Рум'яні та хрусткі вафельні горішки зі згущеним молоком, повидлом або заварним кремом — улюблені ласощі багатьох ласунів, що не тільки смачні, але ще й повертають в безтурботне дитинство. Щоб приготувати цю страву, вам знадобиться таке пристосування, як горішниця. 

Різновиди та переваги горішниць

На ринку представлені два основні типи горішниць:

 • Форми для випікання. Вони являють собою круглі або квадратні сковорідки з заглибленнями, скріплені між собою. Виготовляються такі моделі з чавуну або особливого сплаву. У багатьох людей, ще з радянських часів є такі пристосування, які досі печуть горішки або грибочки. Проста конструкція механічних модифікацій — проста, дає змогу із легкістю визначити ступінь натискання та вирізняється бюджетною вартістю. 
 • Горішниці електричні. Електрогорішниці є різновидом вафельниці з насадками. Його можна використовувати всюди, де є електрика. Вони складаються з двох рівних половин, на яких дзеркально розташовані виїмки й отвори. Прилади щільно закриваються з двох боків, завдяки чому випічка рівномірно і швидко пропікається. 

Оскільки електричні моделі вважаються найбільш поширеними, про них і піде далі мова. Для виготовлення електрогорішниць виробники використовують — алюмінієвий сплав і термостійкий пластик. Горішниці з металу характеризуються стійкістю й міцністю до пошкоджень, а пластикові моделі — приваблюють своєю легкістю й бюджетною вартістю. Залежно від форми, розрізняють круглі та квадратні моделі. Перші вважаються компактнішими і не займають багато місця. 

Переваги горішниць:

 • Зручність Дають змогу швидко приготувати улюблені ласощі, не витративши багато сил.
 • Безпека Електрогорішниці абсолютно безпечні у використанні, позаяк обладнуються безліччю корисних опцій.
 • Надійність. Виготовляються з міцних і надійних матеріалів, через що працюють тривалий час без поломок.
 • Дизайн Виробники випускають стандартні моделі зі звичайним забарвленням і яскраві пристрої, корпуси яких пофарбовані в рожевий, червоний, синій та інші кольори. 
 • Вартість Ціна на пристосування не кусається й дозволити собі купити такий апарат, може будь-який середньостатистичний покупець.

Як вибрати горішницю?

Вибрати й купити горішницю зі швидкою доставкою Україною й офіційною гарантією від виробника, вам допоможе інтернет-магазин ROZETKA. На сторінці товару розміщена інформація про технічні характеристики, відгуки покупців, світлини, ціна пристрою й огляди. Оплатити купівлю ви зможете будь-яким способом, а також оформити купівлю на виплат або кредит. А, щоб ви захотіли повернутися знову, у магазині регулярно проходять акції, знижки та розпродажі. Інформативні фільтри на сайті допоможуть вибрати прилад з урахуванням таких характеристик.

Потужність Від показника потужності залежить швидкість приготування десерту і розмір приладу. Показник у 300-500 Вт мають міні-прилади. Потужності 700-900 Вт — вистачить для домашнього використання, а показником 1000-1400 Вт обладнуються професійні горішниці. 

Тип покриття. Від типу покриття залежить робота всього приладу та смак печива. Пристрої випускаються з антипригарним покриттям із різних матеріалів:

 • Термолон. Безпечний для здоров'я варіант, що не виділяє токсичні речовини під час роботи. Термолон стійкий до пошкоджень і має підвищений ступінь антипригарності. 
 • Титан Не менш безпечне покриття, але з плином часу, під дією високих температур і механічних пошкоджень, втрачає антипригарні властивості. 
 • Тефлон. Матеріал, втрачає актуальність, оскільки відрізняється невисокою зносостійкістю і вимагає дбайливої експлуатації. 

Кількість витягань. Від кількості витягань залежить кількість печива, що ви зможете приготувати за один раз. Сучасні моделі випускаються з розрахунком випічки на 6, 12 або на 24 горішки. 

Безпека Модифікації обладнуються термоізольованими ручками. Вони запобігають появі опіків і системою аварійного вимкнення. 

Корисні опції й обладнання:

 • Піддон. Розміщується біля основи та використовується для збирання непотрібного тіста.
 • Термостат Дає змогу регулювати температуру, залежно від конкретного рецепта. Варіюється температура в межах від 0 до 300 градусів.
 • Відділення для зберігання шнура. Дає змогу компактно і дбайливо зберігати прилад.
 • Механізм змикання. Половинки мають щільно з'єднуватися між собою, не залишаючи щілин. Для цього використовуються спеціальні замки, які допомагають чітко зафіксувати закриття.
 • Індикатор вмикання. Показує увімкнений прилад.
 • Параметри Оповіщає користувача про готовність печива.

Горішниця — компактний побутовий прилад, який допоможе вам швидко приготувати смачний десерт.

Обрано 119 товарів

Показати ще 59 товарів