Вибір унітазу залежить від вибору способу кріплення, чаші товару, системи змивання. Класичним вважається білий колір, але у разі необхідності можна підібрати в будь-якому кольорі, з різними дизайнами, що доповнить інтер'єр.

характеристики унітазів

Багатьох покупців цікавить — як вибрати якісний товар, який прослужить впродовж не одного року. Потрібно звернути особливу увагу на такі три аспекти: спосіб встановлення, форма чаші, підведення і відведення води. Що стосується другого пункту, розрізняють тарілчасті, що дуже популярні серед користувачів, але мають вади: не відповідають стандартам гігієни. Відомим видом вважаються козиркові, у яких кут стінок розташовується так, що запобігає появі бризок. Змивання відбувається досить ефективно, неприємних запахів немає.

Воронкоподібна чаша має найкраще змивання, дає змогу зберегти виріб у чистоті, майже без докладання особливих зусиль. Головна перевага — допомагає заощадити завдяки використанню невеликої кількості води. Варто розглянути такі види монтажу:

  • Підлогові унітази. Досить прості і зручні в застосуванні. Доступні в ціновій політиці. Можна сказати, що довговічні й надійні.
  • Підвісні унітази. Мають привабливий зовнішній вигляд. Прекрасно підійдуть для санвузлів невеликих габаритів, оскільки займають мінімум простору. Можна легко почистити, оскільки залишає пусте місце знизу, біля підлоги. Має такі вади: досить висока цінова політика, під час встановлення потрібно визначиться з ваговою категорією самого виробу й людей, які будуть використовувати товар, що не так просто, як здається на перший погляд. Зазвичай комплектуються зливним бачком, який кріпиться на стінку і стає непомітним за спеціальною конструкцією. Труб та інших небажаних частин системи не видно, оскільки усе робиться з певним дизайном.

Зазвичай продукція розміщується в туалетних кімнатах, де були проведені каналізаційні труби й система водопостачання, є місця для підєднання сантехніки. У разі необхідності можна придбати додатковий перехідник для правильного монтування, але такі вироби можуть пропускати запахи.

Підведення означає місце патрубка для подавання води в зливний бачок, випуск — розташування, звідки відбувається зливання. Буває знизу, збоку і ззаду. З нижнім підведенням найбільш поширений варіант, майже не видає зайвого шуму під час заповнення бачка, водночас трубу майже не видно. З боковим підведенням вважається шумним і стандартним видом, забезпечує зручне герметичне з'єднання, але водночас впадає в очі. З заднім має змогу приховати трубовід, за іншими характеристикам сходиться з бічним.

Основні види унітазів

Бувають унітази компакти із сидінням, яке за формою й розміром підбираються індивідуально. Можуть бути із системою мікроліфту або антибактеріальним покриттям. Виділяють такі види спуску води:

  • З вертикальним зливанням.
  • З горизонтальним зливанням.
  • З косим зливанням.
  • З універсальним зливанням.

У разі вертикального розташуванняможна монтувати продукт прямо над каналізаційною трубою, що займе небагато місця. Для з'єднання з каналізацією вводять в експлуатацію гнучку гофровану фанову трубку. Бувають моделі з бачком і безобідкові.

Матеріал виготовлення варто вибирати ретельно. Можуть виготовлятися з різних типів кераміки: санітарного фаянсу або порцелянові. При потребі презентабельного зовнішнього вигляду й дотримання гігієнічних норм перевагу варто віддати виробам із фарфору. Такий матеріал практично не вбирає неприємних запахів, не дуже забруднюється і водночас легко відмивається. Ступінь пористості у фаянсу висока, представлена модель у різних кольорах і дизайнах, за характеристиками схожий із порцеляною.

Продукція Cersanit може бути різної комплектації. Зазвичай виготовляється з кераміки білого кольору і відзначається високою якістю. Товар довговічний і навіть у разі активної експлуатації довго зберігає первинний зовнішній вигляд. Має доступну цінову політику. Відгуки, які залишають про унітази, люди, які вже перевірили їхню функціональність, допоможуть зробити правильний вибір.

Поширені питання та відповіді

Які є новинки товарів в категорії Унітази?

Які товари з найнижчою ціною в категорії Унітази?

Унітази: ціни на ROZETKA

Товар Ціна
Унітаз підвісний KLECHNIOWSKA Combo Euro C530K із сидінням Soft Close дюропласт 4627₴
Унітаз-компакт DEVIT Smart з бачком і сидінням Soft Close дюропласт 3010146 6019₴
Унітаз підвісний KLECHNIOWSKA Latona Euro L530K із сидінням Soft Close дюропласт 4612₴
Комплект Унітаз-компакт KLECHNIOWSKA Prime Euro P620K з сидінням Soft Close дюропласт + гігієнічний душ зі змішувачем GROHE BauFlow 121645 9554₴
Показати ще