Необов'язково йти до перукарні, щоб зробити стильну зачіску, можна просто навчитися використовувати тример — спеціальну машинку для стриження волосся. Необов'язково бути професіоналом зі світу моди. Кожен може навчитися доглядати за зачіскою й бородою в домашніх умовах, адже користуватися пристроєм дуже просто. А прилади американського бренда Wahl стають вибором багатьох — як професіоналів, так і аматорів, завдяки точності ліній, зручності роботи й ергономіці.

Різновиди тримерів Wahl

Американський бренд Wahl 2019 року відсвяткував своє сторіччя. Всі ці роки компанія виробляє пристрої для безболісного видалення волосся на різних частинах тіла. Кожна модель проходить багатоетапне тестування. Це дає бренду змогу випускати багатофункціональні прилади з високою продуктивністю й ергономічним дизайном. Вони гігієнічно й безболісно видаляють волосся на всьому тілі. Wahl пропонує кілька типів тримерів:

  • для стриження — універсальна модель із декількома насадками;
  • для бороди й вусів — прилад, який дає змогу і гладко виголити обличчя, і створити ефект триденної щетини;
  • для носа і вух — девайс для делікатного видалення непотрібного волосся у важкодоступних місцях;
  • для інтимних зон — жіночі варіації для гоління ніг і підтримання ефекту бікіні;
  • для окантовування — тример, призначений для оброблення скронь і потилиці, а також допомагає підтримувати форму бороди.

До модельного ряду Wahl (Вахл) входять багатофункціональні девайси, які дають змогу видаляти волосся на будь-якій частині тіла. Для цього вони комплектуються 5-8 насадками для голови, обличчя, тіла, інтимних зон, окантовування. Всі ножі виготовляються з неіржавкої сталі. Вони міцні й довговічні. Прилад слугуватиме ще довше, якщо купити тример Wahl із самозаточуваними ножами.

Компанія запатентувала безліч технологій, перша випустила машинки для стриження з роторним двигуном, який забезпечує тривалу роботу. Так, роторні пристрої Wahl Detailer можуть працювати весь день без перерви. Також бувають апарати вібраційного типу. Вони менш потужні, тому їх часто обирають для домашнього використання. Однак американська марка адаптувала вібраційні тримери для професійної індустрії краси. Досягненням свого часу також стала розробка бездротового девайса. Сьогодні пристрої для стриження за типом живлення поділяються на три групи:

  • мережевий;
  • акумуляторний;
  • на батарейках.

Мережева модель — класика жанру. Вона комплектується проводом із вилкою на кінці. Щоб почати роботу, треба під’єднати її до розетки. Головна перевага бездротових девайсів на акумуляторах і батарейках — мобільність. Їх можна взяти із собою в подорож. Для цього передбачено футляр. Дорожні моделі мають компактний розмір. Вони не займають багато місця в багажі. Компанія випускає апарати з індикатором заряду. Він дає змогу вчасно поповнити запас енергії акумуляторів. Батарейки потребують періодичної заміни. Є моделі з комбінованим живленням. Вони обладнані кабелем із вилкою й акумуляторами. Такі варіанти трапляються в лінійці Wahl Beret.

Переваги тримерів американського бренда

Всі тримери Wahl зручні у використанні. Їх корпус має ергономічну форму, завдяки чому пристрій легко поміщається в руці. Конструктори приділяють велику увагу якості та розміщенню елементів керування, які вирізняються миттєвим відгуком і плавним перемиканням.

Насадки також опрацьовані до найдрібніших деталей. Вони забезпечують максимальну точність ліній. Ножі плавно зрізають волосся у важкодоступних зонах, не завдаючи водночас дискомфорту. Насадки легко знімати й міняти. Девайси невимогливі в догляді. Після кожного використання потрібно очистити деталі, які контактували зі шкірою і волоссям. У каталозі ROZETKA доступні прилади з вологим очищенням, що істотно полегшує догляд. Після очищення треба змастити деталі спеціальною рідиною. Для цього до комплекту додається маслянка з пензликом.

З власною технікою для стриження ви зможете підтримувати красу за мінімальних зусиль без професійної допомоги!

Обрано 317 товарів

Показати ще