Холодильники Hansa

Холодильники Hansa — це ексклюзивний неперевершений дизайн, неймовірні функціональні можливості та великий модельний ряд від відомого німецького виробника.

Холодильники Hansa: різновиди й особливості

Перш ніж купити холодильник Hansa, необхідно визначитися з його встановленням. У каталозі на сайті інтернет-магазину ROZETKA™ представлені:

  • Холодильники, які окремо стоять : встановлюються окремо від кухонних меблів; вада — займають додатковий простір на кухні.
  • Вбудовані : не мають зовнішнього корпусу, пристрій вбудовується безпосередньо в кухонну гарнітуру.

Крім типу встановлення, холодильники Hansa розрізняються за кількістю камер: однокамерні, двокамерні й багатокамерні. Перші більш компактні моделі з одними дверцятами, мають одне холодильне відділення (в деяких однокамерних агрегатах є невелика морозильна камера). Всі двокамерні холодильники Hansa мають морозильну камеру, яка розташована зверху або внизу агрегата. Багатокамерні моделі — ідеальне рішення для великої родини. Це багатодверні моделі з трьома або чотирма камерами. Тут морозильна камера розділена на дві окремі частини, що дає змогу задавати потрібну температуру заморожування для кожного відсіку.

Як вибрати холодильник Hansa

Вибираючи побутову техніку Hansa, треба звернути увагу на такі характеристики:

  • розміри: для маленької кухні віддавайте перевагу невеликим моделям, для великої просторої кухні підійде агрегат будь-яких розмірів;
  • об'єм: для великої родини вибирайте містку техніку загальним об'ємом на 450 л, для однієї-двох осіб — достатньо буде невеликого холодильника.
  • тип розморожування: звичайна система розморожування або No Frost; холодильники Hansa No Frost не вимагають ручного розморожування;
  • клас енергоспоживання;
  • колір: дуже важливо, щоб холодильник вписався в інтер'єр і гармоніював з іншою технікою на кухні. Є білі, сірі, чорні, сріблясті моделі.

Купити холодильник Hansa можна онлайн на сайті інтернет-магазину ROZETKA™ або телефоном. Перш ніж зробити свій вибір, рекомендуємо ознайомитися з корисними відгуками покупців, які ви зможете знайти в картці товару.

Обрано 10 товарів