Чому тримери Philips незмінно популярні

Відома на весь світ торгова марка випускає тримери Philips, які мають колосальний попит і довіру серед споживачів. Нідерландська компанія веде свою історію з 1891 року, міцно вкоренилася в рейтингу найкращих виробників на світовому ринку та реалізує продукцію практично на всіх континентах. Багаторічний досвід, помножений на високоміцні матеріали й ультрасучасні технології, дає змогу виробляти пристрої, які входять до топлідерів із продажу. Вони вигідно вирізняються:

 • стильним дизайном,
 • надійними та продуманими конструкціями,
 • прекрасним функціоналом,
 • захопливими інноваціями,
 • бездоганною якістю.

До того ж виробник регулярно збільшує асортимент. Постачаються вдосконалені модифікації та новинки, які отримують безліч позитивних відгуків.

Ключові особливості тримерів Філіпс

Зазвичай тримери для волосся Philips мають ергономічну та прогумовану ручку. Вона забезпечує зручність використання, не допускає ковзання й гарантує безпеку. Багато пристроїв є повністю водонепроникними, що уможливлює застосування в душі та полегшує догляд. Леза з неіржавкої сталі дають змогу насолоджуватися максимальною точністю, самостійно заточуються й завжди залишаються гострими. Регульований гребінь із параметрами довжини сприяє ефективному підрівнюванню навіть найгустішої щетини. Вакуумна система забезпечує акуратний результат завдяки всмоктуванню зістрижених волосків. Різні високоякісні насадки дають змогу експериментувати з образами за допомогою оброблення будь-яких ділянок тіла, зокрема підходять для стриження.

Вибір тримерів Philips в інтернет-магазині ROZETKA

На сайті запропоновано популярні моделі знаменитого бренда, кожна з яких має певну сферу застосування, наприклад:

 • тример для бороди й вусів Philips — забезпечує простий і легкий догляд, дає змогу стригти, рівняти, коригувати форму й без проблем стежити за зовнішністю;
 • тример Філіпс для носа і вух — націлений на ювелірну роботу, швидкий і точний результат щодо комфортного видалення волосків;
 • бікіні-тример Філіпс — дає змогу акуратно й безболісно обробляти чутливу зону;
 • універсальний тример для тіла — крім вбудованого тримера на його одній стороні, на іншій передбачена система повторення контурів, яка забезпечує підрівнювання або гоління на будь-яких ділянках нижче шиї.

Всі прилади умовно поділяються на три різновиди. Електричні працюють від мережі й не потребують періодичної заміни джерела живлення. Компактні пристрої на батарейках зручно брати із собою в поїздки та подорожі. До найпоширеніших належать акумуляторні моделі, які обладнані заряджуваними акумулятори. Вони є економнішими, порівнюючи з іншими різновидами, та мобільними водночас, перевершуючи електричні. Будь-які з цих приладів можуть призначатися:

 • для чоловіків — представлені у великому асортименті, вирізняються лаконічним оформленням і більшим корпусом, великими розмірами та вагою, порівнюючи з жіночими, а також безліччю додаткових насадок;
 • для жінок — приваблюють яскравими кольорами, абсолютною компактністю й невеликою вагою.

Ознайомившись з усіма товарами в каталозі ROZETKA, можна обрати й купити тример Філіпс, який стане справжньою знахідкою.

Обран 21 товар