Чи необхідна бутербродниця на сучасній кухні? На це питання складно дати однозначну відповідь.

Важко уявити собі людину, яка не любить бутерброди, хоча їжа ця й не є найкориснішою. Зловживання такою їжею може призвести до ожиріння через з калорійність продуктів для приготування, і захворювань органів шлунково-кишкового тракту. Але іноді можна себе побалувати цією стравою.

Звідки «потрапив» до нас цей різновид їжі? Виявляється з Німеччини, він являв собою скибочку хліба з маслом. На сьогодні бутерброди використовуються у всіх країнах континенту, адже це швидкий спосіб утамувати голод, здивувати гостей за святковим столом.

Дуже популярними є гарячі бутерброди. Щоб полегшити життя господинь, світові виробники запропонували різні моделі електричних бутербродниць. Зрозуміло, це прилад не першої потреби, але здатний привнести в повсякденність частку різноманітності.

Щоб купити бутербродницю, потрібно ознайомитися з її прямим призначенням і функціональними можливостями.

Зовнішній вигляд і призначення бутербродниці

Це побутовий пристрій, зовні схожий на невелику симпатичну пластикову валізку з ручкою з термостійкого матеріалу. З його допомогою можна отримати смачні закриті бутерброди — сендвічі з різноманітними начинками. Пристрої вирізняються за величиною й залежно від цього готують різну кількість бутербродів, від 2 до 8.

Як зробити правильний вибір

Під час купівлі потрібно звернути увагу на пластини, які зазвичай уставляються в корпус, їх може бути дві, але деякі моделі мають і чотири пластини. Вони затискають сендвіч і визначають його конфігурацію, бутерброд може бути у формі квадрата або трикутника. Трапляються пристрої з універсальною плоскою пластиною, але начинка тоді не збереже своєї форми.

Важливу роль в експлуатації грає робоча поверхня пластин, Яка обов'язково мусить мати антипригарне покриття, інакше на виході ми отримаємо пригорілий хліб. Пристрій може бути забезпечений знімними змінними пластинами, які збільшать його функціональність, догляд за ними легший — миються або вручну, або в машині для миття посуду.

Сучасні побутові прилади цього різновиду, загалом забезпечені індикатором нагрівання й готовності страви. Зазвичай це світлова індикація, але трапляються моделі й зі звуковим сигналом.

Багатофункціональність бутербродниць

Залежно від знімних панелей пристрій може грати роль

  • Вафельниці. Легко впорається з випіканням хрустких вафель.
  • Кексниці. Маючи спеціальні виїмки на пластинах, за кілька хвилин апарат видасть кекси, порадує приготуванням оладок як традиційних, так і овочевих.
  • Мультипекар — прилад багатофункціональний, з його допомогою можна отримати домашню випічку, смажені страви, пиріжки та навіть запіканку, приготувати піцу з різними начинками, пончики та печиво. Наявність спеціальної решітки дасть змогу отримати електрогриль.

Можливо, вам захочеться зупинити свій вибір на приладі:

  • для гамбургерів;
  • для гриля;
  • для сендвічів.

Бутербродниці різні за потужністю, яка впливає на швидкість приготування страв. Користуючись цими помічниками, ви не тільки отримаєте задоволення від смачних страв, але й побачите ощадливість цих електричних приладів, як порівняти з традиційною технологією приготування.

Широкий вибір бутербродниць представляють провідні світові компанії:

  • Редмонд
  • Мулинекс

Побутова техніка цього різновиду має різні ціни, які залежать від технічних характеристик і фірм-виробників. Ознайомитися з цими параметрами можна на сайті. Також перед купуванням треба звернути увагу на відгуки власників, це допоможе зробити правильний вибір.

Обрано 916 товарів

Показати ще 60 товарів