Вперше алюмінієві секційні батареї з'явилися в Італії у 80-і роки, після чого низка виробників вийшла на європейський ринок. Успіх цим батареям був забезпечений, оскільки вони приваблювали покупців високим співвідношенням ціни та якості, а також низкою технічних характеристик, яких не було в сталі та чавуну.

N

Переваги та огріхи алюмінієвих радіаторів

N

Алюміній — міцний і водночас легкий метал. йому властива висока тепловидатність , Що робить його одним із найвдаліших рішень для створення радіаторів. Невелика вага алюмінію спрощує монтажні роботи, а також транспортування готового виробу. Якісний алюмінієвий радіатор важитиме не більш ніж 11-12 кг, якщо він складається з 10 секцій. 

N

невисока вартість алюмінію робить готові вироби одними з найдешевших на ринку. Популярні біметалеві радіатори і поготів мідні істотно обганяють за вартістю алюмінієві.

N

наявність різних колірних рішень дає змогу використовувати алюмінієві радіатори в будь-яких дизайнерських концепціях. Задумуючи ремонт у класичному стилі, можна підібрати радіатор, який прекрасно гармоніюватиме з довкіллям. Так само, футуристичні конструкції секційних моделей ідеально вписуються в будь-який сучасний дизайн інтер'єру.

N

Види алюмінієвих радіаторів у каталозі ROZETKA

N

Алюмінієві батареї опалення бувають двох типів, залежно від технології виробництва:

N
 • Литі — монолітні секції, створювані за допомогою лиття під певним тиском;
 • Екструдовані — зварюються з окремих профілів, створених за допомогою прес-форм.
 • N
N

Метод виготовлення вказаний у технічних характеристиках кожної моделі, отже, під час вибору обов'язково варто звернути увагу на цей параметр. Основною відмітністю між цими двома технологіями є наявність швів і з'єднань, що знижує експлуатаційні характеристики. Іншими словами, литі конструкції надійніші та міцніші, однак ціна за секцію, вироблену за цією технологією, буде вищою.

N

Основна класифікація алюмінієвих радіаторів здійснюється за способом їхнього виробництва:

N
 • панельні радіатори – це широка цілісна панель, з прокладеними всередині неї каналами для теплоносія. У конструкції розміщуються спеціальні металеві ребра для збільшення тепловидатності, а зверху передбачена спеціальна решітка для збільшення конвективного ефекту.
 • секційні складаються з декількох набраних секцій, які й формують конструкцію батареї. Секційний алюмінієвий радіатор легко монтувати, а в разі потреби можна наростити розмір або навпаки — прибрати зайві секції.
 • N
N

І панельні, й секційні батареї, виготовлені з алюмінію, мають максимальний рівень тепловидатності, прості в монтажі, а також можуть похвалитися стильним дизайном, доречним практично в будь-якій інтер'єрній концепції. Такий радіатор гармоніюватиме з іншими предметами інтер'єрами та меблями, як у стилі хай-тек, так і класичному оформленні.

N

Радіатори з алюмінію можуть мати різне підведення води:

N
 • Бічне — у системах із бічним підведенням, теплоносій подається зі стіни або стояка, після чого проходить через радіатор і йде далі в стояк або стіну;
 • Нижнє — у таких системах подання води здійснюється з підлоги, що вимагає особливої конструкції під’єднання.
 • N
N

В інтернет-магазині ROZETKA представлені моделі різних брендів у різних кольорах: білий, чорний, сірий та інші.

N

Щодо огріхів, то можна зазначити, що алюміній не надто стійкий до корозії. Особливо з огляду на низький рівень якості теплоносія, алюмінієві батареї можуть швидко вийти з ладу. Продовжити термін експлуатації радіатора з алюмінію може тільки встановлення в приватному будинку, де в системі є якісний і порівняно чистий теплоносій. Іншими словами, у воді в батареї не має бути жодних твердих сторонніх часток, здатних подряпати внутрішні стінки батареї.

N

Екструзійні моделі також дуже чутливі до гідроударів. Алюмінієві з'єднання радіаторів можуть не витримати різкого стрибка тиску в системі та розгерметизуватися. Отже, алюмінієві радіатори, переважно встановлюють в автономних системах, де ризик виникнення гідроудару мінімальний.

N

В інтернет-магазині ROZETKA представлені алюмінієві радіатори таких провідних виробників, як-от:

N
 • Sira;
 • Global
 • Fondital;
 • інших брендів.
 • N
N

На сторінці кожного радіатора можна знайти відгуки покупців, які допоможуть визначитися з вибором, а також дізнатися про переваги конкретної моделі. Купити алюмінієві радіатори в ROZETKA можна прямо зараз. Досить вибрати відповідну модель, оформити онлайн замовлення та вказати адресу. Товар буде доставлений якнайшвидше.

Обрано 307 товарів

Показати ще 60 товарів