Машина тестируется на заводе, возможно наличие воды в баке

Отзывы и вопросы

Оценка пользователей 5/5
на основе 5 отзывов
  • 5 звезд
    5 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
  • Фотографии и видео покупателей
    Отзывы про товар у других продавцов
  • Дмитро Р***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет корпуса: Белый

    Гарна та якісна сучасна машина.
    Покупка варта своїх грошей. Тепер не потрібні розвішування прання, а лише склав сухі речі до шафи - і готово.
    Речі після машини мʼякі та приємні.
    Найбільшою перевагою є збирання ворсу та іншого мусору з прання. Це топ функція. Хто має домашніх тварин - зрозуміє.

    Достоинства:
    Сучасний дизайн. Велика місткість. Багато режимів.
    Недостатки:
    Недокомплектували шлангом для зливу конденсату, хоча в описі він був вказаний в комплектації.
  • Алексей К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет корпуса: Белый

    Перша сушарня для мене такого класу . Як я жив без неї не розумію) . Все можно зробити в один день, поправ , вирушив, надів і пішов. Збирає весь ворс і т.п. . Після сушки все м'яке і приємне на дотик

    Достоинства:
    Гарно сушить, м'яке після сушки і приємне на дотик, є функція пари і підставка для взуття
    Недостатки:
    Не було шланга для конденсату, хоча в комплектації є
  • Максим
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет корпуса: Белый

    Мала квартира, немає де сушить речі і не хотілось їх розвішувати де інде. До того ж знайомі з собакою дуже нахвалювали сушарку в цілому. Традиційно коли беру нову техніку, якою раніше не користувався беру шось з більш дорогого сегменту, щоб зрозуміти як має бути і познайомитись з норм апаратом. Скажу так це заочно MVP року. Ніде нічого не вішаєш на сушку, не треба мати 5 спортивних форм - достатньо одної бо вона за 2 години попрана і висушена. Купа шерсті і волосся тепер у фільтрі(хоча чистити його не нравіці... Було б прикольно щоб був контейнер чи мішок який можна було просто раз в місяць чистити чи замінювати.
    Не дивлячись на крихітний санвузол де 25% займає тайндем сушки і пральної машини я задоволений цією технікою, надіюсь буде працювати довго і далі радувати.

    Мій сантехнік не розібрався як цей тандем монтувати, довелось шось йому пояснювати, а я не так шоб теж шарю хоч по схемі розібрався. Тому краще брати сантехніків які вміють з таким працювати. Також не викорстовую додаток, хоча спробую напевно, читав негативні відгуки про поточний типу не зручний і тд.

Читать все отзывы →