Гриль Tefal OptiGrill+ GC716D12

Кількість температурних режимів
  • 6
Тип встановлення
  • Настільні

Гриль Tefal OptiGrill+ GC716D12

Знято з виробництва

Нові моделі Tefal →

Гарантія. 24 місяці Повернення товару впродовж 30 днів 

Опис

Станьте майстром гриля
Ви досягнете успіху щоразу, незалежно від того, готуєте ви кров'янисті чи жирніші страви. Інтелектуальна технологія автоматичного сенсорного приготування визначає кількість продуктів, розміщених на грилі, та їхню товщину, а потім автоматично регулює температуру та час приготування відповідно.

Індикатор рівня
Ідеальні результати приготування на грилі щоразу, від легкого до сильного підсмажування: індикатор сигналізує про рівень підрум'янення, подаючи звуковий сигнал на кожному етапі, щоб ви знали, коли ваша страва буде приготована саме так, як ви любите!

6 автоматичних програм
Насолоджуйтесь 6 автоматичними програмами на всі випадки життя. Відкрийте для себе програми для: червоного м'яса, бургерів, курки, риби, овочів, паніні, сосисок, бекону та морепродуктів. Швидко готуйте навіть заморожені продукти за допомогою функції заморожування.

Комфорт під час приготування на грилі та легке чищення
Великий піддон для гриля та пластини, нахилені під кутом 7 градусів, забезпечують високий рівень комфорту при приготуванні страв на грилі. Жир і соки, що утворюються під час готування, можуть вільно стікати на сковороду, а потім зручно утилізуватися.

Ручний режим
Ідеально підходить для морепродуктів та овочів. У цьому режимі ви самі обираєте температуру. Це дозволить вам приготувати на грилі саме те, що ви забажаєте.

Вафельна форма
Відкрийте для себе більше можливостей з Optigrill завдяки новому аксесуару для вафель. Просто замініть стандартні тарілки на вафельну форму і використовуйте ручний режим, щоб насолоджуватися солодкими вафлями та іншими делікатесами.

Додати відгук до товару

Оцініть товар
  • Погано
  • Так собі
  • Нормально
  • Добре
  • Чудово
Додайте відео
Додавайте до 5 відео з Youtube

Додайте фото

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того щоб опублікувати відгук необхідно увійти в особистий кабінет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами