Праска Tefal PUREGLISS Coppertinto & Black FV8064E0 + Відпарювач Tefal Origin Travel DT1034E1 (Комплект)

1 відгук Код:  423187344
Паровий удар, г/хв
  • 280
Габарити (ВхШхГ), см
  • 34 x 14 x 18

Праска Tefal PUREGLISS Coppertinto & Black FV8064E0 + Відпарювач Tefal Origin Travel DT1034E1 (Комплект)

1 відгук Код:  423187344

Продавець:

6 898

4 099

Є в наявності

17

Гарантія. 24 місяці офіційної гарантії від виробника Обмін/повернення товару впродовж 14 днів 

Склад Праска Tefal PUREGLISS Coppertinto & Black FV8064E0 + Відпарювач Tefal Origin Travel DT1034E1 (Комплект)

Опис

Парова праска Tefal PUREGLISS Coppertinto & Black FV8064E0 забезпечує винятковий догляд за одягом завдяки поєднанню потужної подачі пари та розширених функцій.

Ідеальні результати щоразу
Дивовижна потужність для ідеального прасування: потужність 3000 Вт для швидкого нагріву, постійна подача пари 50 г/хв та паровий удар 280 г/хв для легкого розгладження складок.

Без ризику появи плям
Наша запатентована технологія Micro Calc Filter забезпечує тривалу роботу, зберігаючи весь ваш одяг та постільну білизну бездоганними та захищеними від плям.

Відмінне ковзання
Швидке та легке прасування з технологією Durilium Airglide Autoclean: оптимальна дифузія пари, виняткове ковзання та каталітичне покриття Autoclean для бездоганної роботи без плям протягом тривалого часу.

Автоматичне вимкнення
Режим очікування автоматично активується, коли праска залишається без нагляду — через 8 хвилин, якщо її залишити на п'яті, і через 30 секунд, якщо залишити на підошві або на боці.

Легке вертикальне відпарювання
Відпарювання делікатних і великих речей спрощується завдяки функції вертикального відпарювання, яка ідеально підходить для останньої обробки та розгладжування складок на костюмах та інших предметах одягу, що висять - навіть на шторах.

Дезінфекційна сила пари
Поєднання високої температури та тиску пари вбиває до 99,99% бактерій на всіх тканинах, які можна прасувати, забезпечуючи виняткову гігієнічність та здоровіший догляд за одягом.

Зроблено у Франції
Високопродуктивний продукт зроблений у Франції відповідно до безкомпромісних стандартів майстерності, дизайну та виробництва.

Ремонтопридатний продукт
Розроблений для легкого ремонту, з недорогою та швидкою доставкою запасних частин протягом 15 років і більше, завдяки більш ніж 6200 ремонтним центрам по всьому світу.

Відгуки покупців 1

  • Юрій-Олександр Дудюк
    Продавець: Rozetka

    Придбав даний комплект. У відпарювача відсутній мішечок для зберігання. Також є дрібні чарапини на відпарювачі та прасці. Не робіть моїх помилок, перевіряйте товар одразу на видачі, а не вдома.

* Товар тестується на заводі і можливі залишки води в резервуарі.