• Отримайте 5% знижки
 • Безкоштовна доставка до дверей на обрані товари!

Пральна машина вузька SAMSUNG WW65AG4S20CE/UA

8 відгуків Код:  388080231
Максимальне завантаження білизни
Клас енергоспоживання
Кількість програм
 • 16
Тип двигуна
Габарити (ВхШхГ), см
 • 85 x 60 x 45
Технічні особливості
Максимальна швидкість віджимання, об/хв

Пральна машина вузька SAMSUNG WW65AG4S20CE/UA

8 відгуків Код:  388080231

Продавець:

20 199

15 499

Є в наявності

252

Безкоштовна доставка до дверей на обрані товари!

Гарантія. 36 місяців офіційної гарантії від виробника, 20 років гарантії на інверторний двигун Обмін/повернення товару впродовж 14 днів 

Ще більш чистий одяг

Огляд

Гігієнічне очищення парою 

По-справжньому глибоке гігієнічне очищення за допомогою пари.

99.9 % знезараження*

Забезпечте глибоке й гігієнічне очищення одягу за допомогою пари. При пранні в цьому режимі видаляється застарілий бруд, 99.9 % бактерій* та деактивуються алергени від кліщів з домашнього пилу**.

Цикл прання в режимі Hygiene Steam зменшує кількість алергенів від кліщів з домашнього пилу, кішок, собак, від пилку трав і плісняви***.

* За результатами звіту «Intertek» про результати випробувань циклу очищення в режимі Hygiene Steam. 99.9 % бактерій Staphylococcus Aureus та Escherichia Coli. В окремих випадках результати можуть відрізнятися.

** На основі звіту «Intertek» про результати випробувань циклу очищення в режимі Hygiene Steam.

*** На основі звіту Британського фонду алергії («BAF») про випробування циклу очищення в режимі Hygiene Steam; компанія «Allergy UK» вважає, що за умови належного використання цей продукт зменшить кількість алергенів від кліщів з домашнього пилу, кішок, собак, від пилку трав і плісняви.

Довговічність

Технологія Digital Inverter

Насолоджуйтеся підвищеною енергоефективністю, зниженим рівнем шуму й тривалістю роботи. У технології Digital Inverter використовуються сильні магніти для збільшення потужності, але такий пристрій працює тихіше* і споживає менше енергії, ніж універсальний мотор. Він також має найбільшу тривалість служби у галузі і 20-річну гарантію.

* Зниження рівня шуму 5 дБ прання, 3 дБ віджимання. Дані базуються на етикетці ERP: F500 8 кг, 1400 об/хв WF80F PHPP4W з мотором Digital Inverter та Vistula 8 кг, 1400 об/хв WF1804WPC з універсальним мотором.

 

Тихе прання та душевний спокій

Технологія Digital Inverter 

Щасливі дні прання. Ось тиха пральна машина, яка розрахована на довгий термін служби, має всю необхідну потужність, знижує рівень шуму і при цьому споживає менше енергії, ніж звичайна пральна машина, тому вона також дбайливіше ставиться до вашого гаманця. Це все завдяки нашій технології цифрового інвертора, яка збільшує продуктивність, а не шум. 

*20-річна гарантія поширюється лише на цифровий інверторний двигун. Поширюється на всі моделі DIT, продані з січня 2023 року.

Гігієнічно чисто

Очищення барабана

Підтримуйте гігієнічну чистоту внутрішньої поверхні барабана вашої пральної машини. Функція очищення барабана видаляє 99.9% бактерій, що викликають появу запаху*. Вам не потрібен агресивний чи дорогий мийний засіб, оскільки в цьому режимі використовується комбінація замочування, полоскання і високошвидкісного обертання. А ще машина автоматично повідомлятиме вас, коли потрібно провести очищення**.

* Видає сповіщення через кожні 40 циклів.

Чистий лоток для пральних засобів

Завжди чистий лоток

Завдяки спеціальній конструкції лотка та особливому алгоритму подачі води у лоток пральний засіб вимивається повністю, без залишку. Таким чином, витрата прального засобу є максимально ефективною, а лоток залишається гігієнічно чистим.

Характеристики

Серія
Тип пральної машини
Максимальне завантаження білизни
Клас енергоспоживання
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 8

Отримайте + 300 бонусних ₴ за відгук 
 • Василь Кохан
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Дуже хороша машинка рекомендую!!!

 • Лілія Волинчук
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Хороша машинка, легка в користуванні, гарно пере. Доставка отримана в зазначений термін. Рекомендую.

 • Наташа Романюк
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Пральна машина дуже сподобалась,я задоволена! Рекомендую до використання!

  Переваги:
  Працює тихо на даний час,програми всі люкс!
  Недоліки:
  Пока не знайшли!
Дивитися усі відгуки до товару →

* *Машина тестується на заводі, можлива наявність води в баку

* Увага, вимір глибини пральних машин проводиться по верхній кришці. Фактична глибина з усіма елементами, що виступають, буде більше вказаної на сайті в середньому на 5-10 см.