Сталеві радіатори опалення зарекомендували себе як надійні пристрої, однаково добре вписуються як у класичний дизайн інтер'єру, так і в сучасні концепції в стилі хай-тек або лофт. Сталевий радіатор — це міцний продукт, який слугуватиме не один десяток років за грамотної експлуатації, а високий рівень тепловидатності — це те, що дасть нагоду комфортно почуватися в приміщенні навіть за найлютіших заморозків.

N

Особливості та переваги сталевих радіаторів

N
Як матеріал для сталевих радіаторів практично завжди використовується низьковуглецева сталь, яку зсередини фосфатують для підвищення стійкості до корозії, а зовні покривають емаллю. Така технологія дає змогу істотно знизити схильність до корозії, а також продовжити термін експлуатації. Основне правило в експлуатації сталевого радіатора — постійна наповненість теплоносієм. Це необхідно для того, щоб сталь не контактувала з киснем і не окиснювалася. В іншому разі, термін експлуатації сталевого радіатора істотно знижується.
N
 
N
Прекрасна тепловидатність сталевих радіаторів — це ще одна їхня особливість. Багато покупців вважають за краще встановлювати датчики температури на такі батареї, для регуляції інтенсивності обігріву та, як наслідок — економії. Також можна зазначити швидке нагрівання радіаторів зі сталі, завдяки низькій тепловій інертності. Важливий чинник під час вибору також — невисока ціна сталевих радіаторів опалення.
N

Як вибрати сталевий радіатор у каталозі ROZETKA

N

Під час вибору насамперед потрібно визначитися з основною класифікацією, сталеві радіатори бувають:

N
  • Панельні. Це цілісні металеві панелі, всередині яких розміщені ребра радіатора. У самій панелі прокладені невеликі канали для теплоносія, який нагріває всю панель, а слідом за нею й ребра, що віддають тепло навколишньому повітрю. Отже, нагрівання приміщення відбувається одночасно завдяки випромінюванню й конвекції. Ключова перевага таких радіаторів — можливість підібрати необхідний розмір, оскільки виробники пропонують на ринку цілу низку моделей, які розрізняються між собою габаритами. Отже, можна легко знайти як радіатор для невеликої кімнати, так і для великого залу або вітальні. Потужність теплоносія в системі з такими радіаторами може досягати 110 градусів, а робочий тиск становить 6-10 атмосфер. Це означає, що їх встановлювати в багатоквартирних будинках із високими перепадами тиску в системі не рекомендується, однак вони чудово себе показують в автономних системах опалення в приватних будинках. Також плоский радіатор панельного типу залежно від кількості ребер матиме своє маркування, наприклад — тип 11, 20 тощо. Найпопулярніший у наших краях — сталевий радіатор 22 типу .
  • секційні . Батарея складається з декількох однакових секцій, виготовлених як довгасті металеві конструкції, знизу та зверху яких розміщені великі канали для теплоносія, а між ними вздовж усієї секції — малий канал. Така конструкція дає змогу оптимально нагрівати всю площу секції й потім віддавати теплову енергію повітрю в приміщенні. З'єднуються секції між собою за допомогою точкового зварювання, що робить їх «найвитривалішими» з усіх трьох підвидів. Робочий тиск у системі з такими радіаторами може досягати 16 атмосфер. Висока ефективність секційних моделей також зумовлена тим, що тепло передається як конвективним способом, так і випромінюванням. Отже, теплоносія для роботи потрібно менше, а приміщення прогрівається куди швидше.  
  • трубчасті . Цей підвид радіаторів не такий поширений, як попередні два, завдяки вищій вартості. Це радіатор, вироблений зі сталевого каркаса з прикріпленими сталевими трубами, через які пропускається теплоносій. Найчастіше, такі радіатори використовуються в різних дизайнерських концепціях. Дуже часто саме за допомогою таких трубчастих радіаторів вибудовується система опалення в службових приміщеннях у квартирі або ж у громадських приміщеннях, як-от кафе, ресторани, театри тощо. Однак варто враховувати, що метал досить тонкий, особливо ненадійні з'єднання й зварні шви трубок, отже, робочий тиск у системі не має перевищувати 10-12 атмосфер.
  • N
N

Залежно від підведення води в комунікаціях будинку, необхідно вибрати відповідне:

N
  • Бічне — під’єднання до системи відбувається за допомогою бічних з'єднань;
  • Нижнє — теплоносій подається по трубах із підлоги, до яких і приєднується сталевий радіатор.
  • N
N

У каталозі представлені сталеві радіатори як популярних виробників, як-от Korado та Kermi, так і інших. Багато користувачів говорять, що найкращим співвідношенням ціни та якості мають італійські бренди.

N

Купити сталеві радіатори опалення можна прямо зараз. Для цього потрібно оформити замовлення в ROZETKA і вказати адресу доставки.

Обрано 1923 товари

Показати ще 60 товарів