Кожна людина має дбати про своє здоров'я, яке, зазвичай, з віком гіршає. Щоб стежити за станом організму, рекомендується регулярно вимірювати артеріальний тиск. Особливо це стосується ситуацій, коли людина відчуває нездужання: починаються головні болі та запаморочення. Тонометр-напівавтомат використовується у професійній галузі та вдома, допомагаючи виміряти артеріальний тиск з високою точністю.

Характеристики та переваги напівавтоматичних тонометрів

Тонометр-напівавтомат — це щось середнє між автоматичними та механічними моделями. Для вимірювання артеріального тиску за допомогою таких приладів людині на плече одягається манжета, а повітря закачується вручну за допомогою груші.

Принцип дії у напівавтоматичних апаратах для вимірювання тиску осцилометричний — щойно досягається необхідний показник, відбувається автоматичне скидання повітря тонометром. Згодом, після обробки мікропроцесором отриманих даних, результат з'являється на екрані. Похибка в електронних напівавтоматичних тонометрах сягає 15 мм рт.ст., але це трапляється через те, що людина самостійно накачує повітря, стимулюючи кровотік і штучно підвищуючи АТ.

Переваги тонометрів-напівавтоматів:

 • Простота експлуатації. Користувач може самостійно виміряти артеріальний тиск у домашніх умовах без будь-яких додаткових медичних навичок.
 • ВартістьТакі моделі приладів купують через найбільш точне співвідношення ціни та якості, особливо, порівнюючи з автоматичними апаратами.
 • Швидкість виконання завдання. На проведення процедури йде не більш ніж одна хвилина.
 • Мобільність. До комплекту пристрою входить чохол. У ньому зручно зберігати тонометр: він не займає багато місця і його можна брати із собою у подорож або у дорогу.

Як вибрати тонометр-напівавтомат?

В інтернет-магазині ROZETKA ви зможете купити тонометр-напівавтомат зі швидкою доставкою по Києві та інших містах України. У каталозі магазину покупцям представлені модифікації з докладним описом технічних характеристик, відгуками, світлинами та оглядами. Для додаткової зручності клієнтів передбачена можливість оплати будь-яким способом, послуга купівлі на виплат або у кредит і різні акції, знижки, розпродажі. Перед купівлею пристрою рекомендується визначитися з такими параметрами.

Спосіб живлення. Напівавтоматичні апарати для вимірювання тиску працюють від батарейок або мережі. Перший варіант вважається більш мобільним і підходить для подорожей, а другий — це оптимальне рішення для використання у домашніх умовах. Також випускаються комбіновані моделі, які працюють від батарейок і мережі.

Розмір манжети. Один з найважливіших критеріїв під час вибору. Розрізняють такі розміри:

 • До 22 сантиметрів. З такими манжетами випускаються дитячі прилади.
 • 22-36 сантиметрів. Найбільша категорія. З манжетами такого розміру виготовляється більшість приладів, оскільки вони підходять для дорослих людей з вагою від 50 до 90 кілограмів.
 • Від 36 сантиметрів. Підходять для людей з повними руками.

Додаткові опції:

 • Обчислення середнього тиску. Опція обчислює середнє значення, ґрунтуючись на трьох останніх вимірюваннях.
 • Індикатор аритмії. Допомагає користувачеві розпізнати симптоми аритмії, зображаючи на екрані застережливий символ.
 • Звукове сповіщення.Звуковий сигнал сповіщає про початок і закінчення вимірювання артеріального тиску, і повідомляє результати. Стане чудовим варіантом для літніх людей або людей зі слабким зором.
 • Обсяг пам'яті. Зберігає від 50 до 70 результатів і дає можливість стежити за статистикою стрибків артеріального тиску.

Виробник:

 • Omron. Японський виробник робототехніки, електроніки, медичного обладнання.Тонометри-напівавтомати Omron вважаються еталоном якості та надійності, що підтверджено Директивою ЄС з медичної освіти та Міжнародними протоколами клінічних випробувань. Вироби обладнані великими дисплеєм, пам'яттю на 14 вимірювань і графічним індикатором АТ. Він інформує користувача про показник тиску щодо міжнародних стандартів ВООЗ.
 • Dr.Frei. Швейцарська компанія з 25-річним досвідом роботи на міжнародному ринку. Апарати-напівавтомати для вимірювання тиску оснащені опцією виявлення нерегулярного серцебиття і можуть виявити аритмію на ранній стадії.

У сучасному світі люди постійно поспішають і багато працюють, забуваючи про своє здоров'я. Тонометри-напівавтомати потрібні, щоб контролювати артеріальний тиск, для запобігання інфарктам та гіпертонічній хворобі.

Обрано 59 товарів