Пральні машини Candy — це якісне європейське складання, контроль якості на всіх стадіях виробництва, привабливий дизайн та економічність Італійська компанія Candy заснована 1945 року як невелике родинне підприємство, що випускало до 30 пральних машин щомісяця, а сьогодні цей бренд — один із лідерів серед виробників якісної побутової техніки.

Як обрати пральну машинку Candy?

Усі прилади різняться за габаритами, способом завантаження (вертикальне або фронтальне), обсягом завантаження. Тому, перш ніж обирати пральну машину, варто трохи розібратися в параметрах, які пропонує виробник.

  • Габарити — це один з основних критеріїв вибору. Для тих, хто ретельно вираховує сантиметри площі, у лінійці Канді є такі варіанти як маленька вбудована модель, а також вузька машинка.
  • Обсяг завантаження — тут вибір залежить від потрібної кількості прання. Для великої родини потрібна пральна машинка з можливістю завантаження 6 кг або 7 кг білизни. А для одної або декількох дорослих осіб цілком досить буде компактної моделі на 3,5 кг, яку теж можна знайти в модельному ряді Candy.
  • Технічні параметри — клас прання, віджимання, енергоспоживання, максимальна кількість обертів.
  • Кількість режимів прання, із сушінням або без нього;
  • Системи захисту — блокування дверцят від дітей, заземлення, захист від протікання.

Сучасні пристрої Candy обладнані безліччю корисних функцій, всі моделі зі зручним і простим керуванням. Відгуки покупців на сайті інтернет-магазину Розетка підтверджують такі переваги пральних машин Канді:

  • економічне використання ресурсів, переважна кількість приладів належить до А++ класу енергоспоживання;
  • незалежно від обраного режиму, якість прання висока;
  • широкий спектр розмірів і стильний лаконічний дизайн.

Пральна машина Канді — із сушінням або без нього?

Пральні машини із сушаркою стають усе популярнішими, адже в міських квартирах не завжди є можливість розвісити білизну для висушування традиційним способом.  Якщо білизна після сушіння в пральних машинах і залишається вологою, то для фінального висихання потрібно обмаль часу. Сушаркою обладнані моделі Candy Grand Evo і GrandO Vita, причому в лінійці презентовані й вузькі, і повноцінні варіанти. Але функція сушарки збільшує вартість пральної машини. Тому, якщо в пріоритеті невисока ціна, наявністю цього режиму доведеться пожертвувати. Одна з найпопулярніших моделей — пральна машина Канді із серії Аква. Більшість машин Candy Aquamatic мають компактні розміри та фронтальне завантаження. Вони мають традиційний білий колір, обладнані ремінними двигунами, а керування здійснюється кнопками та поворотними колесами. У деяких приладах цієї серії передбачені цифрові дисплеї.

Обрано 1396 товарів

Показати ще