Прихильники смачної випічки порадіють такому винаходу як електрична вафельниця й захочуть купити її. Цей побутовий прилад дасть можливість утілити в життя різні кулінарні фантазії, приготувати вафлі з різноманітними прошарками та використовувати улюблені рецепти для приготування тіста.

Можливості сучасної вафельниці

Це кухонне пристосування дасть змогу отримати вафлі різної форми та товщини. Це можуть бути тоненькі кулінарні вироби, які можна згорнути трубочкою або конусом, а для наповнення використовувати різні начинки або зробити вафельний тортик. Можна отримати випічку, подібну до печива, товщина її буде більшою.

Типи вафельниць

Залежно від пластин приладу можна приготувати

  • Бельгійські вафлі. Лоточки для них більш високі, вироби являють собою ніжний десерт, основа якого подібна бісквіту — пишна, а зовнішній шар — хрустка скоринка, їх можна використовувати як основу для бутерброда. Завдяки цьому пристрою можна отримати на сніданок овочеві вафлі, із сиром або просто солодкі ласощі.
  • Тонкі вафлі. Це класичний варіант продукції. Випеченим пластинкам можна надати певної форми та наповнити кремом, збитими вершками...
  • Віденські вафлі. Від бельгійських їх вирізняє лише рецепт приготування тіста.

Від різновиду панелей залежить форма та кількість одержуваної випічки. Вафлі не пригорять завдяки антипригарному покриттю, легко відокремляться від поверхні форми. Рівномірно загнітяться з обох сторін. Деякі різновиди вафельниць мають змінні пластини, що дає можливість урізноманітнити випічку.

Як зробити правильний вибір

  1. Розглядаючи побутові прилади цієї категорії на сайті, ви побачите різницю між ними. Корпус може бути виготовлений із металу, пластику або їхня комбінація, різна й колірна гамма поверхні. На якість продукції матеріал не вплине. Але ціна на пристрої з металевим корпусом вища. Форма приладів також різна, як і їхній розмір. Також є пристрої тільки з можливістю горизонтального зберігання, на цю вимогу треба звернути увагу під час купівлі. Більш компактна техніка з відсіком для зберігання шнура, що також дає змогу запобігти його пошкодженню.
  2. Пластини виготовлені з металу, мають спеціальне покриття, воно дає змогу мінімізувати вживання олії, отримати гарний зовнішній вигляд печива. Головне — не пошкодити антипригарне покриття, використовувати лопатку та щадні мийні засоби.
  3. Розміром панелей визначається кількість виробів, що випікаються, від одного до десяти. Залежно від моделі різними будуть діаметр випічки та геометрична форма — сердечка, трикутники, круги...
  4. Сучасні побутові прилади мають індикатор нагрівання, який підкаже, що пристрій готовий до роботи. Індикатор готовності повідомить, що пора розпочати приготування наступної порції. Терморегулятор дасть змогу змінити температуру нагрівання від 180 до 250 градусів і отримати випічку різної структури та кольору.
  5. Треба звернути увагу й на потужність. Зі збільшенням цього показника збільшується швидкість приготування страв. Виробники пропонують апарати потужністю від 700 до 1700 Вт.

Застосування в побуті електровафельниці зробить тривалішим ваше дозвілля, дасть змогу без особливих зусиль урізноманітнити меню, отримати корисні без канцерогенів вироби, привнесе елемент новизни в процес приготування їжі, дасть змогу дитині бути помічником на кухні.

На світовому ринку представлений широкий асортимент вафельниць найрізноманітніших фірм-виробників. Побутова техніка цього різновиду вирізняється за цінами, які залежать від бренда, технічних характеристик. З цими параметрами можна ознайомитися на сайті, і там само почитати відгуки власників. Це допоможе зробити правильний вибір і купити виріб.

Обрано 867 товарів

Показати ще 60 товарів