Такі вироби, як електричні сушарки для рук, представляють тепловентилятор спеціальної конструкції, що складається з нагрівача й самого вентилятора, який спрямовує тепле повітря. Вибір продукції не становитиме особливих труднощів, позаяк можна підібрати будь-яку модель з потрібними функціями й характеристиками. Головною хибою є те, що сушать шкіру рук, тому не рекомендовані для частого побутового використання. Часто вводяться в експлуатацію в приміщеннях із великим потоком людей — кафе, офісах, великих торгових центрах, ресторанах тощо

Основні різновиди й характеристики електричних сушарок

На сьогодні вироби з ручним вмиканням практично не використовуються. Може вдарити струмом у разі дотику до техніки мокрими руками. З цієї причини, є автоматичні моделі, які обладнані автономними інфрачервоними або ємнісними датчиками, що спрацьовують у разі піднесення рук. Головна перевага — обладнані захистом від перегрівання, що може відбуватися у разі довгої експлуатації.

Виробляються різновиди з внутрішніми іонізаторами, ультрафіолетовими лампами й біофільтрами. Ці різновиди можуть проводити дезінфекцію. Часто використовуються в різних медичних закладах, де є наявний ризик поширення бактерій.

Виділяють високошвидкісні електричні сушарки. Вироби не випаровують воду, а здувають її сильним струменем повітря. Потужність може бути до 250 м/сек. Температура повітря не більш ніж 50 градусів. Вода, що здувається, збирається в окрему ємність, потім проходить біологічне очищення і стікає в каналізацію. Відрізняються від традиційних моделей великими габаритами та сильним шумом. Головні переваги — практично не сушать шкіру, не призводять до опіків, сушіння відбувається дуже швидко.

Популярним виробником вважається Dyson, який потішить якістю й довговічністю. Дизайн техніки можна підібрати під інтер'єр будь-якого приміщення, у різних кольорах. Зазвичай виготовляються з пластику, алюмінію або з неіржавкої сталі, яка стійка до пошкоджень і агресивних мийних засобів. У виборі електричних сушарок варто прислухатися до відгуків людей, які вже використовували таку техніку.

Обран 431 товар

Показати ще 60 товарів