Холодильники з двома компресорами — далеко не новинка на ринку. Перші моделі стали випускати ще у середині 20 століття, проте в ті роки агрегати були дуже дорогими й були доступні дуже вузькому колу покупців. Річ у тім, що й сьогодні вартість компресора становить приблизно 35-50% від вартості всього агрегату. Однак згодом процес виробництва був оптимізований, вартість таких холодильників знизилася і сьогодні купити двокомпресорний href="/ua/refrigerators/c80125/холодильник може практично кожен, хто вибирає собі нову техніку. Однак перш ніж зробити вибір, необхідно розібратися, що це за пристрої й навіщо потрібні два компресори.

Принцип роботи двокомпресорних холодильників

Двокомпресорний холодильник зовні практично не відрізняється від аналогічного однокомпресорного, за винятком того, що у нього буде знизу встановлений додатковий блок, а також дві окремі решітки контуру охолодження. У цьому й полягає принцип роботи агрегату. Кожна камера буде охолоджуватися незалежно від іншої. Поєднаний із технологією ноу фрост, такий агрегат простий в обслуговуванні, невибагливий у роботі та зручний для експлуатації.

Двокамерний холодильник такої конструкції обладнується двома контурами, кожен із яких охолоджує свій відсік. У такий спосіб, можна домогтися деякого заощадження, оскільки у разі потреби знизити температуру в одному з відділень не обов'язково охолоджувати весь агрегат, як це відбувається в однокамерних.

Переваги холодильника з двома компресорами

Якщо не враховувати того, що ціна такого пристрою буде трохи вищою, ніж на більш просту модель, то у разі інших рівних характеристик двоконтурні моделі можуть похвалитися такими переваги:

  • Економічність. У разі потреби охолодити морозильне відділення буде вмикатися один із двох агрегатів, потужність якого нижча, ніж в одноконтурних девайсах.
  • Низький рівень шуму. Працюючи по черзі, 2 компресори практично не видають звуків, так що робота такого девайса практично не супроводжується жодними звуками.
  • Швидкодія. Робота окремого компресора та холодильного контуру дає можливість заморозити велику кількість продуктів у морозильній камері за короткий період часу.
  • Керованість. У цьому плані двокомпресорні моделі більш гнучкі, ніж їхні побратими з одним «мотором». Електронне керування дає можливість здійснити так зване суперзаморожування або швидке охолодження продуктів у більш холодному відділенні.

Щодо недоліків, то, крім вищезгаданої ціни (девайс із двома агрегатами буде коштувати у середньому на 30% дорожче), можна зазначити більш складну ремонтопридатність. Адже, якщо у пристрої більше вузлів і технічних пристосувань, то й ремонтувати їх складніше. Недолік компенсується тим, що виробники сучасного холодильного обладнання дають досить високі гарантії надійності й у разі чого — зобов'язуються або замінити бракований вузол, або відремонтувати за власний кошт. Водночас відгуки покупців говорять про те, що агрегати такого типу слугують довго і без нарікань.

Лінійний або інверторний компресор

Одна з найкращих розробок у галузі холодильного обладнання — лінійний компресор. Суть роботи такого пристрою полягає у тому, що він працює доти, поки рівень заданої температури не буде досягнутий, після чого — вимикається. Така технологія має низку переваг:

  • Велика економічність;
  • Стабільний температурний режим;
  • Менший рівень шуму під час роботи;
  • Індивідуальне керування.

Інтверторний же компресор працює постійно, без пікових вимкнень, які часто перевантажують техніку. У разі досягнення заданої температури компресор не вимикається, а лише знижує оберти. Моделі з інверторним компресором більш дорогі, зате мають більш тривалий термін експлуатації.

Замовити двокомпресорний холодильник в інтернет-магазині Розетка — це грамотний вибір. Широкий асортимент, велика кількість представлених брендів і привабливі ціни не залишать байдужим навіть найвибагливішого покупця.

Обрано 103 товари

  • 2
Показати ще 43 товари