Захистити особисті речі від злодіїв допоможуть сейфи, які давно замінили скрині та скриньки. У зв'язку з розвитком банківських технологій та інших галузей кількість цінних паперів значно зросла. До того ж, більшість людей воліють зберігати великі суми грошей у домашніх умовах, побоюючись обману. Зберігати все це в шафі як мінімум небезпечно, зловмисники насамперед полізуть туди. Побачивши агрегат, виготовлений із міцного матеріалу, захищений міцним замком, вони вмить втратять бажання красти. Злочинець відразу зрозуміє, що зробити це фактично неможливо. Предмет надійно захищає все необхідне, запобігаючи неприємним ситуаціям.

Різновиди сейфів

Останніми роками ринок таких виробів неабияк виріс. Це пов'язано з великим попитом серед споживачів, адже багато хто звик довіряти свої заощадження залізним агрегатам. Виділяють такі різновиди

  • Банківський. Це вироби, які використовуються для зберігання важливих документів. Там тримають печатки, вельми великі суми грошей. Такий різновид сейфа має особливу розломотривкість. Це пов'язано з підвищеним інтересом злочинців, в усі часи банки й ломбарди вважалися золотою жилою.
  • Вбудований у стіну. Часто можна побачити у фільмах такі агрегати, які переховуються за картинами та іншими елементами. Їх вставляють у стіну, підлогу, іноді меблі. Велика перевага – маскування. Потрапивши в будинок, порушник розгубиться і піде ні з чим.
  • Депозитний. Спеціалізований тайник, головна особливість – форма зберігання предметів. Всередину вкладаються гроші, які неможливо дістати назад. Доступ до агрегату має обмежене коло осіб. Використовується в організаціях, які регулярно отримують великий виторг.
  • Ексклюзивний. Найчастіше використовуються для зберігання прикрас, великих грошей, документів у домашніх умовах. Відрізняються від інших видів незвичайним дизайном, будь-яка модель прирівнюється до твору мистецтва. Разом із привабливим зовнішнім виглядом, добре виконують свою функцію. Є вогнетривкими, вміст залишиться неушкодженим у будь-якій ситуації.
  • Збройний. Охороняють зброю від незаконного проникнення. Іноді рятують вміст від вогню або води. Такий сейф обов'язковий для будь-якого власника вогнепального агрегату. Неправильне зберігання виробу може призвести до заборони володіти ним.
  • Офісний. Назва говорить за себе. Сейфи експлуатуються з метою збереження документації, договорів та інших офісних паперів. Зовні є окремий компонент інтер'єру, він може кріпитися на стінах, стояти на підлозі. Розташовуватися в зручних місцях, не потрапляючи в поле зору потенційних злочинців.

Матеріали виготовлення

Всі сейфи діляться на класи. Всі вони мають свої особливості, але єдине, що залишається незмінним — безпечне зберігання важливих особистих речей. Під час виготовлення використовуються високоякісні матеріали, здатні витримувати будь-які температури або фізичний вплив.

На класи агрегати поділяються залежно від товщини дверей і основного корпусу. Наприклад, перший: товщина його досягає п'ятнадцяти міліметрів. Бетон, що робить сталь міцнішою, кладеться трьома шарами, складаючи сімдесят міліметрів. Найвищий рівень захисту – четвертий-п'ятий класи. Зовні вони схожі на попередній тип, але значно відрізняються за внутрішньою конструкцією. Ширина висококласного сейфа два сантиметри, це тільки метал. Крім усього, великим шаром накладається бетонна суміш. Все це робить предмет непереможним.

Поради щодо вибору

Перед тим, як вибрати сейф, важливо зрозуміти, наскільки необхідний цей предмет. Деякі моделі займають багато місця, купувати його заради цікавості не варто. Коли важливість покупки встановлена, необхідно звернути увагу на такі моменти. Насамперед треба вивчити матеріал, почитати відгуки, дізнатися про особливості будови різних агрегатів. Бажано визначитися з потрібним типом наперед, з якою небезпекою він може зіткнутися. Варто підбирати універсальні варіанти, здатні убезпечити від різних видів небезпеки.

Слід дізнатися, який рівень захисту в сейфа. Від цього залежить вартість і вага товару. Якщо в планах є його подальше транспортування, краще врахувати усі нюанси. Замок грає важливу роль, всі варіанти гарні, але найкращий електронний варіант без ключів. У товару має бути гарантія й забезпечення повної конфіденційності. Не рекомендується розголошувати факт купівлі міні-сховища.

Показати ще 60 товарів