Висушити руки, коли немає рушників, допоможуть сушарки для рук. Дуже зручне пристосування, часто використовується в громадських туалетах. Але деякі люди встановлюють їх і в домашніх ванних кімнатах. Це дає змогу заощадити гроші на придбання паперових рушників, зменшити кількість прання. Швидкісна сушарка за лічені секунди висушить руки, споживаючи мінімальну кількість електроенергії.  Вони досить надійні й абсолютно безпечні. Навіть за перепадів напруги виключена можливість замикання, а в наслідок – пожежі. З кожним роком товари набирають популярність у великих торгових центрах і навіть у приватних будинках.

Види сушарок для рук

Сучасні виробники випускають безліч різних моделей сушарок для рук. Вони мають різні принципи роботи, розрізняють такі типи:

  • З ручним увімкненням. Класичний принцип роботи. Прилад вмикається за допомогою натискання кнопки, після виконання дій він вимикається. Металева сушарка з таким типом активації роботи дуже безпечна. Під час вимкнення тумблер повністю перекриває всі можливі шляхи замикання. Вона не згорить і буде довго працювати.
  • З автоматичним увімкненням. Такі машини прийшли на зміну попередньому різновиду. Здійснює роботу інфрачервоний датчик. Це дуже зручно, не треба торкатися до предмета мокрими руками. У громадських місцях незамінна річ, є гігієнічною. Вмикається за мінімального руху в ділянці датчика. Він дуже чутливий, активується за найменших дотиків.

Переваги й вади

Як і в будь-якого товару, в сушарки для рук є свої плюси й мінуси. Добре, що позитивних рис набагато більше, ніж негативних. Передовсім — економність. Купуючи агрегат, можна забути про додаткові витрати на паперові рушники. Так само це дасть змогу тримати приміщення в чистоті, економити час на винесенні сміття. Компактність виробу дає змогу розміщувати його в навіть максимально маленьких приміщеннях. Швидкість — третій вагомих плюс. Навіть деякі рушники не можуть висушити руки якісніше, ніж сушарка. Усі нові моделі високошвидкісні, що набагато прискорює процес.

До мінусів сушарок для рук можна зарахувати вади інфрачервоного датчика. Оскільки він має високу чутливість, іноді вмикається без потреби. Зрозуміло, неробоче увімкнення сприяє додатковій витраті електроенергії. Іноді предмет встановлюють впритул із раковиною, за мінімального потрапляння крапель води може виникати неприємний запах горілого, а іноді — замикання. Переживати не треба, такі випадки трапляються вкрай рідко.

Поради щодо вибору

Перед вибором сушарки для рук передовсім треба визначитися, де саме вона буде розташовуватися. Моделі для дому та громадських місць не однакові між собою. Здебільшого це зовнішній чинник. Агрегати, які поміщаються в туалет громадського користування, більш громіздкі. 

Треба звернути увагу й на матеріал виготовлення. Пластикові вироби розумно купувати в цілях економії. Але сам корпус спочатку нагадує про недовговічну роботу. Найміцнішими й найбільш якісними вважаються сушарки, зробленими з полікарбонату й поліпропіленової сировини. Металеві моделі є лідерами серед попередніх типів. Вони міцні, мають гарний зовнішній вигляд. Ідеальний варіант для місць із великою прохідністю. Їх називають противикрадними, оскільки вкрасти такий апарат складно.

Важливий критерій під час вибору — потужність. Визначити потрібно як силу роботи двигуна, так і нагрівальних елементів у приладі. Слушний варіант, коли потужність нагрівання елементів становить дев'яносто п'ять відсотків від роботи движка. Що б менше платити за комунальні послуги, треба вибирати сушарки для рук, потужність яких не перевищує 2000 Вт. Треба пам'ятати, що якщо прилад сильно дме гарячим повітрям, сушитися шкіра рук. Під час купування треба розставити пріоритети: швидкість сушіння або стан шкіри.

Еластична сушарка для рук, що має високу продуктивність, має високий рівень шуму. Звісно, якщо вона встановлена в громадському місці, різниці немає. Але домашній агрегат буде завдавати дискомфорт, працюючи занадто голосно. Те ж стосується масажних салонів і спа. Під час купування треба подбати й домашніх і клієнтів.

Показати ще 60 товарів