Часто дзеркала з підсвіткою у ванну кімнату виконують декоративну функцію. Функційність залежить від типу та місця розміщення техніки. У разі, якщо підсвітка вбудована в саме дзеркало, то є частиною декору, якщо розміщується так, що освітлює людину, може забезпечувати кращу видимість.

Основні різновиди і як вибрати дзеркала з підсвіткою

Виділяють три основні типи: зовнішні світильники у формі спотів, що спрямовують світло в потрібне місце, внутрішня підсвітка і розміщення освітлювального приладу за дзеркалом. Перша модель може випускатися із шафкою або з поличкою. У ролі освітлювальних виробів застосовуються одинарні споти, точкові світильники й маленькі бра. Вибір залежить, передусім, від уподобань людини.

Другий різновид використовує світлодіоди, які пом'якшують світіння матовим склом. Зазвичай виготовляються як дзеркальні шафки. Виключно декоративну функцію виконує третій згаданий тип. Світлодіоди розміщуються за торцем дзеркала й освітлення відбувається зсередини.

Підбір потрібного розміру відіграє вагому роль. Основним параметром вважається довжина дзеркальної пластини. Правильна довжина надасть відображення: до лінії грудей 40 сантиметрів, талії — 70 см, колінних чашок — 120 см. Круглий виріб невеликих габаритів дасть змогу побачити відображення тільки обличчя й шиї. Також розмір дзеркала з підсвіткою має підходити під площу приміщення. Великі продукти в маленьких ванних приміщеннях будуть мати недоречний і громіздкий вигляд.

Використовувані лампи мусять бути високої якості та надійності. Потужність підбирається залежно від габаритів освітлюваного приміщення. Часто вводяться в експлуатацію такі типи: галогенні, неонові, люмінесцентні та зі світлодіодами.

Косметичний виріб стане чудовим доповненням до основного дзеркала. Виготовляється в круглій формі на рухомий ніжці. Дає змогу отримати детальне відображення й має можливість збільшувати удвічі або утричі. Відбивальні шари можуть виготовлятися з алюмінію, титану і срібла. Для таких моделей дзеркал з підсвіткою застосовуються стрічки і блоки, які вимагають дбайливого поводження й особливого догляду.

Обрано 1435 товарів

Показати ще 60 товарів