Холодильники Candy

Італійські холодильники Candy заслужено дуже популярні в нашій країні. Candy Elettrodomestici — один із найбільших європейських концернів, що випускає побутову техніку з 1945 року. Група має 14 заводів, які розташовані в Європі. Побутова техніка від Канді — це гідний рівень надійності, гармонійний дизайн, довговічність — чинники, які вирізняють холодильники від розглянутого бренда. Основними перевагами холодильників Канді можна назвати:

  • Європейське збирання й оригінальні, вироблені в Італії, вузли та деталі дають можливість тривалої експлуатації. Високу якість забезпечує сувора система контролю всіх етапів виробництва.
  • Безшумна робота, зручне розташування полиць, контейнерів усередині камер, місткість, продуманий внутрішній простір. Усі полиці та контейнери надійно кріпляться й можуть бути з пластику високої якості або загартованого скла.
  • Широкий модельний ряд, серед якого без зусиль можна знайти ідеально відповідний холодильник. Це різні за габаритами моделі, з різним розміщенням холодильної камери. Що стосується колірної палітри, то переважно моделі пофарбовані у світлі кольори. Традиційними вважаються білий і сріблястий.
  • Постійне впровадження нових технологічних розроблень дає змогу виробникам випускати вдосконалені моделі. Це забезпечує збереження продуктів у свіжому стані довший час, а також набагато швидше їх заморожувати або охолоджувати.
  • У виробництві всієї побутової техніки використовуються виключно екологічно безпечні матеріали, а нешкідливий для озонового шару ізобутан виступає як холодоагент.

Різновиди холодильників Канді

Усі пропоновані моделі холодильників від бренда Candy можна розділити на два різновиди:

Прилади першої категорії можуть мати різне розміщення морозильної камери. Найчастіше це двокамерний холодильник, де морозилка може розташовуватися у верхній або нижній частині. Вбудовані моделі можуть комплектуватися спеціальними облицювальними панелями, щоб агрегат ідеально вписувався в дизайн інтер'єру. Панелі обладнані спеціальним кріпленням. Також це може бути маленький компактний варіант, який можна розмістити під кухонною стільницею.

Технології від Candy

Інженерами концерну постійно розробляються і впроваджуються нові корисні технології:

  • Turbo Cold — забезпечує постійний холод у камері. Вентилятори, вбудовані у верхній частині, що працюють безпосередньо від компресора, забезпечують постійну та рівномірну циркуляцію охолодженого повітря, доставляючи його в окремі секції.
  • Dual Cold — подвійний охолоджувальний контур оптимально розподіляє потоки охолодженого повітря між морозильною камерою й холодильним відділенням, подаючи його туди, де воно найбільш необхідне. Завдяки такій технології керування температурою можна здійснювати окремо.
  • Ергономічна система Multibox — конструкція внутрішньої поверхні дверцят, яка містить витончені ємності для зберігання. Їх цілком можна використовувати як столовий посуд.
  • No Frost або ноу фрост — технологія, що дає змогу неабияк збільшити термін придатності продуктів.

Більшість моделей розроблені з можливістю автономної роботи. У разі припинення подавання електроенергії, агрегат підтримуватиме оптимальні умови впродовж 10-15 годин.

Купити холодильник Канді в інтернет-магазині Розетка можна вже сьогодні. У каталозі магазину представлений широкий спектр моделей. Кожна позиція має докладний опис технічних і економічних параметрів, якісні фотографії та відгуки покупців.

Обрано 122 товари

Показати ще 60 товарів