Невід'ємним атрибутом будь-якої кабінки є душові двері для ванної. Раніше у всіх ванних кімнатах розміщувалися громіздкі чавунні ванни. На зміну їм прийшли зручні ніші, які слугують не тільки резервуаром для купання, але й місцем для релаксу. Вони набагато збільшують площу вільного простору. Спеціальні душові перегородки дають змогу розслабитися й запобігають виливанню води на підлогу. Крім цього, вони виконують функцію доповнення інтер'єру. Адже з розвитком технологій з'являються все більш модернізовані різновиди. Цей елемент є обов'язковим, адже за браком дверей банні процедури не будуть настільки комфортними.

Різновиди душових дверей

З кожним роком з'являється все більше варіацій душових дверей. Вони можуть по-різному кріпитися й розташовуватися. Розрізняють такі різновиди:

  • Бічна стінка. Є статичною, не закривається. Прикриває одну сторону, не дає бризкам розлітатися в зоні, де розташований душ. Стандартні зазвичай шириною 90 см.
  • Душові двері. Можуть відкриватися як звичайна вхідні, або розсуватися. Найпоширеніший і популярний варіант серед споживачів.

У кожного власника є певні переваги щодо різних речей. І чим більше товарів з'являється на ринку, тим активніше збільшуються запити. Добре, що тепер не виникає проблем із вибором. Залежно від розміру ванної кімнати, створюються моделі й модифікації душових дверей, що дають змогу заощадити місце. Зрозуміло, деякі розширюють їх за допомогою об’єднання санітарного вузла, або їм дозволяє квадратура приміщення загалом. Але у випадках, коли перепланування неможливе, визволяють різні компактні вироби. Щоб створити всі умови для комфортного користування, виробники пропонують такі види відкривання:

  • Розсувні
  • Двійчасті
  • Складані

Матеріали виготовлення душових перегородок

Під час виробництва перегородок враховується те, що розташовуватися вона буде в місці підвищеної вологості. Тому у виробництві використовується вологостійка та теплотривка сировина. Вона наділена високими гігієнічними показниками, не сприяє розмноженню мікробів і бактерій. Каркас і додаткові напрямні робляться з алюмінію. Він легкий і міцний. Для створення універсальних моделей, які вписуються в будь-який інтер'єр, деталі хромують. У деяких випадках покриваються спеціальними засобами й зовні схожі на золото.

Що стосується безпосередньо душових дверей. Полотно найчастіше виготовляється із загартованого скла або полістиролу. Багато хто, б'ючись об скляні поверхні, бояться, що двері можуть розбитися. Варто відкинути побоювання, потрібно докласти чимало зусиль для цього. Навіть якщо вийде це зробити, осколків не буде, воно просто розлетиться. Для того, щоб запобігти різного виду нальоту, сировину під час виробництва обробляють спеціальними водовідштовхувальними покриттями. Скло буває глянцеве, прозоре або матове. На деяке наносять декоративні візерунки й малюнки.

Є економні варіанти, зроблені з пластику. Щодо міцності, то вони мало в чому поступаються попереднім різновидам, але з часом можуть стиратися і дряпатися. Добре, що згодом вони замінюються.

Порада щодо вибору

Перед тим, як вибрати душові двері, необхідно врахувати всі особливості ванної кімнати. У деяких випадках підійде розсувний варіант, більш великі приміщення дають змогу розмістити двері, які відчиняються. Треба врахувати вікову категорію людей, які проживають у квартирі. Деяким пенсіонерам буде важко розсовувати конструкцію, можливо, підійде елементарна стінка. Зазвичай вибір залежить і від наявності, відсутності та висоти піддону. Важливі чинники - якість і надійність виробу. Маленькі діти люблять гратися, приймаючи душ. Якщо виріб недостатньо якісно виготовлений, дитина може порізатися. Це стосується й безпеки дорослих членів сім'ї.

Треба знати, що якісний товар не буває дешевим. Низька ціна скляних товарів зобов'язана насторожити покупця. Зараз є маса підробок, що продаються під ім'ям відомих виробників. Матеріал має легко митися й позитивно реагувати на будь-які види мийних засобів. Бажано перед купівлею ретельно розпитати консультанта, почитати додаткові відгуки в інтернеті.

Показати ще 60 товарів