Аритмія, гіпотонія або гіпертонія, а також регулярні тренування неодмінно мають супроводжуватися контролем і діагностикою стану здоров'я. І, щоб щоразу не бігати до лікаря, ми рекомендуємо купити електронний тонометр на зап'ястя — високоякісний і надійний апарат для вимірювання артеріального тиску. А чим наручні тонометри кращі за плечові, ми дізнаємося прямо зараз.

Тонометри на зап'ястя: основні особливості вимірювального апарата

З кожним роком наручні тонометри стають все більш популярними. Й ось чому: вони малогабаритні та не займають багато місця. На відміну від плечових приладів, які можуть бути і механічними, тонометри на зап'ястя повністю автоматичні — під час увімкнення апарат відразу починає вимірювати тиск, а результати виводяться на цифровий дисплей. Також під час використання пульсового тонометра не потрібно закочувати рукави або знімати верхній одяг, достатньо просто оголити зап'ястя.

Тонометри на зап'ясті можна використовувати у таких ситуаціях:

  • у разі аритмії, гіпертонії, гіпотонії та інших серцево-судинних захворювань;
  • для визначення ефективності медикаментозного лікування;
  • перед і після закінчення фізичного навантаження, щоб виключити перевантаження на організм.

З кистьовим тонометром ви швидко та якісно виміряєте тиск і отримаєте максимально точний результат навіть у разі нерегулярного серцебиття. А результати вимірювання ви завжди зможете вивести на свій смартфон через USB. Однак, тонометр на зап'ястя має і невелику ваду — більшість моделей не рекомендується використовувати людям після 40 років.

Поради та рекомендації щодо вибору тонометра на зап'ястя

Купити тонометр на зап'ястя з доставкою по Україні можна онлайн в інтернет-магазині ROZETKA. У каталозі представлений великий асортимент кистьових вимірювальних апаратів відомих закордонних брендів: Omron, A&D, Gamma, Microlife, Nissei, Medisana та інші. Їхня якість доведена часом і підтверджена сертифікатами відповідності європейських стандартів. Тому, вибираючи продукцію цих брендів, ви отримуєте високоякісний і ефективний апарат для вимірювання артеріального тиску.

Але, щоб правильно підібрати тонометр на зап'ястя, під час вибору апарата потрібно враховувати такі параметри:

  • розмір манжета;
  • наявність індикатора аритмії;
  • обсяг пам'яті приладу;
  • можливість встановлювати час і дату;
  • наявність чохла для зберігання;
  • гарантія (деякі виробники надають гарантію на 5-7 років).

Замовити тонометр на зап'ястя можна онлайн на сайті ROZETKA. Вибираючи медичний прилад на нашому сайті, ви отримуєте європейську якість за доступною ціною. З більш детальною інформацією та відгуками покупців можна ознайомитися у картці товару.

Обрано 362 товари

Показати ще 60 товарів