Найперший критерій, за яким зазвичай йде пошук будь-якої техніки, зокрема холодильників, — компанія виробник. Рівень популярності бренда, його відомість прямо пропорційні якості виробів, які ним випускаються. Сьогодні німецька якість є аксіомою, і в добротності такого товару ми впевнені повністю. Не є винятком німецька компанія Сіменс, яка на ринку побутової техніки понад століття.

Переваги холодильників Siemens

Серед явних переваг холодильної техніки від розглянутого виробника можна вказати:

 • стильний ненав'язливий дизайн. Попри те, що холодильники — це найбільш габаритний представник побутової техніки, Сіменс пропонує моделі, які впишуться у будь-який інтер'єр;
 • вся холодильна техніка компанії виготовляється відповідно до міжнародних норм енергоспоживання;
 • раціонально продуманий внутрішній простір - попри досить компактні розміри, агрегати відрізняються пристойною місткістю;
 • втілення унікальних технологій, які зводять до мінімуму втручання у керування;
 • вивірене співвідношення всіх вузлів під час складання у поєднанні із застосуванням міцних матеріалів забезпечують унікальну конструктивну монолітність.

Купити холодильник Сіменс в онлайн-режимі пропонує інтернет-магазин Розетка. На сторінках каталогу представлений великий асортимент моделей від розглянутого бренда. Крім широкого вибору, магазин пропонує варіанти способів оплати, здійснює швидку доставку.

Типи холодильників від Siemens

Сьогодні двокамерний холодильник — найпопулярніший формат. Ці пристрої мають усі необхідні функції для комфортного використання. Технічні та економічні характеристики мають порадувати найбільш вимогливого покупця.  Широкий вибір відтінків, інтелектуальне керування, економне споживання електроенергії, висока якість складання й екологічні матеріали — критерії, які говорять на користь купівлі агрегату від цього німецького бренда.

В арсеналі компанії представлені й бюджетні моделі, що вимагають ручного розморожування, і варіанти преміум-класу, обладнані найбільш інноваційним функціоналом.

До переваг холодильників від Сіменс можна віднести:

 • переважна більшість моделей належить до класу енергоспоживання А+;
 • використання багатопотокової охолоджувальної системи, коли холодне повітря надходить одночасно з багатьох сторін, сто сприяє швидкому охолодженню й рівномірному розподілу температури;
 • наявність антибактеріальних фільтрів, які затримують бактерії, не даючи їм розмножуватися, та інші забруднення;
 • широкий вибір колірних рішень і дизайнів.

Крім двокамерних агрегатів, Siemens пропонує модифікацію типу сайд бай сайд. Такі пристрої будуть оптимальним рішенням для тих, хто не має потреби заощаджувати на площі. Це габаритні моделі, де морозильна та холодильна камери розташовані поруч, а не одна над одною. Обидва відділення мають однаково великий об’єм. Ціна таких приладів більш висока, ніж у звичайних двокамерних.

Технічні характеристики

Основним робочим елементом будь-якого холодильного пристрою є компресор. Своїм покупцям Сіменс пропонує холодильники з інверторними моторами. Це найбільш економічний варіант компресора, який працює безперервно. Доходячи до заданої температури, потужність знижується, і мотор працює на знижених обертах, необхідних для підтримання заданого температурного режиму. Такі пристрої практично безшумні та мають стійкість до швидкого механічного зношування деталей і вузлів.

У кожній лінійці є моделі, обладнані двома компресорами, які дають можливість регулювати температуру в кожному відділенні холодильника автономно.

Застосування технології No Frost повністю усуває ручне розморожування. У багатьох пристроїв із такою системою є зона свіжості, де підтримується ідеальний баланс температури та вологості і де можна тривалий час зберігати свіжими продукти рослинного походження. Також Siemens пропонує холодильники з такими функціями:

 • наявність іонізатора повітря;
 • захист від дитини;
 • швидке суперзаморожування;
 • оповіщення про відчинені дверцята;
 • режим роботи «відпустка».

Для тих, хто вже визначився з брендом, інтернет-магазин Розетка пропонує широкий вибір моделей від Сіменс. У каталозі представлені класичні білі, строгі чорні та нейтральні моделі кольору металу. Для власників обмежених кухонних площ цікавим рішенням буде вбудований холодильник, який має невеликі розміри, що дає змогу встановити його у виділеній ніші прямо у меблевому гарнітурі.

Для зручності покупців, кожна позиція має фотографії, докладний опис характеристик, інструкції використання та відгуки власників.

Обрано 10 товарів