Для усунення зайвої вологи в домі та запобігання утворенню цвілі рекомендовано використовувати витяжні вентилятори Electrolux. Такий агрегат буде корисний у будь-якому погано провітрюваному приміщенні, де спостерігається підвищений рівень конденсату і різні неприємні запахи. І сьогодні ми розповімо, які моделі витяжних вентиляторів Електролюкс можна купити на сайті ROZETKA і чим керуватися під час вибору пристрою.

Витяжні вентилятори Electrolux: особливості й переваги

Компанія Electrolux представлення не потребує. Витяжні вентилятори цього бренда вирізняються високою якістю й надійністю в роботі. А ціновий діапазон обладнання залежить від моделі — наявності або браку певних функцій і можливостей.

Витяжні вентилятори Electrolux — це елегантна побутова техніка, вироблена з високоякісного пластику. Стильний і витончений дизайн дає обладнанню вписатися в будь-який інтер'єр. А знімна передня панель витяжного вентилятора легко встановлюється й миється. На сайті ROZETKA ви можете замовити якісне обладнання Electrolux класичного кольору. Але в разі потреби знімну передню панель можна замінити панеллю іншого відтінку без демонтажу вентилятора (червоний, жовтий, блакитний, зелений тощо). Також у продажу є витяжні вентилятори з декоративною панеллю.

Крім красивого оформлення, витяжні вентилятори Electrolux вирізняються своїм універсальним монтажем, що дає змогу встановлювати пристрій у будь-якому місці. Також усі вентилятори цього бренда мають три стандартні розміри — 100, 120 та 150 — і представлені у трьох модифікаціях:

  • стандарт
  • з таймером до 20 хвилин
  • з регульованим таймером і датчиком вологості

Також відмітною рисою всіх витяжних вентиляторів Електролюкс є наявність зворотного клапана, який видаляє всі неприємні запахи й очищає повітря від пилу.

Витяжні вентилятори Electrolux: поради щодо вибору

Вибір витяжного вентилятора багато в чому залежить від місця встановлення обладнання.

На сайті ROZETKA ви можете замовити витяжні вентилятори Electrolux за доступною ціною:

  • Для ванної. Оскільки ванна є кімнатою з підвищеною вологістю, для її вентиляції рекомендовано використовувати прилади з таймером і датчиком вологості. Такий вентилятор працює в автоматичному режимі — вмикається в разі підвищеної вологості в кімнаті та вимикається через заданий час.
  • Для туалету. Для усунення неприємних запахів і можливої вологи буде досить стандартного витяжного вентилятора зі зворотним клапаном.
  • Для кухні. Щоб усунути неприємні запахи від їжі, а також витягнути всю вологу та пил із повітря на кухні, використовуйте стандартний витяжний вентилятор зі зворотним клапаном. Перевагою буде встановлення безшумної моделі.

Купити витяжний вентилятор Electrolux з доставкою Україною можна онлайн в інтернет-магазині ROZETKA. У каталозі представлений великий модельний ряд якісної продукції за доступною ціною. З докладнішою інформацією та відгуками наших покупців можна ознайомитися в картці товару.

Витяжні вентилятори Electrolux

Обрано 213 товарів

Показати ще 60 товарів