Холодильники Elenberg

Холодильники Еленберг — це якісні холодильники за доступною ціною. Пропонуємо вашій увазі стильні та функціональні холодильники від китайського виробника Elenberg.

Особливості холодильників Еленберг

У каталозі на сайті інтернет-магазину ROZETKA™ представлені такі холодильники Elenberg:

  • однокамерні : маленькі компактні моделі з однією зоною охолодження; у деяких моделях однокамерних холодильниках є невелика морозильна камера, яка розташована в холодильному відділі;
  • двокамерні : мають морозильний і холодильний відділ; морозильна камера може бути розташована як вгорі, так і внизу;
  • side - by - side : великі моделі з двійчастими дверцями, як у шафи.

Також треба зазначити, що техніка Elenberg славиться своєю низькою витратою електроенергії і належить до класу А+.

Як вибрати холодильник Elenberg

Купити холодильник Elenberg ви можете онлайн на сайті інтернет-магазину ROZETKA ™. З усіма детальними характеристиками, а також корисними відгуками покупців ви можете ознайомитися в картці товару.

Щоб холодильник добре вписався в інтер'єр кухні та гармоніював із рештою техніки, під час вибору пристрою треба враховувати таке:

  • розміри: для маленької кухні вибирайте техніку невеликого розміру, для великої площі підійде будь-який агрегат;
  • об'єм: для великої родини необхідний місткий холодильник з морозильною камерою понад 150 л, а для пари буде достатньо і невеликого. Крім того, серед моделей холодильників Еленберг можна підібрати і міні-холодильник об'ємом менш ніж 20 л. Такий холодильник зручний для невеликої знімної квартири або гостьового будинку. 
  • тип розморожування: звичайне або No Frost (не вимагає ручного розморожування).

Також важливим чинником під час вибору холодильника є його колір. Для вашої зручності товари вже згруповані за кольорами: білий, сірий, чорний, сріблястий, бежевий та інші.

Обрано 52 товари