• Липневий розпродаж
 • Оплата карткою Visa

Пральна машина вузька SAMSUNG WW80AG6S28AE/UA

8 відгуків Код:  388052988
Максимальне завантаження білизни
Клас енергоспоживання
Тип двигуна
Кількість програм
 • 23
Габарити (ВхШхГ), см
 • 85 x 60 x 45
Технічні особливості
Максимальна швидкість віджимання, об/хв

Пральна машина вузька SAMSUNG WW80AG6S28AE/UA

8 відгуків Код:  388052988

Продавець:

Є в наявності

27 499

20 499

195

Безкоштовна доставка до дверей на обрані товари!

Гарантія. 36 місяців офіційної гарантії від виробника, 20 років гарантії на інверторний двигун Обмін/повернення товару впродовж 14 днів 

Більше місця, більше турботи

Особливості

EcoBubble

Ефективне прання навіть за низьких температур*.

* Випробування проводили згідно з IEC 60456-2010 із завантаженням 4 кг під час прання за програмою Super Eco Wash у холодній воді (WF80F5E5U4W), результати порівнювали з пранням за програмою для бавовни за температури 40 °C без технології EcoBubble (WF0702WKU). В окремих випадках результати можуть відрізнятись.

Інтелектуальне прання

Періть білизну легко та ефективно з технологією AI Control.

Максимальне завантаження (8 кг)

Заощаджуйте час і сили, періть відразу багато речей. 

Super Speed

Скоротіть щоденний час прання та отримайте чистий одяг.

AquaProtect

Захистіть свої підлогу й оселю від випадкового пошкодження завдяки системі виявлення протікань AquaProtect.

 

Прання парою

По-справжньому глибоке гігієнічне очищення за допомогою пари. 

Потужні бульбашки

EcoBubble

Ефективне очищення навіть за низьких температур* з технологією EcoBubble. Пральний засіб перетворюється на бульбашки, швидко проникає в тканину і легко видаляє бруд, заощаджуючи при цьому енергію і зберігаючи колір і текстуру тканини**.

* Випробувано за стандартом IEC 60456-2010 / Завантаження 4 кг / Режим Super Eco Wash у холодній воді (WF80F5E5U4W) порівняно з режимом «Бавовна» при температурі 40°C без використання технології Eco Bubble (WF0702WKU). Окремі результати можуть відрізнятися. На підставі звіту про лабораторне тестування ефективності, здійснене компанією Springboard Engineering, яке досліджувало дію звичайного мийного розчину і «бульбашкової» технології без механічного впливу на смужках EMPA.

Інтелектуальне прання

Управління зі штучним інтелектом

Завдяки штучному інтелекту прання стало ще простішим. Система штучного інтелекту запам'ятовує ваші звички*, рекомендує оптимальні режими прання та відображає персональну інформацію. У додатку SmartThings** можна переглянути найбільш відповідні режими, налаштувати розклад і провести діагностику несправностей.

 * Аналіз даних недоступний у країнах СНД, Китаї та на ринках, де немає доступу до сервера.

** Аналіз доступний для пристроїв під керуванням Android та iOS. Необхідні підключення до Wi-Fi та обліковий запис Samsung. Зображення графічного інтерфейсу на мобільному пристрої користувача можуть відрізнятися залежно від країни, навколишнього середовища тощо.

Періть більше за один раз

Максимальне завантаження (8 кг)

Періть більше білизни за один раз, заощаджуючи час та сили. Пральна машина має найбільший обсяг завантаження – 8 кг, тому в одне завантаження можна помістити багато білизни, включаючи великі речі. Це означає, що вам знадобиться менше прань, і ви зможете приділити більше часу собі.

* Найбільший обсяг завантаження у категорії пральних машин Slim (розмір машини (Ш x В x Г) 600 x 850 x 490 (мм) або менше).

Вдвічі менше часу на прання

QuickDrive

Витрачайте на прання значно менше часу. Якщо активувати функцію QuickDrive, час прання скорочується до 50%*. Динамічне обертання барабана з технологією Q-Bubble та додаткові водяні струмені створюють більш рясні та потужні бульбашки, тому пральний засіб проникає в тканину швидше, а прання виконується ефективно та делікатно*

* Випробувано на моделі WW7000T порівняно з моделлю Samsung WW6500K. Економія до 50% часу при використанні програми Cotton для бавовняних тканин (40℃, половинне завантаження) та продуктивності прання в межах ±5%. За даними Intertek.

Прання за 39 хвилин

SuperSpeed (39 хвилин)

Скоротіть час прання та отримайте чистіший одяг. Просто виберіть функцію QuickDrive, щоб випрати повністю завантажену машину всього за 39 хвилин*. Технологія Eco Bubble забезпечує потужне очищення, а час полоскання скорочується завдяки Speed Spray, що прискорює швидкість віджимання.

* Для функції «Супершвидкість» зі стандартним завантаженням 4 кг.

