• Подовження гарантії на 2 роки ПТ (2001-3000) - зображення 1
 • Подовження гарантії на 2 роки ПТ (2001-3000) - зображення 2
 • Подовження гарантії на 2 роки ПТ (2001-3000) - зображення 3
 • Подовження гарантії на 2 роки ПТ (2001-3000) - зображення 4
Зроблено в Україні
Подовження гарантії на 2 роки ПТ (2001-3000) - зображення 1

Техніка - штука примхлива, любить вийти з ладу одразу після закінчення гарантії. Але це не біда! Захистіть себе від нервів і проблем. Наша послуга додасть ще 2 роки спокою. Ми полагодимо всі гарантійні ламання безплатно - або повернемо 100% вартості. Техпідтримка 24/7 - включена.

Опис Подовження гарантії на 2 роки ПТ (2001-3000)

У вас теж таке бувало: тільки закінчилася гарантія, як техніка відразу починає барахлити або ламатися? Віддавати в ремонт — дорого та часто довго, розбиратися самому — ризиковано.

Ми теж не любимо такого. Тому пропонуємо «бонусне життя»: ще два роки впевненості в пристрої. По-перше, ви отримаєте цілодобову телефонну підтримку. По-друге, безплатний гарантійний ремонт — навіть коли гарантія виробника закінчилася. А якщо ремонт неможливий — гроші не пропадуть! Ви отримаєте сертифікати «Rozetka.ua» на 100% вартості пристрою.

Працює все дуже просто: купуєте разом із технікою «+2 роки гарантії». Наша техпідтримка доступна відразу: всі питання, що виникають, швидко вирішимо телефоном. А якщо впродовж додаткових двох років гарантії щось піде не так, залиште це нам. Діагностика — до 5 днів, полагодимо максимум за 2 тижні. Піклуватися про транспорт теж не треба: прилади важче за 5 кілограмів доставимо в SUPPORT.ua самі. А ви збережете час і гроші, нерви та сили.

Основні відповіді:

Чи можна купити сертифікат «+2 роки гарантії» окремо або пізніше?
Так. Сертифікат на сервіс «+2 роки гарантії» можна купити в магазині Rozetka.ua окремо упродовж 30 днів після купівлі техніки.

Коли починають діяти додаткові 2 роки гарантії?
Додаткові 2 роки гарантії починають діяти після закінчення основної гарантії від виробника. Наприклад, якщо основна гарантія від виробника 2 роки, то додаткова гарантія діятиме третій і четвертий роки.

У разі яких поломок можна скористатися сервісом?
Якщо виникнуть гарантійні поломки (з вини виробника).

Навіщо користуватися сервісом «+2 роки гарантії»?
Сервісом «+2 роки гарантії» можна скористатися для безплатного ремонту техніки, якщо вона зламається після того, як закінчилася основна гарантія виробника. Якщо ремонт буде неможливим, ви отримаєте компенсацію повної вартості техніки сертифікатами магазину Rozetka.ua.

Скільки разів можна скористатися ремонтом?
Ремонтом гарантійних поломок можна скористатися будь-яку кількість разів до повного розрахунку компенсації.

Скільки триває ремонт?
Перед ремонтом проводиться діагностика, яка триває до 5 робочих днів. Після діагностики техніка ремонтується в термін, що не перевищує 14 календарних днів.

Що таке телефонна підтримка та як нею користуватися?
Телефонна підтримка — це служба, яка надає консультації з питань, які можуть виникнути в процесі використання техніки. Телефонна підтримка є цілодобовою, нею можна користуватися необмежену кількість разів, починаючи з першого дня купівлі сертифіката.

Куди звертатися, якщо поламалася техніка?
Поки діє основна гарантія виробника, техніку на ремонт потрібно віднести до авторизованого сервісного центру. Після закінчення основної гарантії виробника, впродовж двох років потрібно звертатися в SUPPORT.ua.

Що буде, якщо поломка виявиться негарантійною?
Якщо в процесі діагностики в сервісному центрі SUPPORT.ua у висновку буде вказано, що поломка негарантійна, то техніку повернуть вам назад.

Як передати техніку на ремонт у SUPPORT.ua?
Якщо техніка більш ніж 5 кг — її безплатно забере кур'єр і після ремонту привезе вам і віддасть у руки. Якщо техніка менш ніж 5 кг — ви відсилаєте її в SUPPORT.ua через будь-яке відділення Нової Пошти нашим коштом. Після ремонту ми повертаємо техніку на поштове відділення, де ви її забираєте. Також техніку можна самостійно принести в наш офіс у Києві.

Характеристики Подовження гарантії на 2 роки ПТ (2001-3000)

Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 15

 • Сергей Данич
  • Продавець: Rozetka

  Просит Розеточка оставить отзыв о купленном товаре, но что оставить не знаю. купил. да. Но пока техника на своей гарантии поэтому как это работает пока не имею понятия. Скорее есть вопрос там на этой карточке есть кью ар код Активизировать, что то в этом роде, вот не пойму это надо активировать после того как что то случится и прошел основной срок гарантии или активировать надо сразу.

  Переваги:
  Пока не знаю
  Недоліки:
  Не выявлено
 • Дария Билошицкая
  • Продавець: Rozetka

  Замовляла духовку разом з цією гарантією і не отримала в посилці.

 • Евгений Васильев
  • Продавець: Rozetka

  У меня отзыв и вопрос к представителю. Воспользовался после окончания гарантии на кофеварку - неисправность починили, доставка в сервисный центр и обратно за счет support.ua, все отлично.

  Вопрос: после ремонта приложили документ о гарантии 6 месяцев на произведенный ремонт. Что это значит, если срок действия сертификата еще 1,5 года?

Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

 • Дивитися ще →