На ринку можна знайти радіатори , виготовлені з різних матеріалів, однак безумовне лідерство мають біметалеві батареї опалення завдяки високій якості, довговічності та конкурентній ціні. Технологія з'єднання в одному радіаторі двох різних металів дала змогу поєднати переваги різних металів. З одного боку, алюміній, який має першокласні показники теплообміну, з іншого — сталь, яка з додаванням різних домішок і покриттів є одним із найнадійніших матеріалів. 

N

Переваги та огріхи біметалевих радіаторів

N

Серед особливостей біметалевих радіаторів варто зазначити їхню конструкцію. Кожна секція складається з двох елементів — сталевого сердечника, що формує собою трубу подання теплоносія та його виведення в систему; й алюмінієвого теплообмінника, який повністю покриває сталь і призначений для віддання максимальної кількості тепла в приміщення. Конструкція біметалевого радіатора має низку повітряних каналів і протоків, які максимально підвищують рівень конвекції. 

N

Біметал — чудовий варіант для встановлення у висотних будинках. Радіатори такого типу чудово витримують високий тиск у системі. Водночас, сталевий сердечник здатний витримувати досить сильні гідроудари, що робить цей тип батарей чудовим рішенням для міської квартири. Батареї цього типу можуть працювати за тиску в 16-30 атмосфер і за температури теплоносія вище 110 градусів. 

N

Висока тепловидатність, характерна для біметалевих виробів, дає змогу істотно заощадити на теплоносії, оскільки його потрібно меншу кількість для нагрівання всієї площі теплообмінника. Біметалеві вироби слугують куди довше, ніж сталеві або алюмінієві, отже, купівля такого радіатора — це практичне рішення. З огріхів можна виділити лише досить високу вартість проти звичайних сталевих або алюмінієвих. 

N

Як вибрати біметалевий радіатор

N

Біметалеві радіатори бувають двох видів:

N
  • Панельні — це цілісна металева панель, через яку спеціальними каналами проходить теплоносій, а всередині якої містяться спеціальні ребра, що віддають тепло конвекційним способом;
  • Секційні — радіатори опалення біметалеві, що збираються з окремих секцій, які можна в разі потреби розібрати для заміни однієї із секцій, або навпаки — наростити, якщо в приміщенні бракує тепла. 
  • N
N

Щодо подання теплоносія, то є два способи підведення води:

N
  • Бічний — теплоносій йде від стояка через приєднання труби з однієї зі сторін радіатора;
  • Нижній — теплоносій подається з підлоги, потрапляючи в радіатор, після чого проходить через нього та йде назад у підлогу або в стіну, залежно від схеми системи опалення.
  • N
N

Важливо точно знати міжвісну відстань у вашій системі опалення, оскільки від проєкту залежить вибір конкретної моделі радіатора. Найпоширеніший варіант — біметалеві радіатори 500 , де цифра означає міжвісна відстань у міліметрах. Цей параметр може варіюватися від 50 мм

N

Купити біметалеві радіатори опалення в Україні можна в інтернет-магазині ROZETKA, де представлена велика різноманітність як дизайнів, так і функціональних особливостей радіаторів у різних цінових категоріях. Тут можна підібрати радіатор, який впишеться в дизайн інтер'єру й вдало гармоніюватиме з обставою. В асортименті інтернет-магазину ROZETKA можна знайти радіатори білого, сірого та навіть чорного кольору таких виробників, як-от:

N
  • AllTermo;
  • Global
  • Fondital та інших українських, німецьких, італійських брендів.
  • N

Обрано 234 товари

Показати ще 60 товарів