Швидке виявлення протікань

AquaProtect

Захистіть свою підлогу та оселю від випадкового пошкодження із системою виявлення протікань AquaProtect. Вона розміщується під машиною і виявляє невеликі сліди води. У разі появи протікання система негайно припиняє цикл прання, зливає воду та видає повідомлення про помилку. Таким чином, вона зберігає вас у безпеці та дозволяє уникнути потенційних збитків.

Дезінфекція 99.9%*

Гігієнічне очищення

Глибоке гігієнічне очищення парою. Видаляє бруд, що в'ївся, 99.9% бактерій* та усуває алергени від домашнього пилу**. Режим очищення парою знижує ймовірність виникнення алергічної реакції, видаляючи її причини: пил, шерсть кішок і собак, пилок трав, спори цвілевих грибів***.

* На основі протоколу випробувань режиму очищення парою, які проводила компанія Intertek. Видаляє 99.9% золотистого стафілокока й кишкової палички. Окремі результати можуть бути різними.

** На основі протоколу випробувань режиму очищення парою, які проводила компанія Intertek.

*** На підставі звіту про випробування Британського фонду боротьби з алергією (BAF) про випробування курсу Hygiene Steam організація Allergy UK вважає, що за умови правильного використання цей режим знижує ймовірність виникнення алергічної реакції, видаляючи її причини: пил, шерсть котів і собак, пилок трав, спори цвілевих грибів.

 

Тихе прання та душевний спокій

Технологія Digital Inverter 

Щасливі дні прання. Ось тиха пральна машина, яка розрахована на довгий термін служби, має всю необхідну потужність, знижує рівень шуму і при цьому споживає менше енергії, ніж звичайна пральна машина, тому вона також дбайливіше ставиться до вашого гаманця. Це все завдяки нашій технології цифрового інвертора, яка збільшує продуктивність, а не шум. 

*20-річна гарантія поширюється лише на цифровий інверторний двигун. Поширюється на всі моделі DIT, продані з січня 2023 року.

Підтримуйте гігієнічну чистоту всередині

Drum Clean +

Підтримуйте чистоту дверей та внутрішньої поверхні барабана своєї пральної машини. Завдяки функції Drum Clean+ видаляється 99.9% бактерій, що викликають появу запаху*, без використання мийного засобу. Водний струмінь під великим тиском і висока швидкість обертання також усувають бруд навколо прокладки дверей. А ще машина автоматично повідомить вас, коли потрібно буде виконати очищення**.

 • Гумовий ущільнювач дверей

* Видаляє до 99.9% бактерій (Pseudomonas Aeruginosa) із внутрішньої поверхні барабана пральної машини й очищає від бруду гумову прокладку. За результатами випробувань циклу Drum Clean+, що проводила компанія Intertek.

** Видає оповіщення через кожні 40 циклів.

Лоток StayClean Drawer

Припиніть марнувати пральний засіб та уникайте набридливого чищення висувного лотка. Лоток StayClean Drawer забезпечує змивання більшої частини прального засобу спеціально розробленою системою промивання водою. Таким чином, у лотку залишається менше невикористаного прального засобу, й він залишається чистим і гігієнічним. 

Режим замочування Bubble Soak 

Одяг стане бездоганно чистим, навіть якщо він був досить брудним. Функція Bubble Soak допомагає видалити найстійкіші плями, наприклад сліди крові, чаю, вина, макіяжу, трави. Одяг ретельно просочується активними бульбашками піни, завдяки чому всі забруднення та плями розчиняються та видаляються більш ефективно*.

* Випробування проводилися відповідно до стандарту IEC 60456, 5-те видання/завантаження 8 кг/порівняння прання в режимах «Бавовна» 40/60 °C, «Синтетика» 60 °C, «Джинсова тканина» 40 °C з функцією замочування Bubble Soak. 

Характеристики

Серія
Тип пральної машини
Максимальне завантаження білизни
Клас енергоспоживання
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 8

Отримайте + 500 бонусних ₴ за відгук 
 • Наталія Дідур
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  За місяць користування пральною машиною повністю задоволена.
  Стильна, компактна і одночасно вмістка, тиха і проста у використанні.
  Широкий вибір режимів прання.
  В більшості програм можна вручну змінити температуру, кількість полоскань та швидкість віджиму.

  Переваги:
  Велика кількість режимів, обробка парою, відстрочка старту прання, компактний розмір при великій вмісткості.
  Недоліки:
  Поки не знайшла
 • Щербак Евгения
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Доставка від Розетка вчасна, все ціле, гарне пакування виробника. Працює дуже тихо.

  Переваги:
  Можливість обрання режимів прання та керування через додаток у смартфоні.
  Недоліки:
  Поки не має
 • Микита Нужний
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  За два місяці ніяких нарікань на машинку

Дивитися усі відгуки до товару →

* *Машина тестується на заводі, можлива наявність води в баку

* Увага, вимір глибини пральних машин проводиться по верхній кришці. Фактична глибина з усіма елементами, що виступають, буде більше вказаної на сайті в середньому на 5-10 см.