Хороша вентиляційна система є обов’язковою деталлю оптимального подавання повітря у квартирі. І якщо природна витяжка, яка передбачена під час будівництва будинку, перестала ефективно працювати, знадобиться встановлення додаткового витяжного вентилятора настінного або стельового типу.

Стельові витяжні вентилятори: особливості побутових пристроїв

Як і інші моделі витяжних вентиляторів, побутові прилади стельового монтажу можна класифікувати за кількома критеріями:

  • за формою: бувають круглі, квадратні і прямокутні;
  • за напрямком руху повітря: припливні (заганяють повітря у приміщення), витяжні (витягують вологу з приміщення), припливно-витяжні (реверсивні);
  • за механізмом роботи: залежно від конструкції стельові витяжні вентилятори ділять на два підвиди:
    • осьові: приплив повітря забезпечується роботою лопатей, які запускає зовнішній ротор;
    • відцентрові, або ж радіальні: складаються з двох частин — турбіни та спіралі; завдяки такій конструкції стельовий витяжний вентилятор забезпечує потужний потік повітря.

Як вибрати витяжний вентилятор

Всі витяжні вентилятори працюють за одним і тим самим принципом — забезпечення сильного повітряного потоку у системі вентиляції. Але, щоб витяжка працювала ефективно та якісно, під час вибору стельового вентилятора необхідно врахувати місце встановлення.

На сайті ROZETKA ви можете замовити стельові витяжні вентилятори за демократичною ціною:

  • Для ванної кімнати. Оскільки ванна є кімнатою з підвищеним рівнем конденсату, для її вентиляції рекомендується використовувати водостійкі прилади з таймером і датчиком вологості. Такий вентилятор працює в автоматичному режимі — вмикається у разі підвищеної вологості у кімнаті та вимикається через заданий час.
  • Для туалету. Ідеальним варіантом для туалетної кімнати буде стельовий витяжний вентилятор зі зворотним клапаном, який не тільки усуває вологу, але й знищує всі неприємні запахи.
  • Для кухні. Щоб усунути неприємні запахи від їжі, а також витягнути всю вологу та пил з кухні, знадобиться стельовий вентилятор зі зворотним клапаном. Перевагою буде використання малошумного приладу.

Також стельові витяжні вентилятори ідеально підійдуть для офісів і промислових будівель.

Купити стельовий витяжний вентилятор з доставкою по Україні можна онлайн в інтернет-магазині ROZETKA. У каталозі представлений великий асортимент приладів високої якості від відомих українських і світових виробників: Домовент, Вентс, Gorenje, Electrolux, Prana та інші. З детальною інформацією, а також відгуками наших покупців можна ознайомитися у картці товару.

Стельові витяжні вентилятори

Обрано 2000 товарів

Показати ще 60 товарів