Що треба знати про функції та переваги тримера для зони бікіні

Нове слово у галузі депіляції — тример для зони бікіні, який багато в чому перевершує традиційні методи видалення небажаного волосся. Спеціальний пристрій розроблено, щоб робити догляд за зовнішністю максимально безпечним і комфортним. Він дуже простий, зручний у застосуванні, дає змогу швидко наводити лад із делікатними ділянками тіла без неприємних відчуттів.

Леза приладу не торкаються шкіри й максимально близько зрізають волоски із залишком 0.2-0.8 мм. Це запобігає ушкодженню шкірного покриву, подразненню та іншим характерним неприємностям. Крім того, гарантовано те, що немає врослих волосків, які часто з’являються під час використання бритви або епілятора. Ефективно й безболісно справляється зі своєю роботою, даючи змогу досягати чудового результату. З його допомогою можна не тільки видаляти рослинність, а й самостійно робити інтимні стрижки, експериментувати й створювати незвичайні дизайни.

Які тримери для інтимної зони пропонує ROZETKA

Сучасні тримери для чутливих ділянок тіла поділяються на дві категорії:

  • жіночі — вирізняються яскравими кольорами, компактними розмірами та невеликою вагою, здебільшого мають зручну вигнуту форму, комплектуються великою кількістю додаткових насадок;
  • чоловічі — виділяються більшим корпусом, лаконічним оформленням із переважальними темними, спокійними тонами, великими габаритами та вагою, прямою формою.

Як жіночі, так і чоловічі пристрої можуть бути електричними (працюють від мережі) й акумуляторними (від акумуляторної батареї), а також працювати від батарейок. Більшість моделей обладнано акумуляторами, які в середньому розраховані на безперервну роботу механізму від 30 до 40 хвилин. Також прилади розрізняються за типом мотора, який буває вібраційним і роторним. Вібраційні прилади потужністю не більш ніж 8-15 Вт більше підходять для використання в домашніх умовах. Роторні вирізняються найбільшою потужністю у 20-45 Вт, здатні витримувати великі навантаження й незамінні в салонах. Якісні тримери для зони бікіні випускають багато популярних брендів, серед яких:

  • Braun,
  • Philips,
  • BaByliss,
  • Gemei,
  • Panasonic,
  • Remington,
  • Wahl,
  • Breetex.

Щоб вдало купити тример для бікіні, треба звернути увагу на особливості моделей, як цікавлять. Наприклад, у деяких герметично закрита тільки робоча головка, інші повністю захищені від вологи, можуть використовуватися в душі й підходять для стриження вологого волосся. Передові пристрої можуть випускатися з функцією швидкого заряджання, індикатором заряду, самозаточуваними та знімними ножами. Докладно ознайомившись з описом товарів і відгуками покупців на ROZETKA, не важко буде обрати відповідний прилад, який підійде за всіма параметрами.

Обрано 188 товарів

Показати ще 60 товарів