• Чоловічий годинник Timex Tx2r46200 - зображення 1
Чоловічий годинник Timex Tx2r46200 - зображення 1

Опис Чоловічий годинник Timex Tx2r46200

Історія компанії «Timex» починається в середині XIX століття, коли завдяки зусиллям працівників підприємства «Waterbury Clock» багато простих американців отримали можливість купувати собі наручні годинники. За всієї своєї доступності годинниковий механізм Waterbury Clock вирізнявся високою точністю й надійністю. Успіх і слава за компанією закріпилася впродовж наступних десятиліть у різних частинах світу — від Африки до Японії. Хвиля популярності прийшла до цієї фірми після того, як за спеціальним урядовим замовленням для військовослужбовців у період Першої світової війни компанія виготовила величезну партію годинників. Показово, що навіть після повернення додому солдати із задоволенням і далі їх носили.
У середині XX століття стався ребрендинг — "Waterbury Clock" змінили назву на "Timex". У 50-х роках, завдяки успішній рекламній кампанії через телебачення, коли демонструвалися можливості технологічних новинок, годинник Timex офіційний сайт уже купували мільйони звичайних жителів США. Головним і незаперечним плюсом продукції цієї компанії ось уже понад 150 років є доступність буквально кожному. Це надійний механічний годинник, тому купуючи Timex, ви можете бути впевнені в тому, що він вас не підведе.
Три чверті всіх виготовлюваних моделей — механічні годинники з підсвіткою циферблата, а точніше електролюмінесцентною підсвіткою «Indiglo». Сучасне виробництво годинників цієї компанії відбувається в різних частинах світу — корпуси штампуються в США, компоненти до механізмів у Франції, годинникові механізми розробляються й збираються в Німеччині, а збирання відбувається на Філіппінах. Не так давно Timex заявили, що вони продали за півтора століття понад 1 мільярд наручних годинників.

Характеристики Чоловічий годинник Timex Tx2r46200

Механізм
Тип циферблата
Функції
Тип кріплення
Тип індикації
 • Стрілкова
Різновид індикації
 • Арабські цифри
Колекція
 • Allied
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 5

 • Алексей
  • Продавець: Rozetka

  В принципе часы неплохие, но есть некоторые недостатки. Я брал под цвет своего гардероба (темно-синий и оранжевые вставки)

  Переваги:
  Внешний вид, хорошо идут к темно-синим джинсам, недорогие
  Недоліки:
  Нет фосфорной подсветки, а та что активируется по нажатию кнопки сломалась из-з постоянных тренировок когда кисть под весом штанги изгибается и давит на кнопку. За год носки внешняя сторона ремешка сильно утратила вид, пришлось искать замену. При падении на твердый пол открывается задняя крышка (так было дважды). За пару лет краска/анодирование на корпусе вокруг циферблата начинает стираться
  • Чоловічий годинник Timex Tx2r46200 фото від покупців 1
 • Сергей
  • Продавець: Rozetka

  Можно ли где-нибудь приобрести отдельно ремешки на данную модель?

 • Виктория Колосовская
  • Продавець: Rozetka

  Доброго дня. В характеристмках зазначено, що ремінець шкіряний, але фото він має вигляд текстильного. Де невідповідність? Дякую.

Дивитися всі відгуки →