- Юлія Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
За свої кошти добре працює
- Достоинства:
- Ціна
- Недостатки:
- Немає
- Петрик О***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Отже, напишу власні враження від даноі пічки
Перше - підсвітки таки НЕМА. Незрозуміло чому не прибирають іі з опису товару
Духовка велика, симпатична, всі дека/решіточки були в комплекті, але.
Вона не тримає температуру. Спекти щось можливо, накрутивши регулятор на максимум.
Думаю, що я її поверну- Недостатки:
- Не тримає температуру
- Олена П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Просто супер
- Достоинства:
- 5
- Недостатки:
- Нема
- Ігор М***Отзыв от покупателя. Продавец: Barberry
Внутрішня підсвітка відсутня (була однім із побажань при виборі)
Виправте опис характеристик - Оксана С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Піч за свої гроші нормальна. Сьогодні тестували все працює.
- Достоинства:
- Ціна, комплектація, багато режимів випікання
- Недостатки:
- Немає внутрішнього освітлення, незаповнений гарантійний талон
- Людмила В***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Брала на подарунок для мами на 8 березня. Доставили швидко. Мама користується і задоволена. Пекла бісквіт, еклери, безе. Пропікає рівномірно нарікань не має. Конвекція працює.Я особисто не користувалася,мама цілком задоволена Дякую
- Достоинства:
- Компактна і гарний дизайн
- Недостатки:
- Підсвітки дійсно немає
- Лия Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Стосовно товару - немає обіцяної підсвітки. Стосовно обслуговування у точці видачі у м. Запоріжжя, вул. Чарівна 40б ЖАХЛИВЕ!!!! Взагалі-то- як завжди коли обслуговує етот человек, а саме 01.03. 2023 р. було все як завжди, грубо, мєрзко, і таке відчуття, що ми до нього до дому прийшли!!! Така мерзота! Заберіть вже цього динозавра від нас!!!
- Достоинства:
- Немає
- Недостатки:
- Є
- Юлія С***
То ви оцінку товару поставили, чи обслуговуванню?
- Лия Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Сьогодні отримали товар. Під час вибору товару одним з параметрів пушуку була внутрішня підсвітка. Коли ввімкнули вдома піч, виявилося, що підсвітки нема.
- Достоинства:
- Ціна
