Перший холодильник «Мінськ-1» зійшов з конвеєра Мінського заводу холодильників на початку 60-х років. Саме з нього й почалася історія створення морозильної техніки Атлант. Вже більше півстоліття споживачі у багатьох країнах вибирають техніку від цього бренда, завдяки гідній якості, надійності, економічності та доступному сервісу. Далекоглядна маркетингова стратегія, строгий контроль усіх етапів виробництва, розроблення та впровадження інноваційних технологій, постійне оновлення виробничих потужностей і серйозне ставлення до дизайну всіх виробів — основні пріоритети сучасного ЗАТ «Атлант».

Характеристики холодильників Атлант

Холодильник купується на досить тривалий термін, і до вибору такої великої побутової техніки варто підійти серйозно. Почнемо най головнішого критерію — розміру, а якщо точніше — з висоти. Умовно холодильники Атлант можна розділити на такі категорії:

  • від 130 до 180 см. Такі компактні моделі можуть знайти застосування в офісах або на малогабаритних кухнях;
  • від 180 і до 200 см — найпопулярніший варіант, якщо прочитати відгуки власників. Оптимальний баланс продуктивності, місткості та вартості;
  • понад 200 см — ідеальні агрегати для великих сімей.

Наступний параметр, який потрібний під час визначення необхідної моделі — кількість камер.

Однокамерні моделі мають гідні споживчі характеристики, а їхні функціональні можливості наближені до двокамерних. Тут морозильне відділення розміщується всередині самої холодильної камери. Завдяки новим технологіям, морозильне відділення обладнане власним випарником та індивідуальними теплоізолювальними дверцятами. Два роздільні випарники мають свої переваги, особливо під час складання. Сучасні однокамерні холодильники Атлант обладнані скляними полицями, які можуть витримати досить велику вагу. Зазвичай, такі моделі мають мінімальний рівень витрат енергії.

Двокамерні холодильники. Тут виробник пропонує два варіанти розміщення морозильної камери — зверху та внизу. І у цьому випадку вибір буде залежати тільки від уподобань і територіальних можливостей покупця. Такі моделі мають висоту від 170 см. Купити холодильник Atlant з будь-яким розміщенням морозильної камери можна в онлайн-режимі в інтернет-магазині Розетка. Тут представлені серії: МХ — однокамерні, ХМ — двокамерні з верхнім і нижнім розміщенням морозилки й МХМ — позначення до 2004 року, з нижнім і верхнім розміщенням морозильної камери

Кількість компресорів — також варто врахувати під час вибору. Це пристрої, які дають можливість холодоагенту циркулювати по всій системі. Чи є сенс переплачувати за додатковий компресор?

Двокомпресорний холодильник має переваги:

  • економічність — немає потреби в обладнанні потужними компресорними елементами;
  • роздільне керування двома пристроями зручне під час прибирання, розморожування;
  • у разі виходу з ладу одного агрегату, продукти можна зберегти в іншому відділенні до усунення поломки;
  • висока швидкість заморожування.

Різновиди заморожування

Сьогодні ЗАТ Атлант пропонує два типи моделей із такими типами заморожування:

  • крапельний, що вимагає розморожування з періодичністю у 6-7 місяців. Ціна таких холодильників демократична та вони можуть мати як одну, так і дві камери;
  • система No Frost, яку ще називають «сухим» заморожуванням. Загалом, це моделі з нижнім розташуванням морозильної камери.  Тут розморожування не потрібне, просто регулярне чищення, щоб позбутися від випадково залишених слідів їжі, яка зберігалася. Застосування системи ноу фрост дає можливість незалежного контролю температури у морозилці та у холодильній камері.

Дизайн і колірні рішення

Часи, коли всі холодильники були виключно білого кольору, пройшли. Сучасний покупець буде вибирати пристрій, виходячи не тільки з його технічних і економічних характеристик. Побутова техніка має гармоніювати за кольором з основними кухонними меблями, не дисонувати з відтінком плитки на підлозі або на стінах.

Палітра кольорів пристроїв від ЗАТ Атлант досить широка. Крім традиційних білих, ряди поповнили яскраві рубінові, оливкові. Дуже популярний сріблястий колір, який гармонійний у будь-якому інтер'єрі.

Дуже цікавим є такий колір як «зоряний пил». Це натуральний пісочний відтінок, з дрібними домішками кварцу, який у разі певного освітлення переливається.

Ще одне цікаве колірне рішення — «мокрий асфальт». Дуже стильний благородний відтінок сірого кольору, який гармонує не тільки з натуральними теплими деревними кольорами, а й зі склом, металом.

Технологія фарбування дає змогу отримати покриття з високими антикорозійними властивостями та стійке до дрібних механічних пошкоджень — відколів або подряпин.

Щоб стати власником нового економічного, продуктивного й естетично привабливого холодильника Атлант, не обов'язково витрачати час на похід у спеціалізовані магазини. Інтернет-магазин Розетка пропонує розглянути весь асортимент холодильної техніки. Каталог магазину представлений дво- й однокамерними моделями. Кожна позиція має фотографії з декількох ракурсів і докладний опис. У разі потреби отримати більш детальну інформацію, можна в онлайн режимі зв'язатися з консультантами інтернет-магазину Розетка, які дадуть детальну відповідь на всі питання.

Обрано 537 товарів

Показати ще 60 товарів