Людині не так просто визначити зниження або підвищення тиску, оскільки це набагато складніше, ніж відчути підвищення температури тіла. Постійне спостереження за станом АТ допомагає вчасно виявити гіпертонію, гіпотонію та запобігти інфарктам або інсультам. Тому рекомендується тримати у себе під рукою автоматичний тонометр. Він допоможе контролювати стан організму та виявляти причину поганого самопочуття.

Переваги та різновиди автоматичних тонометрів

Автоматичні апарати для вимірювання тиску — це функціональні пристрої, які нещодавно з'явилися на ринку медичного діагностичного обладнання. Перші такі пристрої з'явилися на території Азії — у Південній Кореї і Японії. Вони зручні у використанні та не вимагають від користувача жодних додаткових навичок, оскільки самостійно виконують усі процеси.

Пристрої оснащуються двигуном, який самостійно закачує у манжету необхідний об’єм повітря, одночасно з цим електронні датчики визначають пульс. Результат вимірювань відразу ж висвічується на дисплеї.

Автоматичні тонометри діляться на такі різновиди, залежно від способу вимірювання:

 • Плечові. Поширені моделі, у яких манжета одягається на плече. Характеризуються високою точністю з мінімальною похибкою у 3 мм рт.ст., тому що у цій зоні простіше розпізнати потік крові та пульс.
 • Зап'ястні. У таких модифікаціях манжета кріпиться на зап'ястя або передпліччя. Вони мають компактні розміри, їх можна брати із собою на роботу, у подорож або на прогулянку. Точність таких приладів трохи менша і похибка становить від 3 до 5 мм рт.ст. Щоб дані були максимально точними, потрібно правильно тримати руку. Деякі прилади випускаються з датчиками, які фіксують положення руки.
 • Пальцеві. Одягають на палець і характеризуються компактністю та легкістю в експлуатації. Застосовуються для визначення артеріального тиску у спортсменів, щоб контролювати навантаження під час тренувань. Вважаються найменш точними, порівнюючи з наручними та плечовими моделями. Більше підходять для молодих людей, оскільки з віком еластичність дрібних артерій втрачається.

Переваги автоматичних тонометрів:

 • Зручність проведення вимірювань. Повністю автоматизована робота апаратів дає можливість використовувати прилад у домашніх умовах без медичної освіти.
 • Функціональність. Оснащуються великою низкою додаткових функцій, що дає змогу аналізувати стан організму з більшою точністю. Підбираються опції з оглядну на особисті переваги і побажання.
 • Точність. Автоматичні апарати для вимірювання тиску плечового типу нітрохи не поступаються механічним аналогам, а навіть перевершують їх, оскільки під час вимірювання виключається людський чинник.
 • Підходять для літніх людей. Випускаються з великим екраном, а також зі звуковими та голосовими оповіщеннями, завдяки чому підходять для літніх людей з поганим зором або слухом.

Як вибрати автоматичний тонометр?

Вибрати та купити автоматичні тонометри у Києві або будь-якому місті України ви можете, не виходячи з дому, в інтернет-магазині ROZETKA. У каталозі магазину представлені товари виробників за прийнятною ціною і зі швидкою доставкою. На сторінці товару розміщена докладна інформація про технічні характеристики, вартість приладу, відгуки покупців і світлини.

Оплатити покупку можна будь-яким способом, а також оформити оплату на виплат або кредит під вигідний відсоток. А щоб ви захотіли повернутися знову, у магазині регулярно діють акції, знижки, розпродажі. Інформативні фільтри допоможуть вибрати пристрої з урахуванням таких характеристик.

Спосіб живлення. Електронні автоматичні тонометри працюють від мережі або батарейок. Моделі, які працюють від мережі, більше підходять для домашнього застосування, їх не візьмеш із собою у дорогу або у поїздку. Прилади з батарейками — більш автономні, але незручні, тому що акумулятори потрібно часто міняти. Оптимальний варіант — комбіновані пристрої, що функціонують і від батарейок, і від мережі.

Розмір манжети. Нарукавник кріпиться до зап'ястя або передпліччя. Його діаметр є основним параметром під час вибору. Розрізняють такі розміри:

 • До 22 сантиметрів. Манжети для дитячих і зап'ястних апаратів.
 • На 22-36 сантиметрів. З таким обхватом випускаються більшість моделей. Підходять для дорослих людей з вагою від 50 до 90 кілограмів.
 • Від 36 сантиметрів. Підійдуть для людей з повними руками.

Додаткові опції:

 • Підсвітка кнопок. Забезпечує комфортне використання людьми з поганим зором і у нічний час доби.
 • Звукові оповіщення. Оголошують результати вимірювань.
 • Пам'ятьПристрої запам'ятовують 50-70 результатів, допомагають вести статистику та відстежувати коливання.
 • Датчик аритмії. Символ з'являється на екрані та оповіщає про нестабільність серцебиття. У такому разі рекомендується відразу ж звернутися до лікаря.
 • Календар і годинник. Зображають на екрані час і дату.
 • Розрахунок середнього тиску. Опція показує середнє значення, на підставі трьох останніх показників. Вона стане у пригоді людям зі швидкими стрибками артеріального тиску.

Виробник:

 • AND. Японська компанія випускає медичне обладнання з 1977 року. Автоматичні тонометри виробника характеризуються зрозумілим керуванням і оснащуються такими корисними функціями, як шкала ВООЗ — показує, наскільки отриманий результат відповідає або відхиляється від норм Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я, — вбудованою пам'яттю й датчиком аритмії.
 • Microlife. Швейцарська компанія славиться якістю, а у 2016 році зайняла 1 місце у конкурсі "Вибір Року". Автоматичні апарати для вимірювання тиску Microlife обладнані великим набором функцій і технологій, одна з яких — Afib. Вона визначає у користувача миготливу аритмію, а цей діагноз вважається ще більш небезпечним, ніж звичайна аритмія. Пристрої синхронізуються зі смартфоном або ПК, а датчики манжети стежать за тим, щоб аксесуар розміщувався у правильному положенні.

Артеріальний тиск — один з найголовніших показників здоров'я, за яким потрібно ретельно стежити. Автоматичний тонометр допоможе вам це зробити швидко та без сторонньої допомоги.

Обрано 1012 товарів

Показати ще 60 товарів