Стежити за станом свого здоров'я потрібно в будь-якому віці, оскільки дискомфорт — це тривожний сигнал.Тонометри допомагають щодня контролювати артеріальний тиск і вчасно звернутися до лікаря, якщо виникли якісь проблеми.

Класифікація й переваги тонометрів A&D

A&D — японська компанія заснована в Токіо в 1977 році. Після кількох років роботи вона стала найбільшим розробником і виробником високотехнологічної медичної техніки для побутового та професійного застосування.

Тонометри A&D — якісні, прості у використанні й точні пристрої для самодіагностики та контролю артеріального тиску. Розрізняють три різновиди апаратів:

 • Механічні.Поширений і недорогий різновид пристроїв, у якому закачування повітря відбувається у ручний спосіб. Конструкція ручних приладів складається з груші, манжети, фонендоскопа та манометра. За правильного застосування показують найбільш точні результати, але потребують від користувача медичних навичок, гарного зору та слуху.
 • Напівавтоматичні. Пристрої мають високу точність й обладнані блоком пам'яті. Під час вимірювання тиску користувач має лише нагнітати повітря в манжету, а решту зробить прилад. Результати вимірювань показуються на цифровому екрані. Призначені для індивідуального використання без сторонньої допомоги й будь-яких навичок.
 • Автоматичні. Електронні моделі, що працюють за осцилометричним методом вимірювання пульсу й АТ. Точність автоматичного тонометра АНД досить висока, а принцип дії не потребує втручання користувача. Вбудований компресор самостійно нагнітає повітря в манжету в разі натискання на кнопку, а результати показуються на екрані. Під час експлуатації такого апарата повністю виключений людський чинник, тому не варто сумніватися в його точності.

Використовуючи тонометр для вимірювання тиску, важливо правильно розмістити манжету. Є два способи:

 • Зап'ястні тонометри A&D підходять для вікової категорії людей до 40 років, вони точно прощупують пульс і мають компактні розміри. Такі пристрої приваблюють покупців простотою в застосуванні, оскільки їхня робота повністю автоматизована.
 • Плечові тонометри AND більше підходять для людей похилого віку, оскільки точніше визначають показники артеріального тиску. Річ у тім, що судини на плечі більші, ніж на зап'ястку, а плин крові та пульс краще розпізнається. Але в компактності вони поступаються зап'ястним.

Переваги тонометрів A&D:

 • Завдяки впровадженню в пристрої інноваційних технологій вимірюють артеріальний тиск із високою точністю.
 • Значний функціонал дає можливість складати статистику результатів, під’єднуватися до ПК за допомогою адаптера та друкувати показники на принтері.
 • Виробник впевнений у якості продукції на 100% і надає гарантію терміном до 10 років.

Як обрати тонометр A&D?

Перш ніж купити тонометр АНД, ми рекомендуємо визначитися з такими параметрами.

Тип манжети. Пристрої оснащують дитячими, універсальними та збільшеними манжетами. Дитячі мають діаметр до 22 сантиметрів, універсальні випускаються з розміром від 22 до 36 сантиметрів і підходять для людей із вагою 50-90 кілограмів. Для людей із повними або накачаними руками підійде манжета розміром від 36 сантиметрів.

Спосіб живлення. Механічні моделі не потребують додаткового живлення, а напівавтоматичні та автоматичні працюють від таких джерел:

 • Батарейки. Функціонують від двох пальчикових батарейок. Вада такого живлення полягає в тому, що батарейки швидко розряджаються.
 • Акумулятор. Працюють завдяки вбудованому акумулятору, який потрібно заряджати за допомогою блока живлення або USB.
 • Мережа.Апарати живляться від електромережі та підходять для використання вдома.

Додаткові опції:Тонометри A&D мають низку опцій, серед яких:

 • Обчислення середнього тиску. З огляду на результати трьох останніх вимірювань опція обчислює середнє значення АТ.
 • Індикатор аритмії. Діагностує аритмію пульсу під час вимірювання артеріального тиску.
 • Звукове сповіщення. Сигнал сповіщає людину про початок і закінчення вимірювань, озвучує результат.
 • Обсяг пам'яті. Зберігають від 50 до 90 вимірювань, залежно від конкретної моделі, завдяки чому користувачу зручніше вести статистику.
 • Під’єднання до смартфона, ПК або ноутбука. За допомогою адаптера девайси під’єднуються до ґаджетів і дають можливість детальніше вивчити результати.
 • & Підсвітка.Опція підсвічує кнопки та забезпечує додаткову зручність у користуванні людям із поганим зором і в темряві.
 • Календар і годинник. Показують дату та час.

Вибрати й купити тонометр A&D з урахуванням перерахованих вище параметрів ви можете в інтернет-магазині ROZETKA. У каталозі магазину представлені апарати виробника з офіційною гарантією та швидкою доставкою в Україні. На індивідуальній сторінці товару розміщена ціна на тонометри AND, опис технічних характеристик, відгуки та фотографії.

Для додаткового комфорту клієнтів передбачена можливість оплати будь-яким зручним способом, послуга купівлі на виплат або в кредит і різноманітні акції, знижки, розпродажі.

Якщо ви підбираєте точний, надійний і ефективний прилад для швидкого визначення артеріального тиску, тонометри A&D — те, що ви шукали.

Обрано 30 товарів