Кому й навіщо потрібні іригатори Oral-B Braun

Німецькі іригатори Oral-B Braun належать до найпопулярніших і найвизнаніших на європейському ринку. Вони розроблені професіоналами спеціально для того, щоб робити домашній догляд за зубами та яснами максимально ефективним. Ці пристрої здатні виконувати важливі гігієнічні завдання, незамінні у профілактиці поширених стоматологічних захворювань, підходять для дорослих і для дітей. Вони забезпечують ретельне очищення навіть найбільш важкодоступних ділянок порожнини рота, де звичайна зубна щітка просто безсила. До того ж роблять це вкрай делікатно, без пошкодження емалі й травмування ясен. Тому іригатори особливо рекомендовані до використання:

  • у разі підвищеної чутливості зубів і больових відчуттів,
  • у разі кровоточивості ясен, якщо вона викликана звичайним чищенням за допомогою щітки,
  • у разі різних дефектів зубів і неправильного прикусу,
  • у разі сильно звужених донизу зубів або занадто широких міжзубних проміжків,
  • у разі наявності стоматологічних конструкцій, зокрема брекетів і протезів,
  • у разі карієсу, пародонтозу, стоматиту та інших запальних явищ.

Кожен іригатор Oral-B від відомої компанії Braun — це ультрасучасний засіб гігієни. Він складається з компактного стильного корпусу, досить об'ємного контейнера для води й ергономічної ручки зі змінними насадками для подавання прицільного струменя рідини. Деякі пристрої мережеві, які не залежать від акумуляторів, як порівняти з портативними, перевершують їх за продуктивністю, підвищеною функціональністю. Також випускаються акумуляторні моделі, що ідеально підходять для використання поза домом завдяки тому, що немає шнура. Всі вони мають найвищі показники надійності, ергономіки й технічних характеристик, зручні у використанні, славляться своєю довговічністю. До того ж приваблюють оптимальною ціновою політикою, тому, безсумнівно, є одними з найкращих на ринку.

Як працюють іригатори Oral-B Braun

Ефективність пристроїв для порожнини рота зумовлена передовою мікробульбашковою технологією. Завдяки унікальній інновації у пульсувальному водяному потоці утворюються мільйони крихітних бульбашок. Під напором вони легко справляються з нальотом і залишками їжі завдяки мікрогідравлічним ударам. Крім того, дбайливо масажують ясна і сприяють знищенню патогенної мікрофлори, оскільки вода насичена киснем. Для очищення повітря, яким збагачується рідина під час пересування з контейнера до насадки, передбачено спеціально розроблений фільтр. У разі регулярного використання іригатори Oral-B Braun дарують свіжість подиху, ефективно борються із зубним каменем, забезпечують профілактику пародонтозу та інших небезпечних захворювань.

Характерні особливості

Прилади зазвичай укомплектовані однією, двома або чотирма насадками. Це додаткові елементи, за допомогою яких можна очищати язик, промивати міжзубні проміжки й вибілювати емаль. За зміну режиму і напрямку водяного струменя в конструкції іригатора Орал Бі відповідає перемикач напору. Він дає змогу обрати потрібний варіант для зубів (турбопотік) і для ясен (монопотік), щоб змити бактеріальний наліт і залишки їжі або зробити м'який масаж. У резервуар для води поміщено спеціальний клапан, який не допускає виливання під час зняття. У деяких моделях є візуальний датчик, який загоряється в разі надмірного тиску на ясна і сповіщає про можливість травмування. Якщо вони працюють від акумулятора, у комплекті йде зарядний пристрій.

Модельний ряд іригаторів Oral-B Braun на ROZETKA

У каталозі інтернет-магазину запропоновано найпопулярніші іригатори Oral-B Braun, які отримали численні позитивні відгуки. Серед них особливо зажадані такі моделі:

  • Professional Care/MD20 — працює від мережі, забезпечує суперефективне чищення нового рівня завдяки особливим щетинкам, технології зворотно-обертальних і пульсувальних рухів, гарантує дбайливий догляд завдяки регулятору тиску води, доповнений контейнером для зберігання своїх чотирьох насадок і кріпленням на стіну;
  • Aquacare Oxyjet — працює від акумулятора, також вирізняється двома параметрами інтенсивності, кожен з яких може використовуватися з обертальним турбопотоком і концентрованим монопотоком,
  • Aquacare Pro-Expert Oxyjet — ще одна акумуляторна модель, але вже із шістьма режимами для максимальної персоналізації чищення, вони дають змогу обирати не тільки режим потоку, але й ступінь дії від найслабшого до інтенсивного.

Вивчивши весь асортимент і порівнявши характеристики пристроїв, які цікавлять, можна обрати той, який оптимально підходить, з урахуванням індивідуальних потреб. Висока якість товарів гарантована всесвітньо відомим виробником. ROZETKA дає змогу купити іригатор Орал Бі в Києві та інших містах України, здійснюючи своєчасну доставку.

Обрано 3 товари